Estetyczna medycyna – zaawansowane urządzenia wykorzystywane do zabiegów

Kobiety od zawsze dbają o swoją urodę, dziś o tyle to jest prostsze, że do dyspozycji mają wiele nowoczesnych urządzeń. Specjaliści medycyny estetycznej chętnie sięgają chociażby po lasery. Zapewniają one dużą skuteczność w wielu obszarach, a równocześnie są bardzo bezpieczne w użyciu dla korzystających. W szczególności dużym zainteresowaniem zaczęła się cieszyć depilacja laserowa Kraków, realizowana przy użyciu laserów diodowych. Dzięki specjalnej głowicy energia promienia kierowana jest dokładnie na mieszki włosowe, które ulegają całkowitemu zniszczeniu.

Depilacja wykonana tą metodą daje długotrwałe rezultaty, zwłaszcza jeżeli co jakiś czas będzie się ją powtarzać. Przy poprawie urody wykorzystane zostały także fale radiowe, to dzięki nim właśnie urządzenie NuEra Tight Kraków radzi sobie tak dobrze z poprawą wyglądu skóry.

Zmarszczki, cellulit czy nadmiar tkanki tłuszczowej – na każdy taki problem dobrać można najodpowiedniejszą częstotliwość pracy i poradzić sobie z nim w skuteczny sposób. Oczywiście zachowując pełne bezpieczeństwo, ponieważ każde takie urządzenie dysponuje pełną certyfikacją. Nowością z ostatniego czasu jest również kriolipoliza cooltech Kraków. Z kolei tutaj roboczym czynnikiem jest ujemna temperatura, która wynosi około -8 stopni Celsjusza. Punktowe skierowanie takiej temperatury na komórki tłuszczowe może spowodować ich rozpad, a następnie uwolnienie z organizmu. Ta metoda sprawdza się przy różnych typach otyłości, i jest całkowicie bezpieczna dla pozostałych tkanek.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz