Ventura - Geraldes, Tonel, Goncalo Brandao, Ferreira - Dias, Pinto - Kuca, Tiago Silva (67' Martins), Sturgeon (79' Dalcio) - Tiago Caeiro (76' Leal).
Burić - Kędziora, Dudka, Kadar, Douglas - Trałka (46' Tetteh), Linetty - Lovrencsics, Gajos, Formella (65' Pawłowski) - Thomalla (74' Hamalainen).

Mecze na żywo: Belenenses Lizbona - Lech Poznań
90+4'
Koniec meczu.

90+1'
Fatalna decyzja i fatalne wykonanie. Linetty bardzo niecelnie uderzył z dystansu.

90'
Sędzia doliczył trzy minuty.

85'
Żółta kartka dla Dalcio.

80'
Niecelny strzał z dystansu w wykonaniu Pinto.

79'
Dalcio zastąpił Sturgeona.

78'
Dobre wieści dla Lecha. Basel doprowadziło do wyrównania w meczu z Fiorentiną.

76'
Luis Leal zastąpił Tiago Caeiro.

76'
Mógł być gol dla Lecha! Pawłowski uderzył z pola karnego, piłka odbiła się rykoszetem i trafiła w słupek!

74'
Douglas z rzutu wolnego trafił w mur.

74'
Hamalainen zastąpił Thomallę.

72'
Dias ukarany żółtą kartką.

71'
Po rzucie rożnym niecelnie głową uderzał Tonel.

67'
Martins zastąpił Tiago Silvę.

66'
Gajos zagrał do Pawłowskiego, który urwał się obrońcy, ale z powietrza nie trafił w bramkę.

65'
Pawłowski zastąpił Formellę.

64'
Lovrencsics dośrodkował do Thomalli, ten chciał wycofać do Formelli, ale obrońcy przejęli piłkę.

59'
Linetty ukarany żółtą kartką.

57'
W drugiej połowie jeszcze mniej emocji niż przed przerwą.

52'
Dośrodkowanie Douglasa prosto w ręce Ventury.

48'
Kuca przedarł się w pole karne Lecha, ale dobrze interweniował Linetty.

46'
Początek drugiej połowy.

46'
Tetteh zastąpił Trałkę.

*'

45'
Koniec pierwszej połowy.

42'
Tiago Silva uderzył z siedemnastu metrów tuż obok słupka. Gospodarze przeważają.

41'
Soro szczęścia miał teraz Lecha! Douglas zgrywał piłkę we własne pole karne, ale Caiero nie trafił w futbolówkę. Spora w tym zasługa Kadara.

40'
Basel - Fiorentina już tylko 1:2.

40'
Douglas dośrodkował z lewej strony boiska, ale Gajos nieudanie strzelał głową.

37'
Tymczasem Fiorentina prowadzi 2:0, mimo iż gra w dziesięciu.

36'
NIE MA GOLA! Tiago Silva fatalnie przestrzelił!!!

35'
Rzut karny dla Belenenses i żółta kartka dla Dudki. Obrońca Lecha ściągał rywala skaczącego do główki i sędzia dopatrzył się faulu.

34'
Brakuje sytuacji strzeleckich.

30'
Dudka uderzył z ponad 40 metrów, ale to nie mogło zaskoczyć bramkarza.

30'
Lech ma przewagę optyczną.

28'
Mocny strzał Gajosa z dystansu zablokowany przez Tonela.

26'
Thomalla otrzymał podanie od Gajosa i zdecydował się na strzał z dystansu. Pewnie interweniował jednak Ventura.

25'
W drugim meczu tej grupy Fiorentina prowadzi z Basel. Oznacza to, że obecnie Lech do awansu potrzebuje dwóch zwycięstw.

23'
Groźnie pod bramką Lecha! Po płaskim podaniu z prawej strona pola karnego zawodnik Belenenses nie zdołał jednak oddać strzału.

22'
Formella otrzymał dobre podanie od Linettego, próbował kiwać w polu karnym, ale ostatecznie piłkę wybili obrońcy.

21'
Kibice Lecha:

20'
Lech dłużej utrzymuje się przy piłce, ale niewiele z tego wynika.

16'
Lovrencsics miał sporo miejsca i zdecydował się na strzał z dystansu. Piłka przeleciała nad bramką.

15'
Dośrodkowanie w pole karne Lecha i znów piłkę wypiąstkował Burić.

13'
Formella uderzył z dystansu kilkanaście metrów nad bramką.

13'
Dobra akcja Lecha zakończona mocnym dośrodkowaniem Douglasa, które zmierzało w światło bramki, ale Ventura wybił piłkę na rzut rożny.

11'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego sporo miejsca w polu karnym miał Caeiro, ale nie zdołał oddać celnego strzału głową.

10'
Dośrodkowanie w pole karne Lecha. Znów nieporozumienie Buricia z Dudką, ale będzie tylko rzut rożny.

9'
Thomalla dośrodkowywał po ziemi, ale obrońcy wybili piłkę na rzut rożny.

8'
Lovrencsics dośrodkował w pole karne, ale piłkę wybili obrońcy. Węgier zdołał do niej jeszcze dojść i oddać niecelny strzał lewą nogą.

7'
Nerwowy początek meczu.

6'
Nieporozumienie Douglasa z Buriciem, ale bramkarz Lecha zdołał wypiąstkować piłkę. Inaczej mógłby być gol.