Mecze na żywo: Olympiakos Pireus - Bayern Monachium
90+4'
Dziękuję pięknie Państwu za uwagę podczas dzisiejszej relacji.

90+4'
Koniec meczu!
Bayern Monachium odniósł pewne zwycięstwo. MVP dzisiejszych zawodów bez wątpienia Thomas Muller, który dwukrotnie wpisał się na listę strzelców.

90+3'
0:3! Pewnie wyegzekwowana jedenastka przez Mullera. Niemiecki zawodnik uderzył w prawy dolny róg.

90+1'
Rzut karny dla Bayernu!

90'
4 minut dorzucone.

87'
0:2! Zupełny chaos w defensywie Olympiakosu, Mario Gotze świetnie odnalazł się w polu karnym przeciwnika i efektownym strzałem w lewy dolny róg podwyższył wynik.

85'
Kimmirch ukarany żółtym kartonikiem za bezpardonowy atak nogi rywala.W pełni zasłużona kartka.

84'
Salino został sfaulowany blisko centrum placu gry. Od stałego fragmentu gry gospodarze.

82'
Salino bliski szczęścia po kolosalnym błędzie Alaby przed własną 16-ką, ale pomocnik mając niemal całą bramkę do dyspozycji, trafił tylko w boczną siatkę.

81'
Zmiana. Seba już na boisku, a z niego został zdjęty Pardo.

80'
33% - 67% w statystyce posiadania futbolówki.

77'
Ostatnia korekta w składzie Bayernu. Vidal już poza placem gry, a na murawie zameldował się Gotze.

75'
Zmiana. Kimmirch zajął miejsce Alonso.

72'
Ostre wejście Vidala w środkowej strefie boiska.

71'
Kasami zahaczył Alonso tuż przed polem karnym gości. Na plac gry wejdzie sztab medyczny.

70'
451 podań w wykonaniu Bayernu na ten moment spotkania.

68'
Faul w ofensywie Pardo. Napastnik gospodarzy zbyt walecznie walczył o pozycję.

66'
Kompletne pudło Alcantary, który swoim uderzeniem posłał piłkę na trybuny stadionu w Pireusie.

65'
Zmiana. Fortounis w miejsce Cambiasso.

63'
Kolejna próba Alonso z dalszej odległości, futbolówkę po drodze odbiła się od Mullera, który nota bene był... na spalonym. Rzut wolny dla Greków.

61'
Zmiana. Hernani zastąpił na placu gry Dominigueza.

59'
Nieudane uderzenie Comana zza pola karnego Olympiacosu. Spokojnie futbolówkę wzrokiem odprowadził Jimenez.

57'
Zmiana. Robert Lewandowski zakończył dzisiejszy występ bez gola, w jego miejsce Coman.

55'
Doskonały strzał Salino z dystansu, piłka już zmierzała do upragnionego celu, ale od czego w bramce jest Neuer, który efektowną interwencją sparował uderzenie na korner.

54'
Niedokładne prostopadłe podanie Thiago w stronę Lahma, który wbiegał w okolice pola karnego.

51'
0:1! Thomas Muller dostał zagranie na prawe skrzydło, ten mając chwilę postanowił wyszukać w polu karnym Lewandowskiego, lecz futbolówka mocno kopnięta w nieoczekiwany sposób wpadła za kołnierz Jimenezowi. Kolejna ładna bramka w tej kolejce!

50'
Przepiękny wolej Mullera zza pola karnego, niemiecki piłkarz przejął niechcianą piłkę, jednak już samo uderzenie poleciało daleko od zamierzonego celu.

47'
Faul zawodnika Bayernu Monachium na własnej połowie. Rzut wolny dla gospodarzy.

46'
Gracze Pepa Guardioli zbyt często próbują w zbyt efektowny sposób rozmontować linię defensywną rywala.

46'
Kontynuujemy spotkanie!

Zaskoczeni ?

45+1'
Koniec I części gry!

45'
Muller pociągał za koszulkę Masualo. Sędzia nie miał innego wyjścia jak tylko ukarać pomocnika żółtym kartonikiem.

43'
Dużo akcji skrzydłami w wykonaniu podopiecznych Silvy, ich efektami są najczęściej rzuty rożne.

43'
Xabi Alonso huknął niczym z armaty, jednak próba uderzona z niemal z miejsca w bezpiecznej odległości minęła światło bramki.

42'
Pardo podciął Mullera tuż przy linii bocznej. Sędzia nakazał rozpocząć nową akcję gościom od rzutu wolnego.

40'
Siovas całkiem nieźle odnalazł się w 16-ce Bayernu w trakcie wybijania kornera, ale strzał głową stopera umieszczony w sam środek bramki.

38'
Salino wzięty w kleszcze przez Vidala oraz Alonso. Od rzutu wolnego mistrzowie Grecji.

37'
Soczysta próba Bernata z dalekiej odległości, jednakże kropnięcie zostało posłane w miejsce, gdzie bez problemu mógł skutecznie interweniować Jimenez.

35'
Jimenez uratował swój klub przed stratą bramki! Hiszpański goalkeeper instynktownie odbił nogami strzał Roberta Lewandowski z kilkunastu metrów, który dopadł do niemal bezpańskiej piłki.

34'
Dobry strzał Douglasa Costy, który otrzymał doskonałe podanie na 16 metr od Mullera, piłka jednak uderzona w sam środek bramki, co w ogromnej mierze ułatwiło skuteczną interwencję bramkarzowi.

32'
Thomas Muller wzięty w kleszcze przez obrońców gospodarzy, którzy go nieźle przykryli, by nie mógł nic groźnego zrobić po podaniu od Lahma.

30'
Ostra wrzutka Dominigueza z rzutu wolnego, lecz żadnemu zawodnikowi w czerwono- białej koszulce nie udało się zmienić lotu piłki po jego zagraniu.

28'
Arturo Vidal popełnił przewinienie taktyczne na Salino. Rzut wolny dla piłkarzy z Pireusu.

26'
Lewandowski o włos od zdobycia gola! Polski napastnik doszedł do dośrodkowania Alonso z rzutu wolnego, będąc zupełnie niekryty uderzył głową piłkę pomiędzy nogami Jimeneza, ale w ostatniej chwili udało się ją wybić z linii bramkowej da Coscie.

25'
Douglas Costa zwija się z bólu po pojedynku indywidualnym z Elabdellaoui, który był spóźniony ze wślizgiem.

23'
Esteban Cambiasso trafił do notesu arbitra. Powodem tej decyzji były uwagi doświadczonego Argentyńczyka po jednym ze starć, w którym sfaulowany został Muller.

21'
Po raz kolejny w górę poszła chorągiewka sędziego liniowego. Arturo Vidal w jego uznaniu był najbliżej bramki w momencie zagrania od klubowego kolegi.

20'
Robert Lewandowski dał się nabrać defensywie gospodarzy. Spalony polskiego gwiazdora.

19'
Kapitalną interwencją na przedpolu wykazał się Jimenez, który pofatygował się do bardzo groźnej centry Lahma. Futbolówka w rękawicach hiszpańskiego bramkarza.

16'
Xabi Alonso niemal genialny podaniem próbował znaleźć w polu karnym greckiej drużyny Thiago, lecz do pełni szczęścia zabrakło szczypty dokładności. Od 6 metrów grę wznowi Jimenez.

14'
Głupia strata Kasamiego w środku pola. Defensywny pomocnik nie zrozumiał się z klubowymi partnera, w wyniku czego piłka kopnięta przez niego wyszła na... aut

12'
Thiago spróbował zupełnie niekonwencjonalnym podaniem obsłużyć Roberta Lewandowskiego, jednak Hiszpanowi zabrakło trochę precyzji, by polski snajper mógł w jakikolwiek sposób dotknąć futbolówkę.

11'
Costa postanowił wgrać piłkę z lewej flanki, ale jego starania znakomicie odczytał Elabdellaoui, który przeciął niebezpieczne zagranie.

10'
Świetna akcja Bayernu! Lahm otrzymał doskonałe crossowe podanie na prawe skrzydło od Vidala, mając troszeczkę czasu, postanowił dośrodkować w pole karne, lecz niestety dla niego sędzia dopatrzył się faulu jednego z zawodników Bayernu.

8'
Manuel Neuer pewnie wychwycił uderzenie głową Kasamiego. Zdobywca żółtej kartki z 5.minuty próbował wykorzystać dośrodkowanie z rzutu rożnego.

7'
Pardo popisał się ambitnym rajdem prawym skrzydłem, jednak Alaba skutecznie zablokował Kolumbijczyka.

5'
Kasami pierwszym ukaranym zawodnikiem w tym meczu. Pomocnik greckiej ekipy wykonał spóźniony wślizg w nogi rozpędzonego Mullera.

4'
Arturo Vidal schwytany na pozycji spalonej.

4'
Boateng ofiarnie zablokował huknięcie z dystansu Elabdellaoui.

3'
Xabi Alonso faulowany w pojedynku powietrznym. Przewinienie w środkowej strefie boiska zostało szybko uchwycone przez arbitra.

1'
Cambiasso długim zagraniem usiłował uruchomić Pardo, ale piłka została kopnięta mocno niedokładnie, dzięki czemu defensorzy gości wybili ją na aut.

0'
Startujemy ze spotkaniem w grupie F!

*'
Słyszymy hymn Ligi Mistrzów!

*'
Fotki z rozgrzewki

*'
Obie ekipy występują w grupie F, a skład owej grupy dopełniają jeszcze Arsenal Londyn oraz Dinamo Zagrzeb.

*'
Manuel Neuer już rozpoczął ostatnią rozgrzewkę

*'
Nad rozwojem wydarzeń boiskowych będzie czuwał dziś Carlos Velasco.

*'
Obsada ławki rezerwowej Olympiakosu: Kapino, Seba, Botia, Vouros, Hernani, Fortounis, Finnbogason

*'
Obsada ławki rezerwowej Bayernu: Ulreich, Kimmich, Martinez, Coman, Rafinha, Rode, Gotze

*'
Zapraszamy gorąco na śledzenie naszej relacji z meczu: Olympiakos Pireus - Bayern Monachium