Navas; Carvajal, Ramos (71' Pepe), Varane, Marcelo; Casemiro, Kroos, Modrić; Rodriguez (76' L. Vazquez), Benzema (81' Morata), Ronaldo.
Reina; Hysaj, Albiol, Koulibaly, Ghoulam; Diawara, Zieliński (75' Allan), Hamsik (83' Milik); Callejon, Mertens, Insigne.

Zieliński (38.) żółta kartka
Mertens (76.) żółta kartka

Mecze na żywo: Real Madryt - Napoli
'
Dziękujemy za śledzenie meczu na żywo i zapraszamy na kolejne relacje live z Ligi Mistrzów i nie tylko. Już jutro mecz Legia - Ajax.

90+3'
Koniec meczu. Real Madryt pokonał Napoli 3:1.

90'
Mecz potrwa jeszcze trzy minuty.

89'
Tempo meczu spadło.

85'
Kontra Realu. Morata zagrał do Ronaldo, ten na lewą stronę pola karnego do Marcelo ale ten fatalnie spudłował.

83'
Powrót Arkadiusza Milika po kontuzji. Polak zastąpił Hamsika.

83'
Sprytnie rozegrany rzut rożny przez Real. Piłka wycofana przed pole karne, ale Modrić uderzył nad poprzeczką.

83'
Opinie o występie Piotra Zielińskiego.

81'
Morata zastąpił Benzemę.

81'
Cudowna akcja Napoli, długo rozgrywana, została zakończona golem Callejona, który wpakował piłkę do bramki z najbliżej odległości. Sędzia jednak słusznie nie uznał gola odgwizdując spalonego.

79'
Zablokowany strzał Mertensa.

76'
Lucas Vazquez zastąpił Jamesa Rodrigueza.

76'
żółta kartka Żółta kartka dla Mertensa.

75'
Allan zastąpił Piotra Zielińskiego.

73'
Groźna akcja Realu. Reina jednak dobrze skrócił kąt i obronił strzał Jamesa Rodrigueza.

73'
Bardzo nieudany strzał z dystansu w wykonaniu Insigne.

71'
Pepe zastąpił Ramosa.

70'
Akcja przenosi się spod jednej bramki pod drugą.

68'
Mertens mógł, a nawet powinien zdobyć kontaktowego gola. Otrzymał znakomitą piłkę na trzynastym metrze, ale uderzył nad bramką.

67'
Casemiro uderzył sprzed pola karnego. Tym razem obok bramki.

66'
Benzema zagrał do Ronaldo, ale ten znów posłał piłkę wysoko nad bramką.

64'
Marcelo uderzał z pierwszej piłki. Bardzo nieudanie.

62'
Ghoulam z rzutu wolnego oddał strzał nad bramką Realu.

60'
Ładna akcja Realu przerwana faulem Marcelo. Będzie dobra okazja do oddania strzału.

59'
Znów bardzo dobry fragment meczu. Może brakuje sytuacji strzeleckich, ale tempo jest szybkie. Jedni i drudzy starają się atakować.

54'
GOOOL! WOW WOW WOW, CO ZA BRAMKA CASEMIRO! Ustawiony na ok. 25 metrze od bramki Casemiro potężnie huknął z powietrza z pierwszej piłki i nie dał szans Reinie na skuteczną interwencję.

53'
Piłka po potężnym strzale Marcelo z dystansu przeleciała nad poprzeczką.

52'
żółta kartka Modrić ukarany żółtą kartką za faul na Hamsiku.

52'
Callejon zdecydował się na strzał z dystansu, ale został zablokowany.

51'
Chwilowo dłużej przy piłce utrzymali się piłkarze Napoli.

49'
Goool! Ronaldo znakomicie ograł rywala i spod linii końcowej wycofał piłkę na piętnasty metr do Kroosa, a ten niezwykle precyzyjnym strzałem przy słupku zaskoczył Reinę.

46'
Początek drugiej połowy.

45+1'
Koniec pierwszej połowy. Jak na razie Real remisuje z Napoli 1:1.

45'
Ładna akcja Realu, ale Marcelo nie zdołał oddać celnego strzału z ostrego kąta.

43'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego nieczysto w piłkę trafił arane i bez problemów złapał ją Reina.

