Marshall – Hutton, R.Martin, Hanley, Whittaker – Brown, D. Fletcher (74' McArthur) – Forrest (84' Dorrans), Naismith (69' Maloney), Ritchie – S. Fletcher.
Fabiański - Piszczek, Glik, Pazdan, Rybus (71' Wawrzyniak) - Krychowiak, Maczyński - Błaszczykowskin (83' Olkowski), Grosicki - Milik (62' Jodłowiec),Lewandowski.

Mecze na żywo: Szkocja - Polska
90+4'
Koniec meczu. Polska zremisowała ze Szkocją 2:2.

90+4'
Gooool! Ależ szczęśliwy gol Lewandowskiego! Po zagraniu z rzutu wolnego Grosickiego, piłka odbiła się rykoszetem i trafiła w słupek. Powalczył o nią jeszcze Lewandowski i ostatecznie wpadła do bramki.

90+2'
Polska stara się atakować.

90+1'
Krychowiak mocno uderzył po ziemi, ale Marshall zdołał odbić piłkę.

90'
Mecz potrwa jeszcze cztery minuty.

89'
Chwilowa przerwa w grze, ponieważ na murawę wbiegł jeden z kibiców, który chciał zdjęcie z Lewandowskim.

88'
Dobre dośrodkowanie do Grosickiego, ale ten głową uderzył nad bramką.

84'
Dorrans zastąpił kontuzjowanego Forresta

83'
Żółta kartka dla Krychowiaka.

83'
Olkowski zastąpił Błaszczykowskiego.

82'
Grosicki płasko dośrodkowywał z lewej strony boiska, ale dobrze piłkę złapał Marschall.

80'
Piszczek niecelnie uderzał z linii szesnastu metrów.

78'
Fatalne wieści. Irlandia prowadzi z Niemcami 1:0 i przeskakuje nas w tabeli.

75'
Polacy nie stwarzają obecnie żadnego zagrożenia pod bramką rywala.

74'
McArthur zastąpił D. Fletchera.

71'
Wawrzyniak zastąpił Rybusa.

69'
Maloney zastąpił Naismitha.

67'
Hutton ukarany żółtą kartką.

67'
Mocny strzał Krychowiaka, ale dobrze interweniował Marschall.

66'
Lepszy okres gry Szkotów. Hutton dośrodkował do Fletchera, ale jego strzał głową obronił Fabiański.

62'
Jodłowiec zastąpił Milika.

62'
Niestety! 2:1 dla Szkocji. Fletcher ładnym technicznym, precyzyjnym strzałem pokonał Fabiańskiego..

57'
Piszczek dośrodkował w pole karne, głową uderzał Błaszczykowski, ale piłka trafiła w obrońcę rywali. Błaszczykowski reklamował zagranie ręką, ale sędzia nakazał grać dalej.

56'
Żółta karta dla Browna za faul na Lewandowskim.

53'
Hutton dośrodkował do Fletchera, ale trochę za mocno i ten nie zdołał oddać celnego strzału głową.

52'
Polacy dłużej utrzymują się przy piłce.

49'
Dwa dośrodkowania do Lewandowskiego. Bez większego zagrożenia.

47'
Ufff... teraz Szkoci mogli wyjść na prowadzenie. Po dośrodkowaniu z lewej strony boiska Naistmith w idealnej okazji nie zdołał skierować piłki do bramki!

46'
20 sekunda drugiej połowy i Polacy znów mogli prowadzić. Strzał Milika zdołał jednak na rzut rożny wybić Marshall.

46'
Początek drugiej połowy.

45'
Koniec pierwszej połowy. Polacy grali dobrze, ale w końcówce stracili bramkę po cudownym strzale Ritchiego. W drugiej połowie szykuje nam się sporo emocji. Zostańcie z nami.

45'
Niestety remis! Ritchie przyjął piłkę w okolicach 20 metra, huknął z lewej nogi i Fabiański był bez szans. Kapitalny gol!.

45'
Mecz toczony jest w szybkim tempie.

44'
Piszczek przedarł się wzdłuż linii końcowej, wstrzelił piłkę, ale wybili ją obrońcy.

42'
W środku pola sporo "czarnej roboty" wykonuje Mączyński.

41'
Błaszczykowski ładnie zszedł do środka z prawej strony boiska, oddał strzał lewą nogą, który głową zablokował Hanley.

40'
Ależ zamieszanie w polu karnym Polaków. Biało-czerwoni nie potrafili wybić piłkę, ale ostatecznie Ritchie zakończył wszystko niecelnym strzałem z dystansu.

39'
Szkoci starają się grać ofensywniej, ale póki co dobrze spisują się Polacy w defensywie.

36'
Fletcher groźnie zagrywał po ziemi z prawej strony boiska, ale dobrze zachował się Fabiański i przechwycił piłkę.

34'
Ritchie uderzał z rzutu wolnego, piłka odbiła się Polaków i trafiła do Hanleya, który fatalnie skiksował. Nawet gdyby oddał celny strzał, to i tak był na spalonym.

31'
Po rzucie rożnym do strzału starał się dojść Fletcher, ale dobrze zachowała się defensywa Polaków.

29'
KAPITALNA akcja Polaków. Lewandowski zagrał na prawą stronę do Błaszczykowskiego, a jego strzał z pola karnego po długim rogu nieznacznie minął słupek! Mogło być 2:0.

28'
Milik zdecydował się na strzał z dystansu. Piłka przeleciała wysoko nad bramką.

26'
Dobra akcja Szkotów i nienajlepsze zachowanie Piszka. Ostatecznie strzał Naismitha zablokował Glik.

25'
Przypomnijmy, że Polacy mogą zapewnić sobie awans na Euro 2016 już dziś. Muszą pokonać Szkocję, a Irlandia nie może wygrać z Niemcami. Póki co w Dublinie jest bezbramkowy remis.

22'
Rybus za brzydki faul obejrzał żółtą kartkę.

20'
Polacy grają bardzo mądrze i konsekwentnie.

16'
Dobra akcja Polaków zakończona zbyt lekkim podaniem Lewandowskiego do Grosickiego.

13'
Akcja Szkotów. Piszczek zablokował dośrodkowanie z lewej strony boiska i będzie rzut rożny.

11'
Krychowiak kapitalnie zagrał do Grosickiego, ten wyłożył piłkę Lewandowskiemu, ale ten w nią nie trafił.

10'
Zablokowany strzał z dystansu Mączyńskiego. Będzie rzut rożny.

9'
Piszczek płasko zagrywał w pole karne do Lewandowskiego, ten ładnie chciał się zabrać z piłką, ale ostatecznie przechwycili ją obrońcy.

9'
Polacy mimo prowadzenia grają wysokim pressingiem z czym nie do końca radzą sobie Szkoci.

8'
Nie licząc sytuacji bramkowej, to jak na razie sporo walki w środku pola.

6'
Polacy od początku grają ambitnie i walecznie.

3'
Gooool!!!! Świetny początek Polaków! Milik znakomicie prostopadle zagrał do Lewandowskiego, a ten w sytuacji sam na sam z Marshallem strzałem w krótki róg zdobył bramkę.