Zoet – Arias, Bruma, Moreno, Brenet – Hendrix – Propper, Guardado (71' Schaars) – L. Narsingh, L. de Jong, Lestienne (86' Locadia).
de Gea – Darmian, Smalling, Blind, Shaw – Schweinsteiger, A. Herrera (75' Fellaini) – Young (86' Valencia), Mata, Depay – Martial.

Bruma (73.) żółta kartka
Smalling (67.) żółta kartka

Mecze na żywo: PSV Eindhoven - Manchester United
*'
Dziękujemy za uwagę i zapraszamy do śledzenia kolejnych meczów na żywo w internecie.

90+3'
Koniec meczu. PSV pokonało Manchester United 2:1.

90+2'
PSV mogło mieć groźną okazję, ale zabrakło zrozumienia i po podaniu Narsingha piłka opuściła boisko.

90'
Sędzia doliczył trzy minuty.

90'
Fellaini zagrał do Maty, a ten odegrał mu piłkę mu spowrotem. To był błąd, bo powinien uderzać.

90'
Manchester stara się wyrównać.

88'
Niecelny strzał Fellainiego.

86'
Locadia zastąpił Lestienne, a w drużynie Manchesteru Valencia wszedł za Younga.

84'
Po podaniu Hendrixa w dogodnej sytuacji znalazł się De Jong, ale uderzył ponad bramką. Mogło być po meczu.

83'
Lestienne oddał strzał, który zdołał jednak obronić De Gea.

77'
Po podaniu Martiala niecelnie uderzał Depay.

75'
Fellaini zastąpił Herrerę.

74'
Bruma zablokował strzał Younga.

73'
Bruma ukarany żółtą kartką.

71'
Schaars zastąpił kontuzjowanego Guardado.

67'
Smalling ukarany żółtą kartką.

65'
Zoet obronił strzał Herrery.

64'
De Gea obronił strzał Breneta.

61'
Ładna akcja Maty ze Schweinsteigerem. Ten pierwszy nie opanował jednak piłki w polu karnym, a byłby w idealnej sytuacji do wyrównania.

61'
Depay z rzutu wolnego uderzył prosto w mur.

60'
Moreno ukarany żółtą kartką.

59'
Mata oddał mocny, ale niecelny strzał.

57'
Goool! 2:1 dla PSV. PSV znów zdobywa gola, gdy wydawało się, że to Manchester ma przewagę. Lestienne dośrodkował z lewej strony boiska, a Narsingh strzałem głową pokonał bramkarza Manchesteru United

55'
Arias ukarany żółtą kartką.

51'
Depay po ładnej akcji z Maritalem oddał strzał, ale za lekki, aby zaskoczyć Zoeta.

49'
Od początku drugiej połowy przeważa Manchester.

46'
Początek drugiej połowy.

45+8'
Koniec pierwszej połowy. Do przerwy remis 1:1.

45+7'
Do końca pierwszej połowy pozostała jeszcze minuta.

45+7'
Young mocno wstrzelił piłkę wzdłuż bramki, ale nikt do niej nie doszedł.

45+6'
Mogło być groźnie pod bramką PSV, ale jeden z zawodników Manchesteru nie opanował piłki w polu karnym.

45+5'
Manchester dłużej utrzymuje się przy piłce.

45+2'
Goool! Mogło, a nawet powinno być 2:0 dla Manchesteru, a jest 1:1! Lestienne dośrodkował z rzutu rożnego i głową piłkę do siatki wpakował Moreno.

44'
Manchester idzie za ciosem. Smalling przejął piłkę na połowie PSV, popędził z nią na bramkę, ale jego mocny strzał zdołał na rzut rożny wybić Zoet.

43'
Mogło być 2:0! Depay oddał precyzyjny strzał po długim rogu, ale jednak nieznacznie się pomylił.

41'
Goool! Depay otrzymał piłkę od Blinda, ładnym zwodem zwiódł obrońców i ze spokojem pokonał bramkarza gospodarzy..

40'

38'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i niezbyt udanej próbie wybicia piłki przez obrońcę, ta odbiła się Martiala i przeleciał tuż obok słupka.

37'
Błąd Zoeta, który wybił piłkę pod nogi Schweinstegiera. Niemiec nie zdołał jednak oddać strzału, bowiem został sfaulowany.

30'
Ładna akcja gopodarzy, ale sędzia odgwizdał spalonego Narsingha.

28'
Spokojny okres gry. Z pewnością minie chwila zanim piłkarze wskoczą na wyższe obroty po kontuzji Shawa.

25'
Tak wyglądała sytuacja w której Shaw złamał nogę.

24'
Rojo zastąpił kontuzjowanego Shawa.

17'
Fatalna kontuzja Shawa. Anglik złamał nogę. Podano mu nawet tlen! Do wejśćia szukuje się Rojo.

15'
Shaw ucierpiał w starciu z Moreno, ale sędzie nie dopatrzył się faulu.

15'
Po dośrodkowaniu z lewej strony boiska do piłki starał się dojść Shaw, ale piłkę na rzut rożny wybuł Moreno.

12'
Okres lekkiej przewagi Manchesteru.

10'
Obie drużyny starają się atakować.

7'
Szansa dla Manchestery. Po zgraniu piłki przez Depay'a ta trafiła do Martial, który zdołał ją zagrać w kierunku Herrery, ale bramkarz PSV zdołał obronić jego strzał.

5'
Jak na razie lepsze wrażenie sprawiają gospodarze.

3'
Lestienne przejął piłkę na połowie rywala, ale został powstrzymany przez obrońcę Manchesteru.