Panayi - Runje, Goulon(79' Gerasimos), Lobjanidze - Ramos, Bebe(56' Fofana), Margaca, Economides, Assis - Schembri, Sheridan
Drągowski - Modelski, Madera, Tarasovs(75' Romanchuk), Tomasik - Romanchuk, Grzyb - Frankowski(62' Sekulski), Dzalamidze(46' Grzelczak), Gajos - Tuszyński

Romanchuk (49.) żółta kartka
Sekulski (74.) żółta kartka

Mecze na żywo: Omonia Nikozja - Jagiellonia Białystok
90+5'
Dziękuję Państwu za uwagę i zapraszam gorąco na nasze kolejne relacje ze spotkań polskich drużyn w europejskich pucharach.

90+5'
Koniec meczu! Jagiellonia Białystok kończy przygodę z Ligą Europy UEFA w sezonie 2015/16

90+3'
Modelski zmarnował szansę na groźną akcję, do jego nieprzemyślanego zagrania nie miał prawa dojść żaden z kolegów.

90+3'
Sekulski po raz kolejny nie wytrzymał ciśnienia, sędzia odgwizdał faul młodego napastnika.

90+2'
Panayi popisał się kunsztem bramkarskim doskonale wychodząc do dośrodkowania Tomasika z rzutu wolnego.

90'
5 minut szans na odmianę losu dla zawodników Michała Probierza.

89'
Koszarne pudło Sheridana z rzutu wolnego. Piłkę po jego kopnięciu otrzymał jeden z kibiców obecnych na stadionie w Nikozji.

88'
Jak to nie wpadło! Nuno Assis ośmieszył we własnej 16-ce Maderę, a następnie wycofał futbolówkę Sheridanovi, lecz ten w kapitalnej sytuacji posłał ją obok lewego słupka.

86'
Śląsk Wrocław do przerwy remisuje bezbramkowo z Goteborgiem.

85'
Modelski ofiarnie zblokował strzał Sheridana zza pola karnego.

84'
Runje poturbowany tuż przed swoim polem karnym. Cypryjczycy zyskali kilka cennych sekund.

83'
Zmiana. Kirm w miejsce Schembriego.

82'
Legia już 2-0 prowadzi z Botosani, gol Nikolicia z rzutu karnego.

80'
Fofara spróbował wykorzystać pogubienie się defensorów Jagiellonii, piłkarz z Wybrzeża Kości Słoniowej posłał futbolówkę minimalnie niecelnie.

79'
Zmiana u gospodarzy. Z boiska zszedł Goulon, w jego miejsce Gerasimos.

77'
Ładne uderzenie Madery z dystansu, ale strzał zbyt słaby, by dać wyrównanie polskiej ekipie.

75'
Ostatnia roszada taktyczna u gości. Świderski w miejsce Romanchuka.

74'
Sekulski został ukarany żółtym kartonikiem za atak na bramkarzu Omonii. Panayi opatrywany przez sztab medyczny.

73'
Goulon ładnie się urwał w polu karnym i oddał niebezpieczne uderzenie na bramkę. Futbolówka w rękawicach Drągowskiego.

71'
Runje uciekł spod opieki defensywy Jagielloni, strzał z powietrza obrońce bez większego trudu wybronił Drągowski.

70'
Sheridan nieprzepisowo powstrzymywany przez Tarasovsa.

69'
Przerwa na uzupełnienie płynów dla piłkarzy.

67'
Kolejny w tym meczu faul ofensywny Sheridana.

65'
Głupia strata Drągowskiego, który niecelnie wznowił nową akcję.

63'
Chaos w 16-ce gospodarzy po rzucie wolnym. Będzie korner dla Jagiellonii.

62'
Zmiana. Sekulski na blisko pół godziny, na ławce rezerwowej usiadł Frankowski.

62'
Gajos przegrał pojedynek z Goulonem w środku pola, zawodnik Jagi musiał ratować się faulem.

60'
Runje celnie uderzył głową na bramkę Drągowskiego, ale do pełni szczęścia troszeczkę zabrakło.

59'
Filip Modelski nieprzepisowo atakował przeciwnika. Rzut wolny dla Omonii Nikozja.

57'
Assis miał okazję dokładnie dośrodkować w pole karne Jagiellonii, szczęśliwie dla Michała Probierza i polskich kibiców Portugalczyk minimalnie się pomylił, dzięki czemu udało się uniknąć groźnej akcji.

56'
Zmiana. Fofana zameldował się na placu gry, schodzi z niego Bebe.

53'
Efektowne huknięcie Grzelczaka z nieprzygotowanej pozycji, uderzenie w bezpiecznej odległości minęło światło bramki.

50'
Wysoki pressing gospodarzy, polskiej drużynie ciężko jest wyjść z własnej połowy (nie mówiąc o zbudowaniu akcji).

