Mecze na żywo: Real Madryt - Szachtar Donieck
90+4'
Dziękuję pięknie Państwu za uwagę.

90+4'
Koniec spotkania.
Real Madryt pewnie pokonał 4:0 Szachtar Donieck. Kolejny popis CR7, który trzykrotnie pognębił Pjatowa.

90+3'
Alex Teixeira spróbował szczęścia z kilkudziesięciu metrów, jednak piłka została dobrze zblokowana przez defensorów Realu. Korner dla gospodarzy.

90+1'
Real w poszukiwaniu piątego gola, lecz w ostatnich minutach szwankuje skuteczność m.in. u Benzemy

90'
3 minuty dłużej potrwa mecz w Madrycie.

89'
Isco dobrze dograł do Karima Benzemy, a ten mając dogodną okazję, trafił wprost w środek bramki, gdzie ustawiony był Pjatow.

88'
Isco złamał przepisy w trakcie pojedynku ze Srną. Od rzutu wolnego goście.

85'
Pyatov wyśmienicie wybronił instynktownie strzał Benzemy z bliskiej odległości. Napastnikowi piłkę kapitalnie zgrał Cristiano Ronaldo. Korner dla Realu Madryt.

83'
Ostatnia zmiana w tym spotkaniu. Bezbarwny Hładky już poza boiskiem, w jego miejsce Bernard.

81'
4:0! Ronaldo po raz trzeci wpisał się na listę strzelców! Marcelo oddał doskonałe uderzenie zza pola karnego, piłkę z trudem udało się sparować bramkarzowi, ale już przy dobitce CR7 był zupełnie bezradny!

80'
13 minut wystarczyło, by Malyshev wpisał się do notesu sędziego. Spóźniony atak Ukraińca.

78'
Benzema zmarnował genialne dośrodkowanie Isco, francuski napastnik z 5 metrów nie potrafił głową wpakować piłki do bramki.

75'
Żółty kartonik dla Kuchera, który nieudanie próbował odebrać piłkę.

74'
Zmiana. Kovalenko już na murawie, zastąpił na niej Marlosa.

74'
Wynik meczu starają się gonić goście, ale ich akcje uskrzydlające są ciągle blokowane przez m.in. Marcelo

73'
CR7 znów niecelnie z dalszej odległości, Portugalczyk nieźle opanował piłkę, jednak uderzenie okazało się bardzo niedokładne, w wyniku czego od 6 metrów grę wznowi Pjatow.

69'
Benzema ciągle próbuje podwyższyć wynik, francuski napastnik otrzymał dobre podanie od kolegów, ale jego strzał zza pola karnego wysoko nad bramką.

67'
Pierwsza zmiana w składzie gości. Malyshev zameldował się na placu gry, zdjęty z niego został Taison.

64'
3:0! Cristiano po raz drugi pewnie z 11 metrów! Uderzenie w lewy dolny róg nie do obrony dla goalkeepera Szachtara.

63'
Kolejna ręka zawodników Szachtara we własnym polu karnym, tym razem Azevedo. Będzie drugi rzut karny dla Królewskich.

62'
Cristiano Ronaldo huknął jak z armaty z rzutu wolnego, jednak futbolówka po tym zagraniu wylądowała nad poprzeczką bramki.

60'
Darijo Srna zobaczył żółtą kartkę za uwagi w kierunku sędziego po faulu popełnionym przez klubowego kolegę.

59'
Ostatnia korekta taktyczna u gospodarzy. Nacho w miejsce Ramosa.

59'
Hładky niecelnie na bramkę Navasa, strzał snajpera ukraińskiej drużyny daleki od perfekcji.

58'
Taison został w nieprzepisowy sposób przez gracza z Madrytu. Od rzutu wolnego przyjezdni.

55'
2:0! Pewnie wyegzekwowany rzut karny przez Ronaldo, który umieścił futbolówkę w lewy dolny róg bramki. Bramkarz gości był bliski skutecznej interwencji.

55'
Rzut karny dla Realu Madryt!
Srna próbował przeciął groźne zagranie we własnym polu karnym. W ocenie sędziego zrobił to ręką.

53'
Stałe fragmenty nie są chyba dzisiaj konikiem Królewskich, ponieważ po raz ponowny centrę Modricia bez większego problemu wybija blok defensywny przeciwników.

