Mecze na żywo: Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów
FT'
Wszystkim odbiorcom relacji dziękuję za uwagę.

FT'
Śląsk Wrocław pokazał niezłe show. W pewnym sensie zrehabilitował się za poprzednie mecze, które ewidentnie nie układały się "Wojskowym".

FT'
Sędzia nie przedłużył meczu ani o minutę! Śląsk Wrocław odnosi bardzo efektowne zwycięstwo.

89'
żółta kartka Trojak otrzymał żółtą kartkę. Klasyczne przewinienie taktyczne.

88'
Augusto złamał regulamin. Zahaczony został Trojak.

87'
Całkiem rozbici przyjezdni. Dla nich ten mecz mógłby się już skończyć.

84'
Jakub Arak dzisiaj nie miał swojego dnia. Łukasz Trojak zaliczy kolejny ligowy występ.

82'
Nokaut! Śląsk Wrocław jeszcze bardziej dobił chorzowski Ruch. W polu karnym Hrdlicki znakomicie szarżował Morioka, i pewnym, płaskim strzał zaskoczyła całą obronę przeciwnika.

81'
Faul taktyczny autorstwa gracza gospodarzy.

79'
Zawodnicy gospodarzy szanują piłkę. Oni mają świadomość, że nic złego dla nich nie ma prawa się stać.

77'
Jan Urban, szkoleniowiec gospodarzy, wyczerpał już limit zmian.

75'
Debiut Łyszczarza. Młody piłkarz dał zmianę za Kovacevicia.

73'
Ruch Chorzów ostatnie swoje zwycięstwo w lidze odniósł... 18 marca 2017 roku.

72'
Augusto zmienił Mateusza Lewandowskiego.

70'
Kamil Biliński pokazuje swoje umiejętności! Jego trzecia bramka w tym spotkaniu.

68'
Coraz więcej frustracji na twarzach graczy "Niebieskich".

66'
Łukasz Madej odebrał brawa od swoich kibiców. Pomocnik zaliczył dzisiaj asystę. Na boisko został wprowadzony Engels.

64'
Jakub Arak mógł się czuć zawiedziony! Piotr Celeban, w ostatniej chwili, wybił piłkę z linii bramkowej! Było o włos od stracenia gola przez Śląsk.

63'
Śląsk Wrocław nie ustaje w ofensywie.

60'
Paweł Oleksy zameldował się na placu gry. Kowalczyk już na ławce.

59'

57'
Trener Warzycha szykuje kolejne zmiany.

55'
4:0! Piotr Celeban podwyższył stan meczu! Środkowy obrońca gospodarzy genialnie zaangażował się w akcję ofensywną.

53'
3:0! Kamil Biliński powiększył dorobek strzelecki! Efektowne wykończenie akcji, ładnym wślizgiem. Świetne podanie z prawego skrzydła.

52'
Trudne zadanie przed Ruchem Chorzów.

49'
2:0! Śląsk Wrocław cieszy się z drugiego gola! Japończyk,
z zimną krwią, dobił futbolówkę, którą przed siebie wypruł Hrdlicka.

48'
Technicznie zaskoczyć bramkarza chciał Morioka. Podkręcony strzał nie przeszedł przez dobrze ustawionego obrońcę Ruchu Chorzów.

47'
Łukasz Madej szukał indywidualnego wykończenia akcji. Soczyście kopnięta piłka nie zrobiła krzywdy Hrdliczcę.

46'
Krzysztof Warzycha, trener gości, zdecydował się na wzmocnienie ofensywy. Niezgoda za Urbańczyka.

46'
Startujemy z II częścią gry!

Wynik 1:0 utrzymał się do przerwy!

45+1'
Upłynęła nam jedna doliczona minuta. Hrdlicka spokojnie wyłapał w pełni sygnalizowany strzał z dystansu.

44'
Końcówka pierwszej połowy meczu.

42'
Kamil Biliński skutecznie zablokowany. Napastnikowi gospodarzy nie udało się urwać spod opieki rywala. Gdyby to zrobił, to pewnie doszedłby do zagrania od Morioki.

41'
Po raz kolejny w tym meczu Łukasz Moneta nie dał rady dokładnie podać. Ponownie zatrzymano jego zagranie.

