Słowik - Niepsuj, Fojut, Rapa, Nunes - Matras, Drygas - Gyurcso (84' Matynia), Kort (74' Kitano), Listkowski (71' Murawski) - Delev
Malarz - Jędrzejczyk, Dąbrowski, Pazdan, Hlousek - Jodłowiec, Moulin (89' Kopczyński) - Guilherme (83' Szymański), Odjidja-Ofoe, Nagy (77' Hamalainen) - Radović

Mecze na żywo: Pogoń Szczecin - Legia Warszawa
FT'
Dziękuję Państwu za uwagę.

FT'
Legia Warszawa wróciła na pudło, spychając z niego Lechię Gdańsk. Dogra gra w drugiej połowie wystarczyła na Pogoń Szczecin.

FT'
Arbiter zakończył zawody w Szczecinie!

90+2'
Ostatnie sekundy meczu przed nami.

90+1'
Obaj szkoleniowcy wykorzystali limit zmian.

90'
Zespół sędziowski uznał, że do regulaminowego czasu gry, należy dorzucić trzy minuty.

89'
Moulin zakończył swój udział w tym spotkaniu. Na ostatnie minuty gry w Szczecinie został wpuszczony Kopczyński.

88'
Moulin, z racji dostania czwartej żółtej kartki, nie zagra w 33.kolejce LOTTO Ekstraklasy.

87'
żółta kartka Moulin złapał niepotrzebną żółtą kartkę. Wybicie piłki, po gwizdku, nie mogło nie zostać dostrzeżone przez Szymona Marciniaka.

86'
Bardzo spokojna końcowa faza pojedynku. Pogoń Szczecin już chyba jest pogodzona z porażką.

85'

84'
Adam Gyurcso zastąpiony przez Huberta Matynię.

83'
Szymański zmienił Guilherme. Zawodnik z Brazylii dzisiaj nie zawiódł swoich kibiców.

82'
Malarz pokazał duży refleks. Pewny chwyt piłki przez doświadczonego bramkarza.

80'
Cztery celne strzały oddała ekipa Legii.

79'
Ogromny spokój po stronie Legionistów.

77'
Jacek Magiera desygnował do gry Hamalainena. Strzelec pierwszego gola, Nagy, opuścił murawę.

76'
Miroslav Radović nie uniknął ofsajdu. Gra została przerwana.

74'
Kitano za Korta. To już druga roszada przeprowadzona przez Kazimierza Moskala.

73'
Do faulu przyznał się Spas Delev.

71'
Rafał Murawski wstał z ławki, i wszedł na boisko. Listowski już poza grą.

69'
Przepiękna przewrotka w wykonaniu Guilherme. Brazylijczyk nieznacznie się pomylił.

68'
0:2! Drugi gol dla Legii! Ambicja zaprocentowała. Najpierw mur zablokował strzał Moulina, a potem soczysta próba w prawy,
dolny róg zaskoczyła Słowika.

67'
czerwona kartka Jarosław Fojut obdarowany czerwoną kartką! Stoper gospodarzy faulował Radovicia, który wybiegał na czystą pozycję. Fojut był ostatnim obrońcą.

65'
11:8 - statystyka odnosząca się do ilości popełnionych fauli.

63'
Ricardo Nunes dzisiaj nie błyszczy, jeśli chodzi o posyłanie dośrodkowań. Kolejna nieudana próba.

62'
żółta kartka Za niesportowe zachowanie żółtą kartkę obejrzał Radović.

61'
Miroslav Radović zdobył gola, z jedenastu metrów, ale nie został on uznany. Serb, w ocenie Marciniaka, źle wykonał rzut karny.

60'
Dawid Niepsuj sfaulował Nagy'ego. Zupełnie nieroztropne zachowanie młodego zawodnika. Rzut karny dla Mistrza Polski!

59'
Jarosław Fojut wrócił do gry.

58'
Sztab medyczny Pogoni pojawił się na boisku, aby udzielić pomoc Fojutowi.

57'
Jarosław Fojut nabawił się kontuzji kolana.

56'
Przyjezdni dążą do zdobycia drugiej bramki w tym spotkaniu ligowym.

54'
Ricardo Nunes posłał zbyt wysoką centrę. Jego podanie z lewego skrzydła nie doszło do napastników "Portowców".

53'

52'
Pogoń próbuje odpowiedzieć, ale goście skutecznie się ustawiają.

50'
Zdecydowanym wejściem akcję Legii przerwał Ricardo Nunes. Rzut wolny dla podopiecznych Jacka Magiery.

49'
Legia Warszawa objęła prowadzenie! Strzał z chirurgiczną precyzją pokazał nam Nagy. Uderzenie tuż przy lewym słupku bramki. Wielką pracę wykonał Odjidja, który kapitalnie przedarł się pod szesnastkę.

48'
Wysokim pressingiem drugą część meczu zaczęli piłkarze z Warszawy.

46'
Kamil Drygas ambitnie na boisku. W przerwie nie dokonano zmian w obu składach.

46'
Najwyższy czas na wznowienie gry, po przerwie!

Arbiter zakończył pierwszą odsłonę spotkania w Szczecinie.

45+1'
Jakub Słowik wykonał interwencję na medal! Goalkeeper Pogoni zatrzymał kapitalną akcję na jeden kontakt. Miroslav Radović mógł zrobić niemal wszystko w pobliżu bramki gospodarzy.

45'
Szymon Marciniak doliczył dwie minuty do gry I połowy meczu.

44'
Tomasz Jodłowiec z faulem. Przewinienie zostało dokonane tuż pod polem karnym Pogoni Szczecin.

