Użyteczne zasłony spawalnicze od wytwórcy Kiner

Praktyczne zasłony spawalnicze od wytwórcy Kiner to przezroczyste przegrody osłaniające otoczenie stanowiska spawalniczego przed negatywnym oddziaływaniem promieniowania podczerwonego oraz ultrafioletowego, jakie jest wyemitowane przez łuk spawalniczy. Imponująca redukcja światła odbitego zwiększy bezpieczeństwo spawacza i podnosi komfort jego pracy.

Zasłony spawalnicze chronią też przed promieniowaniem świetlnym takie osoby, które są niewyposażone w środki i ubrania spawalnicze, a przebywają w pobliżu stanowiska spawalniczego. Oferowane przez producenta zasłony spawalnicze posiadają 2 krawędzie wzmacniane na górnej i dolnej części zasłony. Są one podwójnie składane oraz złączone cieplnie. Na górnej krawędzi zrobione są wzmacniane otwory, jakie służą do zawieszenia zasłon na haczykach stalowych. Klienci mają możliwość wybierać wyroby z asortymentu lub mają możliwość zdecydować się na zasłony wykonane na indywidualne zamówienie.

Wyroby takie wypełniają uzgodnienia normy PN – EN ISO 25980:2014. Ten typ folii spawalniczej jest trwale oznaczony. Nie można takiego znacznika usunąć lub zmieniać. Oznakowanie złożone jest z numeru normy, nazwy producenta, dystrybutora albo importera oraz daty produkcji. W taki sposób oznakowana kotara spawalnicza posiada gwarancję przydatności podczas spawania. Na stronie producenta można znaleźć praktyczne porady dotyczące montażu i sposobu wykorzystania zasłon spawalniczych. Dlatego rozsądnie jest się z tym zaznajomić.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz