Drągowski - Modelski, Tarasovs, Madera, Tomasik - Grzyb, Góralski, Gajos, Frankowski (46' Alvarinho), Vassiljev - Grzelczak (65' Sekulski)
Kuciak - Bereszyński, Rzeźniczak, Lewczuk, Brzyski - Furman, Jodłowiec - Guilherme (89' Broź), Duda, Kucharczyk - Nikolić (74' Prijović)

Mecze na żywo: Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa
90+5'
Dziękuję ślicznie Państwu za dzisiejszy dzień z polską ekstraklasą i już teraz zapraszam na nasze kolejne relacje z polskich boisk.

90+4'
Koniec spotkania!
Jagiellonia dzieli się punktami z Legią. Obie ekipy miały swoje szanse, by przechylić szalę zwycięstwa na własną stronę, m.in. okazje Piotra Grzelczaka z Jagiellonii Białystok.

90+4'
Vassiljev miał okazję do dobrej wrzutki z rzutu wolnego, ale futbolówka posłana wprost w nogi legionisty.

90+2'
Legia Warszawa jeszcze usiłuje zagrać o pełną pulę, niestety dla kibiców z Warszawy przeciwnik skutecznie krzyżuje te plany.

90'
4 minuty dłużej potrwają dzisiejsze zawody.

89'
Zmiana. Łukasz Broź już na murawie, a z niej zdjęty został Guilherme.

89'
Niezły rajd Vassiljeva przez kilkadziesiąt metrów, ten dystans w dużym stopniu zmęczył Estończyka, w wyniku czego piłka kopnięta przez niego poleciała obok bramki.

87'
Guilherme opanował bezpańską futbolówkę tuż przed 16-ką Jagiellonii, jednak strzał z niezbyt dogodnej pozycji trafił najprawdopodobniej w trybuny.

85'
Tarasovs skarży się na uraz, którego nabawił się w starciu z Lewczukiem.

84'
Bardzo dobre dośrodkowanie Vassiljeva z rzutu wolnego, ale dobrym wyjściem z bramki popisał się Dusan Kuciak.

81'
Zawodnicy z Białegostoku próbują bombardować bramkę słowackiego goalkeepera liczny uderzeniami zza pola karnego, lecz większość z tych prób w żaden sposób nie napsuły krwi obronie Legii.

79'
Grzyb ponownie z dystansu, lecz kropnięcie z dalszej odległości poleciało wprost w doskonale ustawionego Kuciaka. Bramkarz ze Słowacji bez trudu sparował strzał defensywnego pomocnika Jagi.

77'
Dobra akcja Legii. Duda ładnie zagrał do Guilherme, brazylijski zawodnik zagrał na obieg do Prijovicia, a ten kopnął piłkę wprost w obrońcę Jagiellonii.

74'
Zmiana. Bez gola zawody zakończył Nikolić, za niego na boisku Prijović.

72'
Rafał Grzyb huknął jak z armaty, bombę z trzydziestego metra udało się na raty wybronić Kuciakowi.

70'
Bereszyński w dniu dzisiejszych całkiem nieźle pracuje na prawej stronie, zawodnicy opiekującym się obrońcą mają dużo pracy.

68'
Vassiljev po raz kolejny dał sobie szansę, ale znów piekielnie mocne uderzenie zostało wyblokowane przez blok defensywny ekipy z Warszawy. Rzut rożny dla przyjezdnych.

67'
Nieudana próba Rafała Grzyba zza pola karnego, strzał raczej do zapomnienia.

65'
Druga korekta u gospodarzy. Łukasz Sekulski zmienił na placu gry aktywnego dzisiaj Piotra Grzelczaka.

63'
Tomasz Jodłowiec próbował sfinalizować wrzutkę z rzutu rożnego, ale strzał głową z niełatwej pozycji trafił za bramkę strzeżoną przez Drągowskiego.

60'
Jakub Rzeźniczak obejrzał żółtą kartkę za agresywną walkę. Dla defensora gości jest to czwarta żółta kartka w tym sezonie, czyli absencja w następnym spotkaniu.

59'
Grzelczak bardzo walecznie o piłkę, snajperowi udało się wystawić piłkę Vassiljevowi, a ten niemal z miejsca bardzo mocno uderzył, futbolówkę nad poprzeczkę udało się sparować bramkarzowi Legii.

57'
Tarasovs postanowił huknąć z dalszej odległości, lecz piłka została zablokowana przez pierwszego z obrońców przyjezdnych.

55'
1:1! Vassiljev znakomicie zagrał za obronę Legii do Gajosa, a ten efektownie przyjął piłkę i ładną podcinką w lewy dolny róg nie dał szans Kuciakowi.

53'
Tomasz Jodłowiec ewidentnie spóźniony, defensywny pomocnik ściął Vassiljeva.

51'
Piotr Grzelczak nieźle obdarowanym przez klubowego partnera, napastnik gospodarzy mając troszeczkę miejsca przegrał pojedynek z Kuciakiem, który kapitalnie skrócił kąt, w wyniku czego Grzelczak nie zdobył gola.