43'
Arkadiusz Malarz przechwycił przeciągnięte dośrodkowanie, które zostało posłane ze stałego fragmentu gry.

42'
Rapa udanie zaangażował się ofensywnie. Boczny obrońca Pogoni wywalczył bardzo cenny rzut wolny, z dobrej lokalizacji.

41'
Korner Legii nie przyniósł wymiernego efektu. Pogoń Szczecin była lepsza w powietrznej przebitce.

40'

38'
Z bardzo ostrego kąta starania podjął Odjidja Ofoe. Efektownie piłkę próbował zbić Jakub Słowik, jednak strzał był tak niecelny, że nie zdołał dotknąć futbolówki.

37'
Arkadiusz Malarz pokazał wysoki kunszt, naprawiając przeogromny błąd techniczny, który pokazał Michał Pazdan. Przed okazją stanął Delev, lecz w kulminacyjnym momencie, przegrał rywalizację z bramkarzem.

36'
Legia Warszawa nie oddała jeszcze ani jednej celnej próby.

34'
Spas Delev złapany na pozycji spalonej. Dobrze ustawiona była linia defensywna "Wojskowych".

33'
Rośnie przewaga graczy Kazimierza Moskala. Spas Delev popisał się całkiem niezłym uderzeniem z kilkudziesięciu metrów. Futbolówkę asekuracyjnie przed siebie odbił Arkadiusz Malarz.

31'
Zbyt wiele miejsca pod swoją szesnastką zostawiają mistrzowie Polski. Chwilę temu, Ricardo Nunes, konkretnie przymierzył z dystansu. Futbolówka minimalnie przeleciała obok prawego słupka.

30'
Spas Delev poturbowany. Jednak rzutu wolnego dla "Portowców" nie było.

29'
Arkadiusz Malarz nie miał większych problemów, aby przechwycić zbyt długą wrzutkę, z lewego skrzydła boiska.

28'
Centrę zdecydowanie przeciągnął Ricardo Nunes. Arkadiusz Malarz obserwował, jak futbolówka leciała za jego bramkę.

27'
Nagy nieudanie kończył dośrodkowanie z rzutu rożnego.

26'
Duże zamieszenie w szesnastce Pogoni. Nunes dotknął piłkę jako ostatni. Z narożnika boiska zacznie ekipa gości.

25'
Mateusz Matras był wyraźnie spóźniony, ze swoim wślizgiem. Legia ma rzut wolny.

23'
Niecelna próba Ofoe. Jego zagranie zza pola karnego minęło światła bramki. Jakub Słowik będzie zobligowany do rozpoczęcia nowej akcji.

22'

20'
Rzut rożny dla Szczecina. Maciej Dąbrowski nie dał się oszukać na drybling rywala.

19'
Kamil Drygas, pomocnik Pogoni, nie będzie chyba zdolny dziś do powrotu na boisko.

18'
Zawodnicy gości reklamowali nakładkę w wykonaniu Fojuta. Sytuacja miała miejsce w polu karnym. Jedenastki Szymon Marciniak nie przyznał.

17'
Ofsajd wykazał sędzia liniowy. I oglądając powtórki tv muszę przyznać, że arbiter się pomylił. Rapa złamał linię.

16'
Na rozgrzewkę udał się Rafał Murawski. Problemy ze zdrowiem Drygasa wydają się poważniejsze.

15'
Z urazem zmaga się zawodnik Pogoni.

14'
Następny strzał zza pola karnego w kierunku bramki Malarza. Ricardo Nunes nieznacznie się pomylił, posyłając piłkę tuż obok prawego słupka.

13'
Do pomocnika Legii podawał Miroslav Radović.

12'
Cóż za sytuacja dla przyjezdnych! Odjidja Ofoe kompletnie skiksował z kilku metrów od bramki. Defensywny pomocnik, będąc w znakomitym położeniu, ulokował futbolówkę nad poprzeczką.

10'
Kolejna sytuacja strzelecka dla gospodarzy. Kamil Drygas zdecydował się oddanie soczystej próby z dystansu. Niestety, dla kibiców Pogoni, koszmarnie skiksował.

9'
Chwilę wcześniej, Malarz uratował Legię, dobrze interweniując nogą, po uderzeniu Deleva.

8'
O tym, że Dawid Kort potrafi strzelać z dystansu, wszyscy wiemy. Młody piłkarz podjął próbę z dalszej odległości. Futbolówka obrała niezłą rotację, ale ostatecznie wylądowała obok bramki.

6'
Zbyt efektownie korner próbowali rozegrać legioniści. Obrona "Portowców" zabezpieczyła swoją bramkę.

5'
Legia Warszawa ma rzut rożny.

5'
Podopieczni Kazimierza Moskala spokojnie operują krótkimi podaniami.

3'
Nieudane, prostopadłe podanie w wykonaniu Drygasa. Pomocnik gospodarzy chwilę wcześniej zaliczył udany przechwyt.

2'
Niepsuj, w opinii sędziego, popełnił faul, w środku pola. Rzut wolny dla stołecznego zespołu.

1'
Już oddano pierwszy strzał. Adam Gyurcso próbował zaskoczyć zza pola karnego, ale świetnie ustawiony Pazdan, zablokował uderzenie.

*'
Sędzia Marciniak zasygnalizował początek meczu!

*'
Hymn Pogoni Szczecin.

*'

*'

*'
Prowadzenie spotkania w Szczecinie przypadło naszemu eksportowi arbitrowi, Szymonowi Marciniakowi.