Buffon - Barzagli, Bonucci, Chiellini, Lichtsteiner - Sturaro, Marchisio, Pogba, Alex Sandro (78' Evra) - Mandzukic (55' Morata), Dybala (82' Cuadrado)
Hart (82' Caballero) - Clichy, Otamendi, Demichelis, Sagna - Fernandinho (60' Delph), Fernando, De Bruyne, Toure, Navas - Aguero (69' Sterling)

Mecze na żywo: Juventus Turyn - Manchester City
90+4'
Dziękuję serdecznie Państwu za uwagę!

90+4'
Koniec spotkania! Juventus Turyn awansował do fazy pucharowej Ligi Mistrzów. Przed przyjezdnymi arcytrudny mecz z Gladbach.

90+2'
Goście stosują grę na tzw. "aferę". Słuszna decyzja, lecz brakuje dokładności w ostatnim podaniu.

90'
Felix Brych przedłużył dzisiejsze widowisko o cztery minuty.

90'
Buffon nie był dobrze ustawiony. Ten fakt spróbował wykorzystać Toure, ale jego huknięcie poszybowało daleko od światła bramki.

88'
Przewinienie Delpha w środkowej strefie boiska. Rzut wolny dla gospodarzy.

87'
Yaya Toure po raz kolejny podjął próbę w tym meczu. Zawodnik WKS oddał soczyste uderzenie, jednak futbolówka nie minęła obrońców włoskiej ekipy.

85'
Otamendi w ostrym starciu z Marchisio.

83'
Cuadrado już mógł wpisać się do listy strzelców. Kolumbijczyk postanowił mocno uderzyć na bramkę, ale strzał został w dobrym momencie powstrzymany przez defensywę.

82'
Zmiana. Joe Hart nie da rady kontynuować dzisiejszego pojedynku. Caballero w miejsce dobrze dysponowanego bramkarza.

81'
Sterling zmarnował 100% !

Napastnik przyjezdnych doszedł do piłki po fenomenalnym zagraniu ze skrzydła, ale Sterling z paru metrów koszmarnie chybił.

80'
Clichy kąśliwie wgrał futbolówkę w 16-kę Juventusu, jednak żaden z partnerów nie zamknął podania.

78'
Zmiana. Patrice Evra wkroczył na murawę. Odpoczynek otrzymał Alex Sandro.

76'
Stałe fragmenty gry nie są dzisiaj domeną graczy Pellegriniego. Przed chwilą rzut rożna wykonał De Bruyne, lecz zagranie bez problemu zostało wybite przez obronę.

74'
Dybala groźnie dośrodkować w pole karne Manchesteru City, ale centra okazała się mocno niedokładna.

71'

70'
Żółta kartka dla Bacary'ego Sagnii. Zawodnik gości wykonał faul taktyczny. Wcześniej za niesportowe zachowanie do notesu arbitra trafił Navas.

69'
Zmiana. Kun Aguero według uznania trenera zakończył dzisiejszy mecz. Jego miejsce zajął Sterling.

68'
Aguero spróbował wykorzystać błąd obrony Juve, która odpuściła Argentyńczyka. Na szczęście dla nich Aguero niezbyt przyłożył się do strzału.

67'
Manchester City jak na razie bez konceptu na rozmontowanie linii defensywnej "Starej Damy".

65'
Pierwszy faul w wykonaniu Delpha. Były gracz m.in. Aston Villa trochę przesadził z agresywnością.

62'
Dybala nabawił się kontuzji. Napastnik mistrza Włoch musi opuścić plac gry. Wszyscy kibice Juve mają nadzieję, że wróci on za chwilę do gry.

61'
Morata przewinił na połowie Manchesteru. Faulowany był Martin Demichelis.

60'
Zmiana. Delph już na boisku, a zastąpił na nim Fernandinho.

59'
Lichtsteiner z jakimś urazem. Clichy bez żadnych skrupułów potraktował Szwajcara.

57'
Morata o włos od zdobycia gola! Hiszpan efektownie próbował przelobować Harta. Piłka po uderzeniu trafiła tylko w lewy słupek bramki.

55'
Zmiana. Morata zameldował się na placu gry, a na ławkę został zesłany Mandzukić.

53'
Yaya Toure przegrał pojedynek z Buffonem. Włoski bramkarz musiał wykazać ogromny refleks przy strzale defensywnego pomocnika, bo zatrzymał jego strzał z bliskiej odległości.

