Cierzniak - Cywka, Guzmics, Głowacki, Jović (19' Bartosz) - Uryga, Mączyński, Crivellaro, Guerrier (86' Marszalik), Boguski - Jankowski
Kuciak - Bereszyński, Lewczuk, Pazdan, Brzyski - Vranjes (77' Piech), Jodłowiec - Trickovski, Duda (58' Guilherme), Kucharczyk (82' Prijović) - Nikolić

Mecze na żywo: Wisła Kraków - Legia Warszawa
90+'
Dziękuję pięknie Państwu za uwagę. Życzę miłego wieczoru.

90+4'
Koniec meczu. Skuteczność - słowo, które odegrało dzisiaj kolosalne zwycięstwo. Po raz kolejny kunszt strzelecki pokazał Nikolić, pewnie krocząc po koronę króla strzelców. Klasyk dla gości.

90+3'
0:2! Fenomenalnie wyprowadzony kontratak w wykonaniu Legii. Nikolić wychodząc Prijoviciem nie dali szans Cierzniakowi, który musiał kapitulować, ponieważ ten drugi wpakował futbolówkę do pustej bramki z kilku metrów.

90+2'
Crivellaro przewrócony w centralnej części boiska.

90'
Trzy minuty szans dla Wisły Kraków na doprowadzenie do remisu.

89'
Rafał Boguski efektowną przewrotką postraszył przeciwnika. Ładne zagranie z kilkunastu metrów posłane w sam środek, gdzie ustawiony był Kuciak.

88'
Bartosz posłał znakomite dośrodkowanie z dalszej odległości, do piłki kapitalnie wyskoczył Jankowski, jednak jego uderzenie z powietrza poleciało minimalnie obok bramki.

86'
Zmiana. Marszalik w miejsce Guerriera.

85'
0:1! Nikolić wykorzystał pogubienie się defensywy Wisły. Piech wgrał na wolne pole, do zagrania nie doszedł Trickovski, ale dopadł do niego Nikolić i strzałem z bliskiej odległości wyprowadził Legię na prowadzenie.

84'
Głowacki uratował swój klub przed najprawdopodobniej stratą gola. Stoper w porę powstrzymał Nikolicia, który próbował zamykać kapitalnie podanie od Jodłowca.

82'
Zmiana. Prijović pojawił się na murawie w miejsce Kucharczyka.

80'
Dusan Kuciak faulowany przez Boguskiego. Pomocnik w niedozwolony sposób blokował goalkeepera.

79'
Bartosz nieźle wypatrzył Boguskiego, który usiłował wyprowadzić w pole Pazdana, ale lepsza okazała się defensywa gości.

77'
Zmiana ofensywna w Legii. Piech zastąpił Vranjesa na boisku.

76'
Obudził się Nikolić! Węgierski snajper uderzał z głębi pola karnego, lecz piłka poszybowała tuż nad poprzeczką bramki.

75'
Maciej Jankowski próbował efektownym wolejem zaskoczyć Kuciaka, ale defensywie w porę udało się popsuć plany napastnikowi.

73'
Michał Pazdan z żółtą kartką. Obrońca gości nie zagra w następnej kolejce (przekroczony limit kartkowy).

72'
Guilherme doskonale obsłużony przez Nikolicia. Brazylijczyk mógł lepiej przymierzyć z kilkunastu metrów, bo strzał udało się zablokować obronie.

70'
Vranjes zwija się z bólu. Sztab medyczny Legii zmuszony do wkroczenia na murawę.

69'
51%:49% - statystyka dot. posiadania futbolówki.

67'
Nieudane zagranie Boguskiego z dystansu. Od piątego metra rozpocznie Dusan Kuciak.

66'
Pazdan znów bezpardonowo zaatakował swoich rywali. Michał Pazdan popisał się kapitalnym wślizgiem na piłkę, o którą również walczył Jankowski.

