Putnocky - Kędziora, Bednarek, Wilusz, Kostevych - Trałka, Gajos (76' Tetteh) - Makuszewski, Majewski (60' Robak), Radut (84' Tomczyk) - Kownacki

Mecze na żywo: Legia Warszawa - Lech Poznań
FT'
Dziękuję uprzejmie wszystkim za uwagę.

FT'
Legia Warszawa pokazała dzisiaj dużo lepszy futbol, niż goście z Poznania. Aktualni mistrzowie Polski dużo aktywniej szukali sytuacji bramkowych.
Kolejny raz z bardzo dobrej strony pokazał się Vadis Odjidja - Ofoe. Belg wyrasta na jedną z największych gwiazd naszej ligi.

FT'
Rozległ się ostatni gwizdek sędziego!

90+3'
Lech Poznań próbuje jeszcze złapać kontakt. Ale wciąż brakuje dokładności oraz spokoju.

90+2'
Dawid Kownacki starał się jak najlepiej rozwiązać akcję ofensywną. Świetna centra Makuszewskiego, ale już strzał głową wylądował daleko od światła bramki Malarza.

90'
Cztery minuty doliczone.

89'
Michał Kucharczyk musiał przyjąć nieprzyjemny werdykt. Sędzia liniowy wskazał pozycję spaloną.

89'
Futbolówka, którą kopnął Makuszewski, nie przeszła linii obrony. Rzut wolny zmarnowany.

88'
Z niebezpiecznej dla Malarza rzut wolny będzie wybijać Lech Poznań. Kopczyński wykazał się dużą nierozwagą.

86'
Michał Kopczyński wprowadzony na murawę. Zmiana czysto taktyczna. Podziękowania od trenera oraz kibiców otrzymał Miroslav Radović.

84'
Paweł Tomczyk pojawił się na boisku. Radut wylądował na ławce rezerwowej.

83'
Klub z Warszawy chce iść za ciosem!

81'
Gol podwyższający wynik! Michał Kucharczyk! Kapitalne, prostopadłe zagranie od Tomasza Jodłowca. Michał Kucharczyk genialnie przerzucił futbolówkę nad Putnocky'm, a następnie efektowną główką skierował ją do siatki.

80'

78'
Putnocky musiał zachować się czujnie na linii. Bramkarz pewnie zatrzymał soczysty strzał, który z rzutu wolnego posłał Moulin.

77'
żółta kartka Mało czasu minęło, a Tetteh otrzymał żółty kartonik. Klasyczny faul taktyczny w jego realizacji.

76'
Powiew świeżości w ekipie Lecha Poznań. Tetteh za Gajosa.

74'
Jacek Magiera zdjął Guilherme. Na plac gry został wystawiony Michał Kucharczyk.

73'
Szykuje się roszada w składzie gospodarzy.

71'
żółta kartka Na żółtą kartkę załapał się Odjidja - Ofoe. Belgijski pomocnik zbyt bardzo pracował łokciami.

70'
Aleksandr Vuković, II trener Legii, został słownie upomniany przez Daniela Stefańskiego.

70'
Guilherme nie dopuścił, aby uderzenie Kędziory zagroziło Malarzowi. Brazylijczykowi udało się w pełni wykonać misję.

69'
Maciej Makuszewski utyka.

67'
Jan Bednarek zaliczył ogromnie ważną interwencję. Jego ofiarny wślizg uniemożliwił rywalowi wpakowanie piłki do bramki. Gola na 2:0 zdobyć Guilherme.

66'
Zbyt dużo wolnej przestrzeni otrzymał Hlousek. Niezłą wrzutkę przecięli obrońcy Lecha Poznań.

65'
Nagy ze smutną miną opuścił plac gry. Okazję na pokazanie swoich umiejętności otrzymał Hamalainen.

63'
Z pełnego biegu dośrodkował Kędziora. Lepszy w powietrzu okazał się obrońca Legii. Sytuacja została wzorowo wyjaśniona.

61'
Kibice z Poznania oczekują pierwszej celnej próby na bramkę, w wykonaniu ich pupili.

60'
Godzina gry - tyle czasu dzisiaj na boisku spędził Radosław Majewski. Na murawę został wprowadzony napastnik - Marcin Robak.

59'
Miroslav Radović podjął odważną decyzję, o strzale zza pola karnego. Serbskiemu zawodnikowi piłka wyraźnie zeszła z nogi.

57'
Jeśli Legia Warszawa dzisiaj wygra, to automatycznie wskakuje na fotel lidera LOTTO Ekstraklasy.

55'
Brawa od kibiców otrzymał Arkadiusz Malarz. Doświadczony goalkeeper Legii pewnie wyszedł do centry z rzutu rożnego. Bardzo pewne piąstkowanie.

54'
Podopieczni Jacka Magiery dali się zepchnąć do głębszej defensywy.

52'

51'
Maciej Makuszewski przekroczył zasady gry. Rzut wolny dla mistrza Polski.