40'
Bez szwanku wyszła obrona z Wrocławia. Ruch Chorzów musi popracować nad precyzją, przy wykonywaniu stałych fragmentów gry.

39'
Będzie rzut rożny. Jakub Arak pozwolił, aby futbolówka przekroczyła linię końcową.

37'
Swoich sił, z naprawdę dużej odległości, spróbował Kovacević. Solidne kropnięcie futbolówki powędrowało bardzo wysoko nad poprzeczkę. Ale i tak należą się pochwały za podjęcie próby.

36'
Inicjatywę ma Śląsk Wrocław. Ekipa Jana Urbana szuka okazji na zdobycie kolejnych goli.

34'
Gramy dalej.

33'
Chwila przerwy. Z urazem zmagał się Urbańczyk.

32'
Sieto Riera oddał całkiem zgrabny strzał, z okolic dwudziestu pięciu metrów. Hrdlicka mógł odetchnąć z ulgą, ponieważ futbolówka przeleciała światło bramki.

30'
Zabrakło większej decyzyjności Przybeckiemu. Skrzydłowy zbyt bardzo zwlekał i zbyt bardzo rozrzucił się od światła bramki. Dobra praca defensora Śląska Wrocław.

29'
żółta kartka Mateusz Lewandowski bez pardonu starał się odebrać futbolówkę. Pan Kwiatkowski uznał, że przewinienie wpasowało się pokazanie żółtej kartki.

27'
Rafał Grodzki próbował ambitnie walczyć o futbolówkę, zagraną z autu. Jego starania przyniosły efekt, bo sędzia dopatrzył się faulu.

26'
Zatrzymany Morioka. Aut dla jego ekipy.

25'
Miłosz Przybecki wygrał rywalizację w powietrzu z Celebanem. Jednak już w samym zakończeniu zabrakło dużo precyzji. Piłka, po strzale głową, poleciała na jedną z trybun.

23'
Przy golu Kamila Bilińskiego asystował Łukasz Madej.

22'
Za krótko posłana piłka z rzutu wolnego. Defensywa wrocławian nie miała kłopotów z zażegnaniem niebezpieczeństwa.

21'
Jakub Arak doszedł do centry z rzutu wolnego. Napastnik, będąc blisko bramki rywala, posłał bardzo sygnalizowane uderzenie. Mariusz Pawełek nie miał większych problemów z interwencją.

19'

17'
1:0! Kamil Biliński zmienił wynik meczu! Snajper "Wojskowych" błysnął fantastycznym strzałem głową. Piłka wylądowała w lewym, dolnym sektorze bramki. Zaspała obrona gości.

15'
Niewiele zabrakło, aby techniczna próba Riery znalazła drogę do bramki. Ładny strzał powędrował minimalnie obok lewego słupka bramki Hrdlicki, który nawet nie ruszył do interwencji.

13'
Piotr Celeban wyjaśnił sytuację pod swoją bramką. Doświadczony stoper dobrze przeciął piłkę, która leciała z lewego skrzydła boiska.

12'
Spora kontrowersja! Piłkarze Śląska Wrocław domagali się uznania gola. W ich ocenie Kamil Biliński pokonał głową Hrdlickę. Piłka chyba nie przekroczyła linii bramkowej.

11'
Rafał Grodzicki faulował Moriokę. Sędzia odgwizdał przewinienie.

10'
Łukasz Moneta nie podał piłki do Araka. Podanie przeciął Kamil Dankowski.

9'

7'
Był strzał. Dośrodkowanie Roberta Picha skutecznie finalizować akcję próbował Celeban, ale jego zagranie głową zblokował Grodzicki.

5'
Bardzo długi wyrzut piłki z autu. Obrońcy Ruchu Chorzów byli jednak lepiej ustawieni w swoim polu karnym.

3'

1'
Piotr Celeban dokonał swojego pierwszego faulu w tym meczu.

*'
Gra rozpoczęta!

*'
Do Wrocławia przyjechał Pan Tomasz Kwiatkowski. To on dzisiaj będzie rozjemcą meczu: Śląsk - Ruch.

*'

*'
Ławka rezerwowa gospodarzy: Budzyński, Zwoliński, Zieliński, Stjepanović, Engels, Łyszczarz, Augusto

*'
Zapraszamy Państwa do śledzenia naszej relacji tekstowej LIVE z meczu: Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów.
Początek spotkania o 18:00