Zapewniające bezpieczeństwo skórze, laserowe zamykanie naczynek w Poznaniu

Zapewniające bezpieczeństwo skórze, wykonane z użyciem lasera zamykanie naczynek w Poznaniu odbywa się w klinice Mona Lisa. Zabieg wykonywany jest z zastosowaniem lasera VARILITE, wliczanego do bardzo uniwersalnych urządzeń. Taka nieinwazyjna technika zamykania naczynek bazuje na energii laserowej, co zapewnia: szybki rezultat zamykania naczynek, satysfakcję pacjentów, bezinwazyjność a także utrzymanie poziomu bezpieczeństwa.

Wykonane przez ekspertów laserowe zamykanie naczynek Poznań bazuje na emitowaniu wiązek energii przechodzącej na określoną głębokość w strefy skóry i częściowo jest ona wchłaniana przez hemoglobinę. Rozpad krwinek czerwonych doprowadzi do zaciskania się i zniszczenia naczynka krwionośnego. W efekcie tych procesów metabolicznych naczynko pozostaje z czasem wchłaniane przez tkanki, jakie je otoczą, a potem w pełni znika.

Dochodzi do zamknięcia poszerzonych naczynek, zredukowania liczby naczyniaków rubinowych a także obkurczenia rumienia. Nowocześnie zaprojektowane urządzenie pozwoli na wykorzystanie podwójnej długości fali, co umożliwia pozbyć się drobnych, jak i dużych zmian naczyniowych. Za każdym razem właściwości urządzenia dostosowane są do spersonalizowanych potrzeb klienta. Eksperci podejmą się zamykania naczynek na policzkach oraz na całych nogach. Kosztorys razem z opisem zabiegu podane są na witrynie www.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz