Mecze na żywo: Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Lech Poznań
90+4'
Dziękuję Państwu za śledzenie naszej relacji i zachęcam na zaglądanie naszego portalu.

90+3'
Koniec meczu. Termalika odnosi sensacyjne zwycięstwo, przed Maciejem Skorżą niełatwe dni, ponieważ Lech ciągle zawodzi w rozgrywkach ligowych.

90+2'
Goście już pogodzeni z porażką, Szymon Pawłowski nieprawidłowo przyjął piłkę.

90'
3 minuty dodane do podstawowego czasu.

89'
Ostry pojedynek Linettiego z Drozdowiczem, napastnik gospodarzy wg sędziego złamał przepisy.

88'
3:1! Kędziora perfekcyjnie dograł w stronę Babiarza, który mocno włączył się w akcję ofensywną, mając przed sobą bramkarza zaaplikował piłkę w krótki róg bramki. Już chyba wszystko pozamiatane..

87'
Lech Poznań wszelkimi sposobami szuka klucza do drugiego gola, ale ciągle czegoś brakuje.

85'
Sołdecki po raz kolejny wyciągnął z opresji swoją drużyną, tym razem stoper ofiarnie zablokował mocny strzał z bliska Thomalli.

83'
Emil Drozdowicz został obsłużonym wybornym podaniem, napastnik w sytuacji sam na sam trafił w poprzeczkę bramki!

82'
Licka płasko podał w kierunku Wojciecha Kędziory, lecz wgranie z prawej flanki przeciął Marcin Kamiński.

80'
Ostatnia korekta w składzie w dzisiejszych meczu. Smuczyński już zameldował się na murawie, zdjęty z niej został Plizga.

79'
Emil Drozdowicz niedokładnie zagrał z prawego skrzydła, żaden piłkarz w pomarańczowej koszulce nie miał szans zamknąć podania.

78'
Pawłowski ambitnie próbowała przedrzeć się w pole karne rywala, ale w tej sytuacji wzorcowo zachował się Fryc blokując skrzydłowego.

77'
Chaos w 16-ce Termaliki po groźnym dośrodkowaniu, jednak gospodarze nie zaryzykowali i wybili futbolówkę na korner.

75'
Zmiana. Jakub Biskup już poza boiskiem, w jego miejsce Emil Drozdowicz.

73'
Pawłowski bardzo dobrze dostrzegł wbiegającego Tomasza Kędziorę, a ten bez zastanowienia dośrodkował w pole karne, lecz na posterunku Stano.

71'
Zmiana. Licka w miejsce Foszmańczyka.

70'
2:1! Trałka wybornie wypuścił Formellę, piłkę jeszcze przypadkiem dotknął Thomalla, pomocnik będąc w kapitalnej pozycji posłał mocne uderzenie w lewy dolny róg bramki. Gol, który może odwrócić losy tego spotkania.

67'
Arbiter zarządził przerwę na uzupełnienie płynów.

66'
Sołdecki uratował swój klub przed stratą gola! Pawłowski otrzymał perfekcyjne podanie od Kamińskiego, skrzydłowy Lecha będąc w 16-ce rywala odegrał do Hamalainena, a ten płasko uderzył z bliskiej odległości, ale w ostatniej chwilę piłkę z linii bramkowej wybił Sołdecki.

64'
Linetty zbyt agresywnie przed linią końcową placu gry, młody pomocnik popchnął Stano, który nieźle się zastawił.

62'
Foszmańczyk w nieprzepisowy sposób zatrzymany w środkowej strefie boiska. Rzut wolny dla piłkarzy Piotra Mandrysza.

60'
Ostatnia roszada taktyczna przeprowadzona przez szkoleniowca mistrzów Polski. Kamiński zajął miejsce Kadara.

58'
Dariusza Formella ukarany żółtą kartkę za niesportowe zachowanie. Gracz wprowadzony w przerwie nie mógł się pogodzić z decyzją arbitra o przyznaniu autu przeciwnikom.

56'
Bardzo dobra akcja Termaliki, Jarecki niebezpiecznie wgrał z lewego skrzydła do nieźle ustawionego Wojciecha Kędziory, napastnik jednak wziął zbyt duży zamach, bo napastnik gospodarzy przeniósł futbolówkę nad poprzeczką z 6 metrów!

55'
Sprytne płaskie zagranie Hamalainena w kierunku Pawłowskiego, lecz w odpowiednim momencie zostało przecięte.

52'
Koszmarne uderzenie Douglasa z rzutu wolnego, strzał daleki od światła bramki musiał rozczarować fanów Lecha.

