Pawełek - Zieliński (64' Pawelec), Celeban, Kokoszka, Dudu Paraiba - Hateley, Hołota - Flavio, Kiełb, Pich (81' Grajciar) - Biliński(89' Bartkowiak)
Marić - Wojtkowiak, Janicki(84' Rudinilson), Maloca, Wawrzyniak - Makuszewski( 66' Mak), Borysiuk, Vranjes(72' Łukasik), Wiśniewski, Bruno Nazario - Kuświk

Mecze na żywo: Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk
Dziękuję pięknie Państwu za uwagę i zapraszam na nasze kolejne relacje.

90+4'
Koniec meczu!

90+3'
Wrocławianie usiłowali przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę, ale obrońcy Jerzego Brzęczka skutecznie wyjaśnili sytuację.

90+1'
Mariusz Pawełek popisał się dobrą robinsonadą po uderzeniu Nazario z rzutu wolnego. Korner dla Lechii.

90'
4 minuty dorzucone przez Pawła Gila.

89'
Hateley ukarany żółtą kartką za spóźniony atak na piłkę. Poszkodowany Michał Mak.

87'
Zmiana. Bilińskiemu nie udało się zdobyć gola w tym spotkaniu, zastąpił go na boisku Bartkowiak.

84'
Janicki został zniesiony z murawy. Rudinilson już na placu gry!

83'
Rafał Janicki skarży się na jakieś problemy ze zdrowiem. Najprawdopodobniej Rudinilson za chwilę wejdzie na boisko.

81'
Zmiana. Pich opuścił plac gry, a zameldował się na nim Grajciar.

80'
(Marić 4-0 Biliński) Strzał młodego napastnika z kilkunastu metrów obronił chorwacki goalkeeper.

77'
Przepiękne uderzenie Kiełba z głębi pola karnego, zagranie w prawy róg bramki kapitalnie odbił bramkarz Lechii Gdańsk.

75'
Na kolejnym spalonym gracze Śląska Wrocław.

72'
Zmiana. Daniel Łukasik w miejsce Vranjesa.

69'
Uderzenie Hołoty ze znacznej odległości, piłkę wzrokiem odprowadził Marić.

66'
Paixao po raz kolejny złapany na spalonym.

66'
Zmiana. Michał Mak zastąpił na placu gry Macieja Makuszewskiego.

64'
Biliński ponownie gorszy od Maricia, napastnik gospodarzy nawet w niełatwej sytuacji oddał groźne uderzenie z bliskiej odległości, lecz instynktowną interwencją nogami popisał się bramkarz drużyny z Gdańska

63'
Marić minął się z futbolówką posłaną przez Hateley'a z prawego skrzydła, na szczęście żaden z graczy Śląska nie wykorzystał błędu.

61'
Jacek Kiełb wykonał znaczny dystans z piłką, będąc w pobliżu pola karnego Lechii zdecydował się na podanie w kierunku Picha, jednak klubowy partner w momencie zagrania znajdował się na spalonym.

59'
Adam Kokoszka skutecznie zblokował strzał z dystansu Makuszewskiego.

57'
Pawełek wraz z Celebanem wyśmienicie wyjaśnili sytuację we własnej 16-ce. Piłkarze Lechii próbują co rusz posyłać niebezpieczne dośrodkowania.

55'
Pich kapitalnie usiłował wypuścić w uliczkę Bilińskiego, lecz zagranie posłane troszeczkę za mocno.

53'
Makuszewski został sfaulowany na własnej połowie.

50'
Niecelne zagranie Wiśniewskiego zza pola karnego, piłka w bezpiecznej odległości minęła światło bramki.

47'
Soczyste uderzenie Jacka Kiełba z kilkudziesięciu metrów, ale próba w żaden sposób nie mogła napsuć krwi Mariciovi.

46'
Druga połowa rozpoczęta!

Pierwsza odsłona w cyferkach...

45+8'
Koniec I części gry.
Biliński w pierwszej połowie powinien wpisać się dwukrotnie na listę strzelców.

45+7'
Piotr Wiśniewski obejrzał żółty kartonik za kompletnie nieudany wślizg w nogi przeciwnika.

45+7'
Bramkarz Śląska króluje na przedpolu, tym razem wyłapana centra Wiśniewskiego z rzutu wolnego.

45+6'
Grzegorz Kuświk sprytnie się zastawił, postawa napastnika zmusiła Tomasza Hołotę do faulu.

45+5'
Flavio efektownie starał się sfinalizował dośrodkowanie Dudu z lewej strony, strzał głową o kilka centymetrów obok prawego słupka.

45+4'
Mariusz Pawełek schwytał proste zagranie z rzutu rożnego.

