Jakie zalety ma zakup wtryskiwaczy regenerowanych

Silniki diesla mają szereg zalet, dlatego też cały czas są wybierane przez klientów. Ale jeśli coś w nich ulegnie jakiejś poważnej awarii, to liczyć się trzeba z kosztami na wysokim poziomie, niekiedy dochodzącymi do kilkudziesięciu tysięcy. Takie awarie między innymi mogą dotykać wtryskiwaczy, co będzie skutkowało problemami ze stabilną pracą silnika. Nowe wtryskiwacze do diesla są bardzo drogie, gdyż nie ma do nich żadnych zamienników, i trzeba je kupować wyłącznie w autoryzowanych serwisach.

W przypadku starszych samochodów czasami wtryski mogą kosztować znacznie więcej niż kosztuje całe auto, dlatego też szuka się jakiś tańszych sposobów. Jeden z nich to jest wykonanie regeneracji, jaka przeważnie pozwoli przywrócić oryginalne parametry, a co za tym idzie umożliwi jazdę przez wiele kolejnych lat. Ale nie zawsze elementy te da się zregenerować, ze względu na zbyt duże uszkodzenia.

W takim przypadku można poszukać takich zregenerowanych wtryskiwaczy w jednym ze sklepów, przy odrobinie szczęścia powinno się je udać sprowadzić na następny dzień. Przy takim zakupie bardzo dokładnie trzeba podać co się potrzebuje, na przykład podając numer mający postać 28475604 uniknie się dzięki temu pomyłki. Duże znaczenie ma także to, ile wtryskiwaczy trzeba będzie kupić, a to okazuje się dopiero po rozmontowaniu. W niektórych przypadkach wystarczy wymienić jedynie parę tych, które zużyły się najbardziej, ale są też przypadki, że kupić trzeba wszystkie.

+Artykuł Sponsorowany+

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz