Mecze na żywo: Midtjylland - Legia Warszawa
Dziękuję Państwu za uwagę.

90+4'
Koniec spotkania.

90+3'
Guilherme podcięty przez jednego z graczy Midtjylland. Będzie to być może jedna z ostatnich szans na wyrównanie.
Kuciak został ukarany żółtą kartką.

90+2'
Dusan Kuciak ponownie dobrze na posterunku po strzale Olssona z głębi pola karnego, słowacki goalkeeper nogami odbił kąśliwy, płaski strzał.

90+1'
Głupi faul Prijovicia na Royerze.

90'
4 minuty dorzucone do podstawowego czasu.

89'
Kapitalne uderzenie Poulsena z rzutu wolnego, futbolówka uderzona z kilkudziesięciu metrów trafiła w prawy słupek bramki Kuciaka.

88'
Zmiana. Pusić w miejsce Rasmussena.

87'
Legia gra w 10-kę!
Dominik Furman bezmyślnie zaatakował Onuachu tuż przed własnym polem karnym.

86'
Zbyt głęboka centra w wykonaniu Poulsena, który próbował powtórzyć zagranie z 58.minuty. Piłka w tej sytuacji posłana zbyt głęboko.

84'
Żółta kartka dla Poulsena. Arbiter motywował swoją decyzję bardzo niebezpiecznym wejściem.

83'
Guilherme zagrał do Nikolicia, a ten zupełnie niekryty uderzył z niełatwej piłki, jego próba wylądowała nad poprzeczką bramki.

82'
Kompletnie niedokładne dośrodkowanie Royera z lewego skrzydła, żaden z piłkarzy w czerwonych koszulkach nie zmienił lotu piłki.

81'
Zmiana w Legii. Rafał Makowski na ostatnie minuty, a boisko opuścił Vranjes.

80'
Zmiana. Na boisku już zameldował się Onuachu, który zastąpił Sisto.

78'
Guilherme mógł zmienić wynik tego spotkania. Brazylijski pomocnik dostał fajne podanie od Nikolicia, a potem mając troszeczkę miejsca posłał płaskie uderzenie, ale instynktownie piłkę zatrzymał rękawicami Andersen.

77'
Dobry wślizg Bereszyńskiego, który efektownie wygarnął futbolówkę Poulsenowi.

76'
Po raz kolejny chaos po wybiciu rzutu wolnego przez Duńczyków. W momencie zagrania Rasmussen złapany na ofsajdzie.

75'
Zmiana przeprowadzona przez Henninga Berga. Kucharczyk zdjęty z murawy, w jego miejsce Trickovski.

74'
Dominik Furman obejrzał żółty kartonik za faul taktyczny na rozpędzonym Royerze.

73'
Kąśliwa centra Bereszyńskiego z czterdziestego metra, piłkę posłaną przez bocznego obrońcę spokojnie wychwycił Andersen.

71'
Rasmussen w dziecinny sposób przedarł się w pole karne przeciwnika, lecz na szczęście dla polskich kibiców napastnik posłał futbolówkę na trybuny stadionu.

70'
Midtjylland w natarciu! Cała jedenastka gości na własnej połowie broni dostępu do własnej bramki.

68'
Po raz kolejny czeka nas długi wyrzut z autu.

66'
Sisto łatwo uwolnił się spod opieki legionistów, a następnie spróbował szczęścia z głębi pola karnego, lecz uderzenie nie mogło w żaden sposób napsuć krwi słowackiemu bramkarzowi.

65'
Rasmussen przewrócił się w 16-ce Legii po starciu z Lewczukiem, ale sędzia nie zdecydował się na przyznanie karnego, a ukarał napastnika żółtą kartką za symulowanie.

64'
Widać złość w poczynaniach graczy Henninga Berga. Jak na razie ta boiskowa złość nie przekłada się na groźne sytuacje pod bramką rywala.

61'
Całkiem obiecująco się zapowiadała akcja Legii, lecz sędzia boczny podniósł chorągiewkę, ponieważ Prijović znajdował się na pozycji spalonej.

59'
1:0! Poulsen dośrodkował z rzutu wolnego, piłkę pierwszy próbował wybić poza pole karne Michał Kucharczyk, ale niestety jego próba pechowo wpadła tuż przy prawym słupku bramki Kuciaka.

58'
Royer poturbowany przez Guilherme w starciu powietrznym. Za uderzenie łokciem rywala pomocnik Legii został ukarany żółtym kartonikiem.

56'
Zupełnie nieprzemyślenie zagranie Vransjesa, błąd Bośniaka na szczęście polskiej drużyny nie potrafili wykorzystać przeciwnicy, którzy niedokładnie rozegrali piłkę pod bramką Kuciaka.

54'
Zagranie piłki ręką Sisto. Sędzia momentalnie wychwycił przewinienie Duńczyka.

52'
Przepraszamy. Mieliśmy chwilowe problemy techniczne.

40'
Skuteczne wyjście z bramki Kuciaka. Słowak nieźle wychwycił dośrodkowanie z narożnika boiska.

37'
Dobra akcja zapoczątkowana przez Sisto. Duńczyk wystawił piłkę dobrze ustawionemu Anderssonowi, a ten kopnął z 20 metra wprost w rękawice Kuciaka.

34'
Zbyt głęboko dośrodkował z prawego skrzydła Bach Bak, piłkę posłaną przez bocznego obrońcę spokojnie wychwycił Dusan Kuciak.

32'
Zagubienie defensywy Legii mogli wykorzystać gospodarze, ale na szczęście dla polskich kibiców rywale nie potrafili zachować zimnej krwi pod bramką Kuciaka.

30'
Efektowna próba z daleka Brzyskiego, który usiłował zaskoczyć Andersena uderzeniem z zupełnie nieprzygotowanej pozycji. Piłkę spokojnie wzrokiem odprowadził bramkarz Midtjylland.

29'
Genialny wślizg Hanesena, który w ostatnim momencie wygarnął futbolówkę Kucharczykowi. Skrzydłowy Legii już czyhał na piłkę zagraną przez Guilherme.

27'
Odważna decyzja Nikolicia o strzale z dalszej odległości. Brawa za odwagę, lecz wykonanie dużo gorsze. Futbolówka bezpieczne minęła światło bramki.

26'
Groźnie pod bramką gospodarzy. Vranjes starał się przedłużyć zagranie z rożnego bądź, ale próba ta mocno nieudana.

24'
Pozycja spalona Nikolicia. Snajper gości dał się nabrać blokowi defensywnemu przeciwników.

21'
Kucharczyk doskonale przechwycił futbolówkę, którą niedokładnie kopnął Sviatchenko, skrzydłowy Legii podał do Vranjesa, a ten próbował prostopadłym zagraniem uruchomić Nikolicia, ale w porę zareagowała obrona gospodarzy.

20'
Bartosz Bereszyński próbował ofiarnie ratować piłkę, która opuszczała już plac gry po długim zagraniu od klubowego partnera.

18'
Guilherme złamał przepisy w polu karnym Duńczyków. Brazylijski pomocnik przewinił w pojedynku powietrznym.

17'
Niebezpieczne dośrodkowanie Furmana z lewej flanki, futbolówka zmierzała w okolice prawego słupka, lecz wyśmienitą robinsonadą wykazał się Andersen, parując piłkę na kolejny korner.

15'
Brak komunikacji w składzie Legii po kornerze, który wykonywali rywale mógł się dla niej skończyć tragicznie, jednak zawodnik Midtjylland nie potrafił głową umieścić piłki w bramce.

14'
Bereszyński nie kalkulował we własnej 16-ce. Będzie korner dla duńskiej ekipy.

13'
Na crossowe zagranie zdecydował się Hansen w kierunku Rasmussena, lecz niestety dla niego pojedynek główkowy ze snajperem gospodarzy wygrał Rzeźniczak.

11'
Dominik Furman huknął jak z armaty, ale ofiarną obroną popisał się Sparv, który umiejętnie wyblokował mocne uderzenie z dystansu.

9'
Furman leży na murawie. Defensywny pomocnik ucierpiał w trakcie walki o piłkę z Anderssonem. Na szczęście nie będzie potrzebna interwencja sztabu medycznego.

8'
Bardzo dobre dośrodkowanie Brzyskiego z lewego skrzydła, piłkę kopniętą przez bocznego defensora w odpowiednim momencie na korner wybił Novak.

7'
Dusan Kuciak niczym Neuer przeciął groźne zagranie w pobliże jego bramki.

6'
Kolejne długie wgranie z autu w wykonaniu gospodarzy, do zagrania usiłował dotrzeć Rasmussen, ale podczas próby wypracowania sobie pozycji, napastnik faulował obrońcę.

5'
Igor Lewczuk kapitalnie uprzedził Rasmuessena, który próbował obrócić się z futbolówką.

4'
Bardzo zagęszczony środek pola boiska.

3'
Chaos w 16-ce Legii po długim wyrzucie piłki przez Hansena, jednak podopieczni Henninga Berga wyszli obronną ręką z tej opresji.

1'
Nikolić przed pierwszą szansą! Węgierski napastnik spróbował wykorzystać niedostatki techniczne Hansena, ale uderzenie z ostrego kąta odbił Andersen.

*'
Zaczynamy mecz na MCH Arena!

*'
Widoczek na trybuny...

*'
Midtjylland w swojej historii jednokrotnie sięgał po mistrzostwo Danii.

*'
Proszę jakie powitanie

*'
Jeszcze nigdy w historii obie ekipy nie zagrały ze sobą w oficjalnym meczu.

*'
Sędzią tego meczu będzie Hüseyin Göçek.

*'
Ławka rezerwowa gospodarzy: Raahauge, Romer, Duelund, Pusic, Olsson, Banggaard, Onuachu

*'
Z pozycji ławki rezerwowej Legii spotkanie będą obserwować: Malarz, Broź, Makowski, Bartczak, Trickovski, Saganowski, Piech