50'
Kontuzji nabawił się Sergio Ramos. Będzie potrzebna interwencja sztabu medycznego.

50'
Szachtar będzie grał w 10-kę!
Stepanenko w oczach sędziego po raz kolejny złamał przepisy, co motywowało go do ukarania pomocnika drugim żółtym kartonikiem.

47'
Benzema posłał kolejne dośrodkowanie w pobliże bramki Pjatowa, ale dobrze zorganizowani są dzisiaj defensorzy Szachtara.

46'
Druga zmiana przeprowadzona przez Rafaela Beniteza. Pepe zastąpił Varane'a.

46'
II połowa spotkania.

Wyniki do przerwy

45+2'
Koniec I odsłony spotkania. Real Madryt prowadzi w pełni zasłużenie.

45'
Świetny fragment gry w wykonaniu gospodarzy, jednak brakuje postawienia kropki nad "i"
60 sekund doliczone do I połowy.

43'
Azevedo na pozycji spalonej po ładnej, składnej akcji swojego zespołu. Rzut wolny dla Realu Madryt.

41'
Następna próba Królewskich z dystansu, na taką próbę zdecydował się Luka Modrić, lecz uderzenie przeleciało obok lewego słupka bramki. Chorwackiemu pomocnikowi zabrakło troszeczkę precyzji.

40'
Rakycki za wszelką cenę chciał zamknąć dośrodkowanie Taisona, ale uderzenie z powietrza poszybował daleko od światła bramki.

39'
Bez pomysłu jak na razie goście, każda próba stworzenia zagrożenia zostaje w odpowiednim momencie przerwana przez defensorów Realu.

36'
Dwa nieudane ataki po stronach obu ekip. Najpierw przedrzeć się pod 16-kę Szachtara usiłował Kovacević, a kilka chwil później na połowie Realu Azevedo

33'
Kompletnie nieudanie wybity rzut wolny przez Królewskich, Ronaldo zacentrował, futbolówkę szczupakiem próbował umieścić w bramce Ramos, ale nic z tego nie wyszło.

32'
Stepanenko ukarany żółtą kartką za faul taktyczny.

31'
Wymuszona zmiana. Kovacić w miejsce kontuzjowanego Bale'a.

29'
1:0! Karim Benzema z zimną krwią wykorzystał błąd Pyatowa, który nieudolnie próbował przeciąć dośrodkowanie Isco, do bezpańskiej piłki doszedł Francuz i wpakował ją do niemal pustej bramki.

27'
Gareth Bale doznał urazu. Za chwilę powinniśmy się spodziewać sztabu medycznego na stadionie w Madrycie.

23'
Spokojniejszy fragment gry. Nieudane wstrzelenie piłki przez Freda.

19'
Marcelo szukał sobie miejsce do groźnej centry na lewej flance, niestety dla Brazylijczyka obrońcy ukraińskiej ekipy go zblokowali, czego efektem będzie wznowienie gry przez Pjatowa.

17'
Kroos spróbował wykorzystać swój atut, jakim bez wątpienia jest strzał z dystansu, ale owa próba w bezpiecznej odległości minęło światło bramki.

16'
Real Madryt w natarciu! Cristiano Ronaldo doszedł do dośrodkowania swojego klubowego partnera, ale tak jak w poprzednich przypadkach piłka w żaden sposób nie mogła zagrozić przeciwnikom.

14'
Kolejne pudło graczy z Madrytu! Tym razem próbował zdobyć gola Karim Benzema, lecz zagranie z dogodnej pozycji poleciało nad bramką.

13'
Bale mógł zmienić wynik tego meczu, jednak płaskie uderzenie było zbyt słabe, by napsuć krwi bramkarzowi Szachtara.

12'
Alex Teixeira schwytany na spalonym. Brazylijczyk zbyt szybko wyszedł do podania od Srny.

9'
Azvaldo pokusił się o strzał z głębi pola karnego Realu Madryt, lecz kopnięcie bocznego obrońcy trafiło tylko obok lewego słupka bramki.

7'
Cristiano Ronaldo posłał mocną centrą z prawej strony, do zagrania udało się dojść Marcelo, który efektownym wślizgiem chciał sfinalizować podanie, ale ta sztuka kompletnie nie wyszła.

6'
Varane nieźle się odnalazł w polu karnym Szachtara po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, lecz uderzenie głową z niełatwej pozy