51'
Sołdecki z pełną premedytacją sfaulował w pobliżu własnego pola karnego rozpędzonego Trałkę. Żółta kartka dla obrońcy gospodarzy.

48'
Burić popisał się instynktowną interwencją nogami po ciekawym uderzeniu Biskupa.

47'
Thomalla trafił w poprzeczkę po dobrym dośrodkowaniu Douglasa. Niemiecki napastnik był bardzo blisko celu, ale zabrakło minimalnie precyzji.

47'
Soczysta próba Foszmańczyka z dystansu, ale mankamentem tego zagrania było to, że pomocnik trafił w sam środek bramki.

46'
Druga odsłona spotkania.

46'
Zapowiadane roszady u gości. Formella w miejsce Dudki oraz Thomalla za Lovrencsicsa.

Będzie podwójna zmiana w składzie Lecha Poznań.

45+4'
Koniec I części gry. Jak na razie Termalika z chirurgiczną precyzją wykorzystała błędy w defensywie poznaniaków.

45+4'
Liczne centry gości w przeciągu kilku minut, lecz świetnie defensorzy Termaliki rozczytują intencje przeciwnika.

45+2'
Tomasz Kędziora złapany na ofsajdzie, sędzia boczny bez większego namysłu podniósł chorągiewkę.

45+1'
Barry Douglas dobrze dośrodkował z kornera, ale skuteczną interwencją na przedpolu popisał się Nowak, który przechwycił zagranie.

45'
Przepraszamy za opóźnienia, ale mieliśmy problemy techniczne.

39'
Pleva bez pardonu atakował piłkę, Krzysztof Jakubik ukarał zawodnika żółtym kartonikiem. Poszkodowany w tej akcji został Dariusz Dudka.

34'
Spokojniejszy fragment gry, mamy wzajemne przebitki.

29'
Szkolny błąd gospodarzy przy rozegraniu piłki, Stano niedokładnie odegrał do Nowaka, będzie korner dla Lecha.

25'
2:0! Przepiękna akcja Termaliki! Dawid Plizga genialnie dostrzegł wbiegające z prawego skrzydła Plevę, pomocnik beniaminka płaskim strzałem z bliska pokonał bezradnego Buricia.

23'
Łukasz Trałka ukarany żółtą kartką za niesportowe zagranie.

22'
Efektowna szarża Foszmańczyka prawą stroną, ale zawodnik Termaliki wobec podwojonego krycia był bezradny.

21'
Wysoki pressing w wykonaniu podopiecznych Macieja Skorży, jednak gospodarze jak na razie wzorcowo sobie z tym radzą.

19'
Babiarz nabawił się urazu podczas walki o piłkę.

16'
1:0! Plizga otrzymał kapitalne podanie na 16 metr, pomocnik oddał bardzo kąśliwy strzał w prawy dolny róg bramki, uderzenie udało się sparować Buriciowi, ale na jego nieszczęście do futbolówki dopadł Wojciech Kędziora i zaaplikował ją do pustej bramki.

13'
Świetne dośrodkowanie Kędziory z lewej flanki, zagranie przed siebie wybił Sołdecki, do bezpańskiej piłki dopadł Hamalainen, ale jego płaskie uderzenie z 14 metrów trafiło wprost w rękawice Nowaka.

12'
Sprytne wgranie Łukasza Trałki w 16-kę przeciwnika, piłkę zagraną z 40 metra dobrze wybili obrońcy beniaminka ekstraklasy.

10'
Hamalainen stracił równowagę w polu karnym Termaliki, jednak w tej sytuacji nie było żadnej mowy o przyznaniu rzutu karnego.

8'
Kąśliwe dośrodkowanie z rzutu wolnego w wykonaniu zawodnika Lecha Poznań, lecz skutecznie w pobliżu własnej bramki sytuację wyjaśnili obrońcy Termaliki.

6'
Odważna decyzja Plizgi o uderzeniu na bramkę z 17 metrów, strzał pomocnika w bezpiecznej odległości minął cel. Koledzy z zespołu mieli pretensje do doświadczonego gracza.

4'
Łukasz Trałka próbował zagrać crossową piłkę w kierunku Hamalainena, ale futbolówka kopnięta ze środka pola zbyt mocno, by Fin mógł opanować podanie.

2'
Niebezpieczeństwo pod bramką Termaliki, Pawłowski mógł lepiej obsłużyć Lovrencsicsa, piłkę zagraną z prawego skrzydła skutecznie przejęli defensorzy gospodarzy.