50'
Obaj trenerzy nie zdecydowali się na przeprowadzenie zmian podczas przerwy.

49'
Za krótko Majewski kopnął futbolówkę, ze stałego fragmentu gry.

48'
Drugą odsłonę spotkania w stolicy Polski odważnie rozpoczęła ekipa z Poznania.

47'
Przepiękną szarżą błysnął Maciej Makuszewski. Skrzydłowy Lecha Poznań wykonał ładny rajd z piłką, a potem będąc w polu karnym Legii, posłał strzał. Niestety, ale futbolówka przeleciała obok prawego słupka.

46'
Piłkarze przygotowani już do gry w II połowie!

Pierwsza połowa meczu w Warszawie dobiegła końca!

45'
Przewinienie na boisku. Radosław Majewski został sprowokowany.

42'
Guilherme wzięty został w kleszcze. W starciu z trzema rywalami musiał uznać ich wyższość.

41'
Następny strzał na bramkę Gości. Autorem uderzenia był Tomasz Jodłowiec. Zagranie z ostrego kąta zostało odbite jeszcze przez obrońcę Lecha i wyszło poza plac gry.

40'
Arkadiusz Malarz wykorzystał swoje warunki fizyczne i sparował piłkę posłaną od rzutu rożnego.

39'
Arkadiusz Malarz pewnie wyłapał piłkę, którą wcześniej przeciął Maciej Dąbrowski. Wszystko było zgodne z obowiązującymi przepisami.

37'
Dynamika zawodów spadła. Lech Poznań operuje krótkimi podaniami.

36'
Tomasz Jodłowiec bez litości dla Łukasza Trałki. Daniel Stefański nakazał Lechowi zacząć nową akcję od rzutu wolnego.

34'
W równolegle rozgrywanym spotkaniu ligowym Pogoń Szczecin bezbramkowo remisuje z Bruk-Betem.

33'
Kąśliwe dogranie Nagy'ego. Jeden z obrońców przyjezdnych świetnie się ustawił.

32'
Nerwowo i niedokładnie w szeregach gości.

30'
Odjidja - Ofoe jest graczem, który potrafi soczyście przymierzyć z dystansu. Przed chwilą, zobaczyliśmy próbkę jego możliwości. Piłka, jednak, powędrowała nad poprzeczką.

29'
żółta kartka Faul taktyczny zrealizował Łukasz Trałka. Kompletnie spóźniony wślizg.

26'
Świetnie ustawiona obrona Legii. Bardzo pewnie oddalono zagrożenie, po stałym fragmencie gry.

25'
Radosław Majewski zaliczył niebezpieczny wślizg w swoim polu karnym. Sędzia główny miał podstawy na wskazanie, na "wapno".

23'
Na technikę postawił Guilherme. Pomocnikowi "Wojskowych" wyraźnie zabrakło dokładności oraz mocy. Od swojej bramki zacznie Putnocky.

22'
żółta kartka Zasady gry ewidentnie złamał Miroslav Radović. Serbski zawodnik przyjął werdykt arbitra, o pokazaniu żółtej kartki, z pełną pokorą.

21'
Piłka przeleciała wszystkich zawodników skupionych w polu karnym Legii. Nieudolna wrzutka w realizacji Raduta.

20'
żółta kartka W pełni zasłużona kartka dla Guilherme. Brazylijczyk ściągał na ziemię Macieja Makuszewskiego, który był wyraźnie szybszy.

18'
Radut posłał bardzo niecelny strzał. Pomocnik Lecha Poznań próbował z głębi pola karnego. Uderzenie powędrowało daleko od światła bramki Arkadiusza Malarza.

17'

15'
Szybka interwencja medyków przyniosła efekt. Na boisko wrócił Dawid Kownacki.

14'
Lech Poznań gra w osłabieniu. Z pomocy medycznej musiał skorzystać Kownacki.

13'
Gwizdy ze strony poznańskich kibiców. Oni oczekiwali odgwizdania jedenastki, na faulu, na Kownackim. W opinii arbitra Moulin przepisowo wywiązał się ze swojego zadania.

12'
Kolejna okazja bramkowa dla stołecznej ekipy. Przed szansą na zaskoczenie bramkarza otrzymał Guilherme. Soczysta próba z trudnej pozycji poleciała na boczną siatkę.

11'
Kostevych został doskonale zablokowany. Ukraiński obrońca zmierzał się do wrzucenia futbolówki.

9'

8'
1:0! Fantastyczny cross w wykonaniu Macieja Dąbrowskiego. Podanie wykorzystał Ofoe, genialnie uderzając z naprawdę ostrego kąta. Putnocky dał się zaskoczyć.

7'
Tomasz Kędziora nieprawidłowo zaatakowany przez zawodnika Legii.

6'
Trochę za krótkie dośrodkowanie z rzutu wolnego. Spokojnie zareagował blok defensywny mistrza Polski.

6'
Łukasz Trałka miał pretensje do sędziego, który przerwał grę. Faulowany był Odjidja - Ofoe.