49'
Żółta kartka dla Romanchuka za nieczyste powstrzymywanie przeciwnika.

48'
Zbyt głęboka wrzutka Piotra Grzelczaka w 16-kę Omonii Nikozja.

48'
Legia Warszawa objęła prowadzenie w meczu z Botosani, bramkę zdobył w 7 minucie Guilherme.

47'
Przewinienie taktyczne Goulona w środkowym sektorze boiska.

46'
II połowa spotkania.

46'
Zmiana w składzie Jagi! Grzelczak zastąpił na placu gry Dzalamidze.

Michał Probierz będzie miał co przekazać swoim graczom w przerwie........

45+2'
Koniec I części gry.

45+1'
Romanchuk wykazał się agresją w starciu z Bebe, Danilo Grujić postanowił o niekaraniu zawodnika Jagiellonii.

44'
Na spalony schwytany został Schembri.
2 minuty dłużej potrwa I połowa.

44'
Znów Grzyb postanowił zaskoczyć bramkarza uderzeniem z dystansu, efekt - trybuny stadionu.

43'
Bombowa próba Grzyba z kilkudziesięciu metrów, futbolówka została zblokowana przez defensora Omonii.

41'
Pozycja spalona Sheridana. Na stadionie gwizdy kibiców, którzy nie dopatrzyli się ofsajdu napastnika ich drużyny.

40'
Kolejny faul Patryka Tuszyńskiego na połowie cypryjskiej ekipy.

38'
Coś nie na temat: Debrecen 9 - 2 Skonto Ryga (stan po 83 minutach).

36'
Sheridan obejrzał żółtą kartkę za niesportowe zachowanie (ruch łokciem w stronę przeciwnika).

35'
Bezpardonowy atak Bebe na Grzyba. Arbiter główny nie miał innego wyjścia, jak tylko pokazać żółty kartonik pomocnikowi.

34'
Romanchuk koncertowo zaprzepaścił szansę na dobry kontratak, Ukrainiec beznadziejnie zagrał z prawego skrzydła w pole karne Omonii.

32'
Romanchuk doskonale wybił się w powietrzu i oddał groźny strzał głową, ale zagranie w sam środek bramki.

29'
Panayi popełnił prosty błąd przy wyjściu do wrzutki z rzutu rożnego, na szczęście dla goalkeepera żaden z podopiecznych Michała Probierza nie potrafił wykorzystać omyłki.

27'
Faul w ofensywie Sheridana, poszkodowany w tej akcji Sebastian Madera.

26'
Kompletnie zepsute dośrodkowanie Sheridana z lewej strony. Od 6 metrów grę wznowi Drągowski.

23'
Arbiter zarządził przerwę na uzupełnienie płynów.

23'
Tuszyński faulował Panayię, napastnik Jagi zbyt agresywnie walczył o górną piłkę.

21'
Niecelna główka Sheridana, który wygrał pojedynek powietrzny z Maderą. Korner dla gospodarzy (futbolówka odbita od pleców obrońcy).

20'
Margaca znalazł sobie miejsce do soczystego uderzenia, lecz strzał oddano zbyt słabo, by pokonać Bartłomieja Drągowskiego.

17'
Koszmarnie wykonany korner przez Tomasika, piłka minęła wszystkich graczy ustawionych w polu karnym cypryjskiej drużyny.

15'
Lobjanidze zbyt agresywnie walczył o futbolówkę wybitą z rzutu rożnego. Sędzia przyznał stały fragment gry Jagiellonii.

14'
Zbyt dużo strat Jagiellonii w środkowej strefie boiska, co rusz Goulon i spółka mają możliwość skarcić rywala.

13'
Madera uratował swój klub najprawdopodobniej przed stratą drugiego gola, były zawodnik Lechii przepięknym wślizgiem przeciął niebezpieczne wgranie z lewego skrzydła.

12'
Spóźniony wślizg Przemysława Frankowskiego, rzut wolny dla Omonii.

10'
Sheridan na pozycji spalonej w momencie podania od Assisa, arbiter boczny zasygnalizował przewinienie snajpera.

8'
1-0! Nuno Assis popisał się sprytnym zagraniem do Sheridana, który z ogromną łatwością uwolnił się spod opieki Tarasovsa i płaskim uderzeniem w lewy dolny róg bramki nie dał szans Drągowskiemu.

6'
Nuno Assis posłał kąśliwe płaskie podanie w kierunku swoich kolegów, którzy czyhali na błąd defensywy Jagiellonii we własnym polu karnym. Na szczęście zagranie minęło zawodników gospodarzy.

5'
Modelski kapitalnym wślizgiem przerwał niebezpieczną akcję Cypryjczyków.

2'
Niedokładna centra Tomasika z rzutu rożnego, akcję próbował groźnie zakończyć Tuszyński, ale jego uderzenie z dystansu pewnie wyłapał Panayi.