42'
Niby spokojnie, ale jak skutecznie! Znakomicie rozegrali teraz piłkę zawodnicy Realu. Ronaldo świetnie zagrał w pole karne do Benzemy, ten miał przed sobą tylko Reinę, zdołał posłać piłkę obok niego, ale piłka odbiła się od zewnętrznej części słupka.

42'
Real spokojnie konstruuje ataki.

39'
Modrić oddał płaski strzał z dystansu, ale obrońca zdołał odbić piłkę na rzut rożny.

38'
żółta kartka Zieliński ukarany żółtą kartką.

35'
Posiadanie piłki: 59% - 41%.

32'
Akcja Napoli. Insigne zagrał do Hamsika, ale ten nie trafił w bramkę.

30'
Dwa groźne dośrodkowania Jamesa Rodriqueza. Najpierw jednak Ramos nie zdołał oddać celnego strzału głową, a potem dobrze piłkę wybił Reina.

29'

28'
Cudowna akcja Realu! W jej końcowej fazie Modrić zagrał do Ronaldo, ten opanował piłkę, ale z pola karnego uderzył wysoko nad bramką.

25'
W ostatnich minutach brakuje sytuacji strzelecki, ale jest to naprawdę dobry mecz.

22'
Real dłużej utrzymuje się przy piłce.

18'
Gool! Znakomicie zewnętrzną częścią stopy dośrodkował Carvajal, a w polu karnym najlepiej odnalazł się Benzema, który mocnym strzałem głową nie dał szans bramkarzowi.

17'
żółta kartka Żółta kartka dla Sergio Ramosa.

16'
Spokojniejszy okres meczu. Gra toczy się głównie w środku pola.

12'
Ronaldo ładnie opanował piłkę w polu karnym, dośrodkował spod linii końcowej do Benzemy, ale ten zdołał tylko musnąć piłkę i nie oddał celnego strzału.

10'
Real dłużej utrzymuje się przy piłce, ale obecnie nie stwarza zagrożenia.

8'
Wydawało się, że to Real ma przewagę, ale jednak Napoli wyszło na prowadzenie.

8'
Goool! Kapitalny gol Napoli! Włosi ładnie rozegrali piłkę w środku pola, Hamsik zagrał prostopadle do Insigne, a ten widząc, że Navas jest wysunięty niesamowicie precyzyjnym strzałem przy słupku z ok. 25 metrów pokonał Navasa.

7'
Callejon dośrodkowywał z prawej strony boiska, ale nieudanie i od bramki grę wznowił Navas.

7'
Jak na razie mecz toczony jest w świetnym tempie.

6'
Marcelo zdecydował się na strzał sprzed pola karnego. Piłka wyszła na...aut.

5'
Casemiro dośrodkował w pole karne, ale dobrze ustawiony był Albiol.

4'
Kontra Napoli. Zieliński zagrał na lewą stronę do Mertensa, ten zagrał w pole karne, ale dobrze z bramki wyszedł bramkarz Realu i złapał piłkę.

4'
Ronaldo próbował uderzać z lewej strony pola karnego, ale został zablokowany.

2'
Real od razu rzucił się do ataków. Aktywny po lewej stronie boiska jest Benzema.

1'
Kolejne zagranie w pole karne Napoli, ale tym razem mało precyzyjne.

1'
22 sekunda i mogło być 1:0 dla Realu. Kapitalnie piłkę po lewej stronie rozegrali Ronaldo z Benzemą. Po wymianie kilku podań ten drugi doszedł do strzału, ale instynktownie odbił ją Reina.

1'
Mecz rozpoczęty.

'
Przed meczem jeszcze minuty ciszy.

'
Piłkarze Realu i Napoli są już na boisku. Czas na hymn Ligi Mistrzów.

'
Na trybunach pojawiło się około 85 tysięcy kibiców.

'
W drugim dzisiejszym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów Bayern zagra z Arsenalem. Spotkanie to na żywo również można śledzić w AllMecz.pl <-- KLIKNIJ TUTAJ

'
Kilka zdjęć z rozgrzewki Napoli.

'
Rezerwowi Napoli: Rafael, Giaccherini, Allan, Jorginho, Ch. Maggio, Maksimović, Milik.

'
Rezerwowi Realu: Casilla, Pepe, Nacho, Kovacić, L. Vazquez, Morata, Isco.

'
Na górze prezentujemy wyjściowe składy.

'
Zapraszamy do śledzenia Ligi Mistrzów online. Mecz Real - Napoli na żywo w środę od godziny 20:45.