Malarz - Broź, Lewczuk, Pazdan, Brzyski - Jodłowiec, Vranjes (68' Furman) - Guilherme (66' Trickovski), Duda, Kucharczyk - Nikolić (75' Prijović)
Słowik - Frączczak, Fojut, Czerwiński, S. Murawski (26' Małecki), Lewandowski - Akahoshi (82' Piotrowski), R. Murawski, Walski, Listkowski (68' Przybecki) - Dwaliszwili

Mecze na żywo: Legia Warszawa - Pogoń Szczecin
90+4'
Dziękuję ślicznie Państwu za uwagę. Życzę miłego wieczoru!

90+4'
Koniec zawodów! Legia Warszawa wskoczyła na 2.miejsce w ligowej tabeli. Z kolei drużyna ze Szczecina poniosła drugą porażkę w tej kompanii. Gospodarze byli dużo lepsi, ale Pogoń też miała swoje sytuacje (Dwaliszwili).

90+2'
Wicemistrzowie Polski mają jeden cel i go w tym momencie realizują, a mianowicie kradzież cennych sekund rywalom.

90+1'
Tomasz Jodłowiec schwytany na pozycji spalonej.

90'
3 minuty dłużej potrwa dzisiejsze widowisko.

88'
Dobra akcja indywidualna Furmana. Defensywny pomocnik nieźle się uwolnił, a następnie pokusił się o zaskoczenie z dystansu, lecz piłka w bezpiecznej odległości minęła światło bramki.

87'
Dwaliszwili krótko trzymany przez stoperów Legii Warszawa. Przed chwilą snajper z Gruzji próbował się obrócić, ale jego zamiary zostały szybko rozczytane.

85'
Kompletnie chybiona próba Trickovskiego z głębi pola karnego. Piłka po jego uderzeniu wylądowała obok... tyczki narożnika.

83'
Tomasz Jodłowiec zderzył się z Rafałem Murawskim w środku pola.

82'
Zmiana. Debiut Piotrowskiego w Ekstraklasie, a zastąpił on Akahoshiego.

81'
Czerwiński faulowany na własnej połowie przez Prijovicia.

80'

78'
Prijović zgrabnie złożył się do wykończenia akcji po stałym fragmencie, jednak zagranie głową poleciało obok prawego słupka bramki Słowika.

77'
Furman kapitalnie przerzucił do Trickovskiego, a ten huknął z ostrego kąta, ale futbolówkę ofiarnie przeciął Czerwiński.

75'
Zmiana. Prijović w miejsce Nikolicia.

75'
Doskonały cross z własnej strefy w wykonaniu Lewczuka. Do zagrania starał się dotrzeć Trickovski, ale szybszy do tego zagrania był Słowik.

74'
Arkadiusz Malarz błysnął perfekcyjną robinsonadą, ponieważ wyciągnął bardzo niebezpieczny strzał głową Dwaliszwiliego. Gruzin skierował piłkę w prawe okienko. Korner dla przyjezdnych.

73'
Tomasz Jodłowiec popełnił faul taktyczny. Za koszulkę przetrzymywany był Frączczak.

72'
Michał Kucharczyk kopnął zupełnie na vivat z lewego skrzydła.

70'

68'
Zmiana. Furman zastąpił Vranjesa.

68'
Zmiana. Miłosz Przybecki zameldował się na placu gry, na ławkę zesłany Listkowski.

67'
Jakub Słowik ponownie uratował swój klub przed stratą drugiego gola. Z dystansu szczęścia spróbował Broź, ale kapitalnie interweniował na linii goalkeeper Pogoni, parując uderzenie na korner.

66'
Na zmianę zdecydował się Stanisław Czerczesow. Guilherme zdjęty z murawy, a wprowadzony na nią został Trickovski.

64'
Bomba Brzyskiego z rzutu wolnego. Strzał z 31.metra bardzo dobrze wychwycił Jakub Słowik.