49'
Guilherme nieczysto zagrał w środku pola. Od rzutu wolnego piłkarze prowadzeni przez trenera Probierza.

47'
Sędzia odgwizdał przewinienie Grzelczaka tuż przed polem karnym wicemistrzów Polski, snajper Jagi niezgodnie z przepisami walczył o pozycję.

46'
II połowa meczu rozpoczęta.

46'
Na zmianę w składzie zdecydował się Michał Probierz. Alvarinho zastąpił na placu gry Frankowskiego.

Liczy się jakość, a nie ilość...

45+1'
Koniec I części spotkania. Jagiellonia jak na razie nieskuteczna, swoje szanse mieli Grzelczak oraz Frankowski.

45'
60 sekund dołożonych do pierwszej odsłony.

43'
Furman posłał kąśliwe zagranie w kierunku Rzeźniczaka, który wybrał się w pobliże bramki Drągowskiego, lecz w ostatnim momencie obrońca gospodarzy przeciął centrę.

40'
Jodłowiec usiłował skopiować akcję Guilherme z 38 minuty, ale defensywny gracz Legii ulokował futbolówkę daleko od prawego słupka bramki.

38'
0:1! Przepiękna indywidualna akcja Guilherme zapoczątkowana jeszcze na własnej połowie, brazylijski pomocnik doskonałym strzałem w lewy dolny róg pokonał dobrze dysponowanego Drągowskiego.

36'
Grzelczak powinień zmienić wynik tego meczu! Napastnik Jagiellonii minął Kuciaka, który nieudolnie wyszedł do zagrania, mając wyborną okazję do strzelenia gola przegrał rywalizację z ofiarnie interweniującym Rzeźniczakiem.

35'
Duda mógł się lepiej zachować w polu karnym rywala, ale z paru metrów fatalnie spudłował po ciekawym podaniu od Bereszyńskiego.

33'
Co za kontra Jagi! Vassiljev pędzący na prawej stronie zagrał doskonale na wolne pole do Frankowskiego, ale młody gracz zamiast uderzyć z pierwszej piłki to próbował ją jeszcze opanować, w wyniku czego Kuciak nogami oddalił zagrożenie.

29'
Frankowski postanowił uruchomić Grzelczaka podaniem na prawe skrzydło, lecz Kuciak w stylu Neuera przerwał groźne zagranie.

27'
Tarasovs usiłować przedłużyć dośrodkowanie Vassiljeva z rzutu wolnego, ale próba zakończyła się na przechwycie Dusana Kuciaka.

26'
Brzyski chciał groźnie wgrać piłkę z lewego skrzydła, lecz w momencie zagrania najbliżej do przejęcia był Tarasovs.

23'
Piotr Grzelczak wygrał głowę z Rzeźniczakiem, ale futbolówkę zagraną przez byłego piłkarza m.in. Lechii Gdańsk odprowadził wzrokiem Kuciak.

21'
Dusan Kuciak kapitalnie interweniował po soczystej próbie Vassiljeva, Słowakowi udało się zatrzymać bombę posłaną przez estońskiego pomocnika.

20'
Guilherme złapany w kleszcze. Rzut wolny dla Legii.

16'
Vassiljev po raz drugi, jednak i w tym przypadku do pełni szczęścia po zagraniu z woleja trochę zabrakło. Trzeba docenić gracza za odwagę.

15'
Vassiljev próbował wykorzystać swój atut - czyli mocne uderzenie, ale tym razem próba w bezpiecznej odległości obok światła bramki.

14'
Modelski mądrze prowadził futbolówkę prawym skrzydłem, mając chwilę czasu wyłożył ją do dobrze ustawionego Frankowskiego, lecz piłkarz Jagiellonii został w odpowiednim momencie zablokowany.

12'
Jakub Rzeźnicza nie miło potraktowany przez Rafała Grzyba. Przewinienie doświadczonego pomocnika w środku pola szybko wyłapane przez sędziów tych zawodów.

10'
Duda otrzymał pierwszy żółty kartonik w tym meczu, zawodnik ofensywny Legii zdaniem arbitra zbyt agresywnie walczył w powietrznym pojedynku.

9'
Piotr Grzelczak zmarnował obiecującą kontrę, jednak napastnik Jagi niedokładnie zagrał w kierunku swojego kolegi.

8'
Inicjatywa po stronie stołecznej drużyny, będzie kolejny rzut rożny po ambitnej walce Bereszyńskiego.

5'
Bartłomiej Drągowski bardzo dobrze na przed polu, młody bramkarz nieźle przechwycił piłkę zagraną ze stałego fragmentu gry.

4'
Nikolić faulowany przez Sebastiana Maderę. Stoper gospodarzy z przymrużeniem oka przyjął decyzję arbitra.

2'
Guilherme w nieprzepisowy sposób powstrzymał przeciwnika tuż przy linii bocznej.