51'
Marchisio podjął odważną decyzję, by uderzać z kilkudziesięciu metrów. Brawa za odwagę, ale realizacja do najlepszych nie należała.

49'
Alex Sandro ponownie z lewego skrzydła szukał Mandzukicia, lecz jego wrzutkę skutecznie wybił Clichy.

47'
Fernando w nieprzepisowy sposób zatrzymał przeciwnika. Arbiter odgwizdał przewinienie.

46'
Kontynuujemy zawody!

45'
Koniec I części gry.

44'
Gigi Buffon naprawił błąd Marchisio, zatrzymując biegnącego Aguero. Doświadczony goalkeeper w kapitalny sposób skrócił kąt, co spowodowało, że Argentyńczyk nie wpakował futbolówki do siatki.

42'
Lichtsteiner kapitalnie się włączył w akcję ofensywną. Obrońca Juventusu napsuł krwi rywalom, jednak w odpowiednim momencie zareagowali. Joe Hart pewnie zatrzymał próbę.

40'
Yaya Toure efektownie usiłował pokonać Buffona. Zawodnik z WKS ładnie się przymierzył do uderzenia z powietrza, ale piłka poszybowała obok bramki.

39'
Kolejny raz przepisy złamał Mandzukić. Felix Brych nakazał podopiecznym Pellegrino zacząć grę od rzutu wolnego.

38'
Faul w ofensywie Mandzukicia. Napastnik Juventusu odepchnął Otamendiego.

37'
Mamy spokojniejszy fragment zawodów. Obie drużyny nie palą się do jakiś groźniejszych ataków.

35'
Żółta kartka dla Fernandinho. Brazylijczyk był kompletnie spóźnionym w walce o futbolówkę.

33'
De Bruyne na spalonym. Gwiazdor gości nie wytrzymał ciśnienia.

32'
De Bruyne słabo wykonał rzut wolny. Futbolówka kopnięta przez Belga nie mogła zagrozić bramce Buffona.

31'
Alex Sandro popełnił przewinienie. Poszkodowany w tej akcji był Sagna.

30'
Yaya Toure spróbował szczęścia z dystansu, ale kropnięcie poleciało w bezpiecznej odległości od światła bramki.

28'
Joe Hart skutecznie wybronił mocny strzał Mandzukicia. Będzie rzut rożny.

27'
Jesus Navas został wywrócony na prawej stronie boiska. Sędzia jednak nie odgwizdał przewinienia.

25'
Paul Pogba starał się efektownie obsłużyć swoich klubowych partnerów w polu karnym przeciwnika, jednak defensywa w porę zainterweniowała.

23'
Yaya Toure dobrze zachował się we własnym polu karnym, wybijając piłkę po groźnym dośrodkowaniu.

22'
Demichelis faulował Dybalę. Od stałego fragmentu "Stara Dama".

20'
Clichy ładnie wgrał w kierunku Aguero, ale snajper przyjezdnych niedokładnie opanował zagranie.

18'
1:0! Genialna wrzutka Alex Sandro z lewego skrzydła, do futbolówki dopadł Mandzukić i pewnym kopnięciem z bliskiej odległości zmienił rezultat meczu.

16'
Fernardinho spróbował szczęścia, uderzając na bramkę. Brazylijczyk będąc w dogodnej sytuacji kompletnie chybił.

14'
Paulo Dybala złapany na ofsajdzie. Napastnik Juve mógł stanąć przed znakomitą szansą.

11'
Tak się kształtowała tabela przed meczem

9'
Alex Sandro próbował groźnie zacentrował z lewej flanki, jednak futbolówkę z pełnym spokojem wybił obrońca.

7'
Marchisio sprytnie zagrał z prawego skrzydła w kierunku Mandzukicia, ale Chorwat w momencie podania znajdował się na spalonym.

5'
Soczysty strzał z dystansu w wykonaniu Fernaninho. Pomocnik przejął bezpańską piłkę, lecz uderzenie poszybowało daleko od zamierzonego celu.

4'
Bacary Sagna nieźle się przedarł na prawej stronie, jednak dośrodkowanie zostało skutecznie zblokowane.

2'
Pogba nieźle obsłużył długim podaniem Dybalę, ten ładnie opanował futbolówkę, ale jego uderzenie zza pola karnego poszybowało obok bramki.

2'
Dybala faulowany w środkowej strefie boiska. Od rzutu wolnego rozpoczną gospodarze.