62'
Jarosław Fojut nieźle odnalazł się w 16-ce Legii po rzucie rożnym, lecz stoper nie miał zbyt dużo miejsca, by dokładnie nakryć futbolówkę.

61'
Dobry powrót Lewczuka. Były zawodnik m.in. Ruchu Chorzów w porę powstrzymał Walskiego.

59'
Listokowski genialnym dośrodkowaniem z prawej strony obsłużył niekrytego Dwaliszwiliego, ale Gruzin w doskonałej sytuacji posłał piłkę z paru metrów obok prawego słupka.

56'
Jarosław Fojut przetrzymywał za koszulkę Nikolicia. Arbiter Tomasz Musiał odgwizdał faul.

56'

54'
Jakub Słowik po raz kolejny skutecznie wybronił strzał z dystansu zawodników Legii Warszawa.

53'
Patryk Małecki spróbował wykorzystać błąd w ustawieniu Malarza. Efekt - piłka poszybowała nad poprzeczką.

53'
Walski wykazał się nadmierną agresywnością w środkowej strefie boiska. Rzut wolny dla gości.

52'
Soczysta próba Nikolicia z dalszej odległości. Piłkę, którą zmierzała w lewy dolny róg umiejętnie wyłapał Jakub Słowik.

51'
Rafał Murawski kopnął z rzutu wolnego w kierunku klubowych partnerów, lecz piłka posłana mocno niedokładnie.

51'
Łukasz Broź ostro potraktował Akahoshiego na wysokości własnego pola karnego.

50'
Dwaliszwili w nieprzepisowy sposób zatrzymany przez Lewczuka.

48'
Vranjes spróbował sfinalizować centrę z rzutu rożnego, ale strzał z niełatwej pozycji poszybował daleko od bramki.

47'
Niedokładnym dośrodkowaniem z lewego skrzydła błysnął Kucharczyk. Zagranie pomocnika z pełnym spokojem wybili defensorzy gości.

46'
Kontynuujemy spotkanie!

Rzut oka na statystyki I odsłony

45+1'
Koniec I części gry. Legia Warszawa zupełnie zdominowała przyjezdnych ze Szczecina. Czesław Michniewicz ma kwadrans, by zaapelować do swoich piłkarzy o większe zaangażowanie.

45'
Sędzia do czasu pierwszej połowy dorzucił 60 sekund.

43'
Dwaliszwili z dużym impetem zaatakował Malarza, który pewnie wychwycił centrę z prawej flanki.

43'
Frączczak nieźle w defensywie. Boczny defensor uprzedził Kucharczyka do piłki.

41'
Jarosław Fojut zaliczył efektowny cross w kierunku Listkowskiego, jednakże futbolówka kopnięta ze zbyt dużą siłą, by młody zawodnik na prawym skrzydle mógł ją opanować.

39'
Adam Frączczak w stylu nominalnego skrzydła zszedł z lewego skrzydła do środka, ale próba z dystansu została skutecznie zablokowana.

37'
Guilherme ostro wrzucił z prawego skrzydła, lecz dobrze na posterunku zachował się Frączczak, oddalając zagrożenie.

36'
Przyjezdni jak na razie bez jakiegokolwiek strzału na bramkę Malarza.

34'
Pogoń wreszcie zabrała się do śmielszych ataków, jednak liczne dośrodkowania są skutecznie wybijane przez blok defensywny.

33'
Akahoshi bardzo sprytnie zagrał na obieg do Małeckiego, ten spróbował groźnie zacentrować, ale został dobrze wyblokowany. Korner dla "Portowców"

31'
Michał Pazdan popychał Listkowskiego. Od rzutu wolnego goście.

29'
Guilherme spróbował wypuścić w "uliczkę" Nikolicia, lecz zagranie okazało się zdecydowanie za mocne.