65'
Nikolić po raz kolejny złapany na spalonym. Blok defensywny Wisły jak na razie wzorcowo radzi sobie z Węgrem.

64'

62'
Guilherme dobrze przechwycił piłkę, a następnie podbiegł pod pole karne, akcję jednak zepsuł swoim niedokładnym podaniem w kierunku Nikolicia.

60'
Zablokowane płaskie uderzenie Crivellaro z kilkudziesięciu metrów. Piłka odbiła się od dobrze ustawionego zawodnika Legii Kraków.

59'
Guzmics w starciu z Trickovskim. Arbiter przyznał rzut wolny krakowianom.

58'
Zmiana. Stanisław Czerczesow wprowadził Guilherme. Z boiska zszedł Duda.

56'
Na ofsajdzie znalazł się piłkarz gospodarzy. Sędzia liniowy wykonał dobrze swoją pracę.

54'
Duda nabawił się jakiegoś urazu. Słowak został przewrócony podczas prowadzenia swojej indywidualnej akcji.

52'
Dusan Kuciak skutecznie odbił zagranie jednego z graczy Wisły. Słowacki goalkeeper sparował uderzenie zza pola karnego.

52'
Boguski ładnie pociągnął na prawym skrzydle, a następnie spróbował wrzucić groźnie w pobliże bramki, ale Lewczuk w porę zainterweniował.

51'
Michał Kucharczyk zagrał piłkę ręką. Złamanie przepisów wychwycili zawodnicy Wisły oraz główny arbiter.

49'
Znów zamieszanie w 16-ce Legii po rzucie rożnym. Jak na razie wiślacy robią duży zamęt, lecz nie potrafią zaskoczyć rywala.

48'
Maciej Jankowski próbował wykończył zgrabne dośrodkowanie z rzutu wolnego, lecz jego starania nie przyniosły efektu. Od bramki rozpocznie Dusan Kuciak.

47'
Michał Pazdan faulował Boguskiego.

47'
Długi wyrzutem piłki z autu wykazał się Kucharczyk, ale w powietrzu nie miał sobie równych Arkadiusz Głowacki.

46'
Kontynuujemy spotkanie!

45+1'
Koniec I części meczu. W mojej ocenie minimalnie lepsza była Wisła Kraków, która miała więcej z gry.

45'
60. sekund doliczonych do I połowy.

44'
Cierzniak fenomenalnie zatrzymał uderzenie z rzutu wolnego. Piłka już zmierzała w prawy dolny róg.

43'
Guzmics faulował w niebezpiecznej strefie. Goście będą mieli fantastyczną sytuację, aby zaskoczyć Wisłę.

43'
Zawodnicy obu ekip próbują strzelać z dystansu. Przed chwilą taką próbę podjął Cywka, ale uderzenie nie mogło napsuć krwi bramkarzowi Legii.

42'
Trickovski efektownie kopnął na bramkę. Zagranie z głębi pola karnego poszybowało nad poprzeczką bramki. Na pewno był to strzał, który zapamiętamy.

40'
Crivellaro błysnął przepięknym wybiciem rzutu rożnego. Piłka, która była wybijana z narożnika o mały włos nie zaskoczył Kuciaka. Słowak dobrze odbił futbolówkę.

39'
Vranjes starał się wykorzystać nieudane wyjście Cierzniaka. Uderzenie z niełatwej pozycji poleciało obok lewego słupka.

38'
Odważna decyzja Mączyńskiego, aby zaskoczyć bramkarza strzałem z dalszej odległości. Brawa za odwagę, jednak wykonanie już nie tak dobre, by uradować kibiców.

36'
Żółta kartka dla Guerriera. Haitańczyk wykonał kapitalny rajd z piłką, ale został w pewnym momencie dobrze powstrzymany. Pomocnik próbował jeszcze wyłuskać futbolówkę, lecz robił to nieprzepisowo.

