Rodzinny wyjazd kamperem – odpoczynek w polskich górach

Stale fascynowały mnie góry. Były dla mnie nieodkrytą kartą, która coraz bardziej staje się tajemnicza. Najwspanialsze wczasy, jakie przeżyłam były w tamtym roku. Pojechałam do Zakopanego. To optymalne miejsce na Ziemi! Nie umiem jeździć na nartach oraz w ogóle nie lubię zimy, ale za to wolę lato, bowiem w owym czasie wolno mnóstwo zwiedzać i niesłychanie wiele się nauczyć – wypróbuj przyczepa campingowa.

Zawsze poznając pionierskie miejsce przygotowuję się do aktywnego zwiedzania. Tak samo było tym wraz. Tuż po tym jak zadomowiłam się w hotelu wybrałam się na Gubałówkę. Kolejka torowa liniowa była trochę zatłoczona, ale jazda była przyjazna. Na szczycie zobaczyłam piękny krajobraz Zakopanego. Wówczas zakochałam się w tym miejscu. Spędziłam tam kilka godzin rozmyślając i napawając się widokiem.

Było to bardzo relaksujące. Przed zjazdem na dół postanowiłam coś zjeść, przez co skierowałam własne działania do bufetu na Gubałówce. Prawdziwie góralskie jedzenie było smaczne. Kiedy tak właściwie zjechałam na dół, stwierdziłam, iż wolno nieraz być szaloną na całego. Przed Gubałówką na placu stał okazały żuraw oraz zobaczyłam, że ludzie skaczą na linie. Pomyślałam, dlaczego mam nie posmakować.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

1 komentarz

Dodaj komentarz