28'
Legia Warszawa ma mecz pod pełną kontrolą. Podopieczni Czesława Michniewicza zamknięci na własnej połowie.

26'
Wymuszona zmiana po stronie gości. Patryk Małecki w miejsce kontuzjowanego S.Murawskiego.

25'
Ostre dośrodkowanie Brzyskiego z rzutu wolnego, ale spokojnie sytuację wyjaśnili obrońcy Pogoni.

23'
72% : 28% - statystyka posiadania piłki.

23'
Atakami skrzydła podopieczni Czerczesowa próbują podwyższyć wynik. Tomasz Brzyski bije rekord wrzutek w tym spotkaniu.

21'
S. Murawski z urazem. Pomocnik w trakcie walki z Guilherme źle upadł. Gracz Pogoni obecnie jest opatrywany poza placem.

20'
Guilherme na minimalnym spalonym. Sędzia boczny zasygnalizował niewłaściwe ustawienie Brazylijczyka.

19'
Nieporozumienie na linii: Duda - Kucharczyk. Pierwszy za szybko podał na obieg.

17'

16'
Pogoń Szczecin jak na razie bez jakichkolwiek perspektyw na zmianę niekorzystnego rezultatu.

15'
Jakub Słowik zaliczył doskonałe wyjście z bramki do wrzutki Brzyskiego. Bramkarz wyłapał naprawdę groźną centrę.

13'
1:0! Tomasz Brzyski kapitalnie zacentrował z prawego narożnika, zagrania nie potrafił przeciąć żaden z zawodników Pogoni, ten fakt wykorzystał Jodłowiec, pakując piłkę do bramki z kilku metrów.

12'
Przepiękne uderzenie z dystansu wykonał Tomasz Jodłowiec, ale futbolówkę zmierzającą pod poprzeczkę umiejętnie odbił Słowik.

11'
Dobre dośrodkowanie Brzyskiego z lewej strony, do piłki próbował dotrzeć Nikolić, lecz ją w ostatniej chwili zdjął Murawski.

9'
Tomasz Brzyski z jakimś urazem. Obrońca gospodarzy nabawił się małej kontuzji w starciu z Dwaliszwilim.

9'
Faul w ofensywie popełnił Brzyski. Poszkodowany na wysokości własnej 16-ki był Frączczak.

7'
Duda próbował zejść z lewego skrzydła do środka, ale skutecznie akcję przerwał Czerwiński.

7'
Rafał Murawski z pełną premedytacją faulowany przez Dudę. Zawodnik Legii przewinił tuż przed swoim polem karnym.

6'
Guilherme zablokowany na prawym skrzydle przez Frączczaka. Korner dla Legii.

4'
Łukasz Broź powalony na murawę przez Akahoshiego, jednak sędzia nie dopatrzył się przewinienia ze strony Japończyka.

4'
Stojan Vranjes nieczysto powstrzymany na połowie Pogoni.

3'
Broź wygrał pojedynek indywidualny z Mateuszem Lewandowskim na lewej stronie.

2'
Michał Kucharczyk znalazł się w dobrej sytuacji po ładnym zgraniu od klubowego partnera, ale w momencie podania znajdował się najbliżej bramki.

1'
Michał Pazdan skutecznie zblokował Dwaliszwiliego. Od bramki grę wznowi Malarz.

*'
Startujemy z hitem 15.kolejki!

*'

*'

*'
Na ławce rezerwowej Czesław Michniewicz pozostawił takich zawodników jak: Kudła, Małecki, Przybecki, Murayama, Zwoliński, Chouwer, Piotrowski

*'
Tak się prezentuje rezerwa Legii: Szumski, Prijović, Trickovski, Bereszyński, Saganowski, Furman, Rzeźniczak

*'
Serdecznie zapraszamy Państwa na śledzenie naszej relacji tekstowej LIVE z meczu: Legia Warszawa - Pogoń Szczecin
Początek o 18:00