35'
Michał Kucharczyk skutecznie zatrzymany przez Guerriera. Korner dla przyjezdnych.

34'
Nakładka w wykonaniu Bartosza. Młody piłkarz nieczysto zagrał w starciu z Trickovskim.

32'
Nieudana próba Nikolicia. Futbolówkę mógł spokojnie wzrokiem odprowadzić Cierzniak.

31'
Tomasz Brzyski ukarany żółtą kartką. Defensor Legii w oczach arbitra zachował się niesportowo.

30'
Wyborna indywidualna akcja w wykonaniu Dudy. Słowak wykonał znaczny dystans z piłką, a potem huknął na bramkę. Piłka jednak poszybowała daleko od światła bramki.

29'
Duży zamęt robią gospodarze po stałych fragmentach gry. Na szczęście dla stołecznej drużyny nic się nie stało.

28'
Tomasz Brzyski kompletnie rozczarował swoich kibiców po wykonanym rzucie wolnym. Boczny obrońca dośrodkował, lecz jego dogranie nie miało prawa dotrzeć do jakiegokolwiek zawodnika w koszulce Legii.

26'
Nikolić zaliczył fenomenalnym przechwyt w środku pola, następnie spróbował minąć dwóch przeciwników, ale dobrze wrócił Uryga, ratując sytuację po błędzie Mączyńskiego.

23'
Jankowski genialnym podaniem na jeden kontakt uruchomił Crivellaro, jednak na nieszczęście kibiców "Białej Gwiazdy" we wszystko wmieszał się Kuciak, wybijając futbolówkę.

22'
Nikolić usiłował sprytnie zagrać na obieg do Dudy. Węgierski napastnik minimalnie przesadził z mocą podania. Od autu grę wznowią gospodarze.

20'
Arkadiusz Głowacki próbował sfinalizować dośrodkowanie z rzutu rożnego, lecz szybszy był Lewczuk. Mimo protestów zawodników z Krakowa, arbiter nie przyznał im kolejnego kornera.

19'
Zmiana. Jović jednak nie będzie mógł kontynuować meczu. W jego miejsce Bartosz.

18'
Jović za chwilę powinien powrócić na boisko.

17'
Jović jeszcze jest opatrywany przez sztab medyczny. Oczywiście wszystko poza placem gry.

15'

13'
Jović bez pardonu potraktowany przez Pazdana. Zawodnik ze Słowenii skarży się na jakiś uraz.

12'
Guerrier starał się dokładnie obsłużyć Jankowski, wrzucając z lewego sektora, lecz sytuację wyśmienicie wyjaśnił Michał Pazdan.

11'
Maciej Jankowski ładnie opanował zagranie z autu, lecz dośrodkowanie z prawego skrzydła bez problemu przechwycił słowacki bramkarz.

10'
Guerrier w bardzo efektowny sposób chciał zaskoczyć blok defensywny Legii. Jednak ładna przewrotka nie zagroziła bramce Kuciaka.

9'
Alan Uryga doskonale zagrał prostopadłe podanie do Guerriera. Mimo szybkości piłkarza z Haiti do piłki szybciej dopadł Bereszyński.

7'
Na spalonym złapany Nikolić. Wcześniej rzut rożny wykonywał Tomasz Brzyski, ale jego centrę skutecznie przed siebie odbił Cierzniak.

6'
Bereszyński próbował przejść Guerriera. Haitańczyk zaliczył bardzo dobry powrót do obrony.

5'
Igor Lewczuk w nieprzepisowy sposób walczył o piłkę z Jankowski. Od rzutu wolnego rozpoczną podopieczni trenera Broniszewskiego.

4'

3'
Maciej Jankowski przesadził z ostrością. Sędzia szybko odgwizdał przewinienie snajpera.

2'
Cywka dwukrotnie próbował wgrać futbolówkę z lewego skrzydła, jednak został skutecznie wyblokowany przez obrońców gości.