Szmatuła – Korun, Pietrowski, Hebert, Mokwa – Murawski, Vranjes, Badia, Mraz, Masłowski (55' Cmelik)– Papadopulos.
Załuska – Cywka, Głowacki, Gonzalez, Sadlok – Llonch, Mączyński, Brlek, Boguski (65' Videmont), Małecki – Brożek (65' Ondrasek).

Ondrasek (69.)
Brlek (90+2.)

Mecze na żywo: Piast Gliwice - Wisła Kraków
'
Dziękujemy za śledzenie relacji live i zapraszamy na kolejne mecze na żywo w internecie. Już jutro dwa mecz Lotto Ekstraklasy w tym hit Lech Poznań - Lechia Gdańsk.

90+3'
Koniec meczu. Wisła pokonała Piasta 2:1.

90+3'
Mokwa wyłożył piłkę Cmelikowi, ale ten nieczysto trafił w piłkę i uderzył obok bramki.

90+2'
Goool! Videmont dośrodkował w pole karne, Brlek zamknął akcję i strzałem głową z ostrego kąta dał Wiśle drugą bramkę.

90'
Mecz potrwa jeszcze trzy minuty.

87'
Wisła stara się przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę.

83'
Sadlok dośrodkował z rzutu wolnego i Ondrasek głową uderzył tuż nad poprzeczką.

82'
Niesamowite! Powinno być 2:1 dla Wisły! Błąd Koruna, który dopuścił Odraska do strzału. Szmatuła zdołał odbić piłkę, dobijać próbował Brlek, ale nie trafił w futbolówkę.

81'
Gool! 1:1. Papadopulos ładnie zastawił piłkę, zagrał do Ziveca, ten do Badii, który w sytuacji sam na sam pokonał Załuskę

80'
Zachara zastąpił Małeckiego.

78'
Zivec dopadł do piłki w okolicach linii pola karnego, ale uderzył niecelnie.

76'
Dwie zmiany w Piaście. Sedlar zastąpił Vranjesa, a Zivec Murawskiego.

71'
Niecelny strzał Papadopulosa sprzed pola karnego.

69'
Gooll! Ondrasek! Źle zachowała się defensywa Piasta, co wykorzystał napastnik Wisły, który dopadł do piłki i strzałem z kilku metrów pokonał bramkarza

65'
Odrasek zastąpił Brożka, a Videmont wszedł za Boguskiego.

64'
Chwilowa przerwa w grze, ponieważ ucierpiał Mraz.

62'
Cmelik oddał lekki i płaski strzał sprzed pola karnego, który nie mógł sprawić problemów Załusce.

61'
Bardzo niecelny strzał Brożka z ostrego kąta.

56'
Po podaniu Badii w sytuacji strzeleckiej znalazł się Hebert, ale trafił tylko w boczną siatkę.

55'
Cmelik zastąpił Masłowskiego.

50'
Piast wyszedł dwóch na jednego. Papadopulos postanowił sam kończyć akcję, ale jego strzał odbił Załuska.

46'
Początek drugiej połowy.

*'

45'
Koniec pierwszej połowy. Do przerwy bez bramek.

45'
Ależ szczęścia miał teraz Piast. Małecki zagrał w polu karnym do Boguskiego, a jego strzał trafił w poprzeczkę! Źle w tej sytuacji zachowała się defensywa Piasta.

43'
Cywka uderzył z bardzo dużej odległości prosto w ręce Szmatuły.

38'
Piast oddalił grę od własnej bramki.

34'
Vranjes uderzył z dystansu, ale za lekko, aby zaskoczyć Załuskę.

32'
Cywka oddał groźny strzał z prawej strony pola karnego, ale Szmatuła zdołał odbić piłkę.

30'
Mączyński uderzał z rzutu wolnego, ale piłka trafiła w jednego z zawodników znajdujących się w polu karnym.

30'
Wisła znów ma przewagę.

27'
Bardzo niecelny strzał głową Głowackiego po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

26'
Mogło być 1:0 dla Wisły. Brożek znalazł się sam przed Szmatułą, ale ten odważnym wyjściem z bramki uniemożliwił napastnikowi Wisły oddanie strzału.