45+3'
Piotr Celeban ambitnie walczył z Piotrem Wiśniewskim tuż przy linii bocznej, na pomoc swojemu koledze przybiegł Hateley, który przejął futbolówkę.

45'
8 minut doliczone do pierwszej połowy (liczne przerwy).

44'
Pich w genialny sposób próbował obsłużyć Jacka Kiełba, lecz zagranie w ostatnim momencie przeciął Janicki.

42'
Na ofsajdzie Flavio Paixao, portugalski gracz reklamuje pomyłkę sędziego liniowego.

40'
Odważna decyzja Piotra Wiśniewskiego o strzale z dystansu, ale niestety dla popularnego "Wiśni" futbolówka po tym kopnięciu wylądowała najprawdopodobniej na trybunach.

38'
Wojtkowiak stanął przed dobrą okazją, obrońca gości otrzymał doskonałe podanie od Kuświka, lecz uderzenie zza pola karnego w sam środek bramki bez problemu wybronił Pawełek.

36'

33'
Do notesu sędziego Gila trafił przed chwilą Wojtkowiak, arbiter pokazał zawodnikowi żółty kartonik za zbyt agresywną walkę o piłkę.

32'
Dudu popychany w swoim polu karnym, sytuacja się działa podczas wybicia rzutu wolnego.

31'
Marić po raz kolejny lepszy od Bilińskiego! Snajper gospodarzy otrzymał dobre podanie od Picha na 14 metr, potężna bomba posłana jednak w sam środek bramki.

29'
Minimalnie niedokładna wrzutka Macieja Makuszewskiego w pobliże bramki Pawełka, doświadczony goalkeeper pewnie wyłapał piłkę.

28'
Mocne huknięcie Borysiuka zza pola karnego, uderzenie zostało jednak zblokowane w odpowiednim momencie przez Celebana.

26'
Gramy dalej!

22'

20'
Arbiter zarządził króciuteńką przerwę. Kibice wrzucili na plac gry serpentyny.

18'
Biliński mógł, a nawet powinien zmienić wynik dzisiejszego meczu! Biliński sprytnie minął Wawrzyniaka, po czym będąc w sytuacji sam na sam z bramkarzem posłał piłkę tuż obok prawego słupka. Najlepsza okazja dla Śląska na ten moment!

16'
Wojtkowiak o włos od zdobycia gola, boczny obrońca najlepiej zachował się w 16-ce Śląska, lecz strzał głową minimalnie obok lewego słupka bramki.

15'
Marić wykazał się świetną instynktowną obroną groźnego uderzenia Picha z głębi pola karnego, płaskie uderzenie w prawy dolny róg doskonale sparował bramkarz Lechii.

13'
Niedokładne crossowe zagranie Hateley'a w kierunku Paixao, piłka kopnięta przez pomocnika trafiła wprost w rękawice Maricia.

12'
Jacek Kiełb na minimalnym spalonym.

10'
Mogła być doskonała szansa dla Lechii, Piotr Wiśniewski próbował prostopadłym zagraniem uruchomić Kuświka, jednak podanie minimalnie za mocne.

8'
Faul w ofensywie Kamila Bilińskiego. Napastnik gospodarzy zbyt agresywnie walczył o futbolówkę.

7'
Wiśniewski w nieprzepisowy sposób zatrzymany przez Hołotę.

6'
Skuteczna interwencja Pawełka na przedpolu, bramkarz Śląska dobrze wyszedł do centry Wiśniewskiego z prawego skrzydła.

5'
Piotr Wiśniewski faulowany w środkowej strefie boiska.

4'
Tomasz Hołota dobrze wyjaśnił sytuację we własnym polu karnym po dośrodkowaniu Wiśniewskiego ze stałego fragmentu gry.

4'
Piotr Celeban nieczysto powstrzymywał Grzegorza Kuświka. Rzut wolny dla Lechii.

2'
Flavio ambitnie próbował szarżować prawą stroną, jednak zamiary Portugalczyka kapitalnie rozczytał Maloca.

*'
Rozpoczynamy "mecz przyjaźni" we Wrocławiu !

*'
Najważniejsze ciekawostki przed nadchodzącymi zawodami

*'
Rozjemcą dzisiejszego meczu będzie Paweł Gil z Lublina.

*'
Zawodnicy z Gdańska już się "zamontowali" na stadionie przeciwnika.

*'
Ławka rezerwowa Lechii: Budziłek, Rudinilson, Mila, Łukasik, Mak, Pawłowski, Stolarski

*'
Obsada ławki rezerwowych Śląska Wrocław: Wrąbel, Danielewicz, Gecov, Pawelec, Bartkowiak, Grajciar, Dankowski

*'
Gorąco zapraszamy na śledzenie naszej relacji LIVE z meczu: Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk