Kiełpin – Stępiński, Bozic, Byrtek, Sylwestrzak – Rogalski (72' Kriwiec), Wlazło – Merebaszwili, Iliev, Reca (78' Piotrowski) – Piątkowski (62' Kante).
Pawełek – Dankowski, Celeban, Kokoszka, Pawelec – Kovacević – Madej (88' Stjepanović), S. Riera (66' Alvarinho), Pich (90+4' Roman) – Morioka, Biliński.

Wlazło (31.) żółta kartka
Iliev (39.) żółta kartka

Mecze na żywo: Wisła Płock - Śląsk Wrocław
'
Dziękujemy za śledzenie meczu na żywo i zapraszamy na kolejne relacje live. O godzinie 18:00 hit 21. kolejki Lotto Ekstraklasy Lechia - Jagiellonia.

90+4'
Koniec meczu. Sędzia od razu po bramce zagwizdał po raz ostatni.

90+4'
Gooll! Remis w ostatniej akcji! Najpierw Iliev źle podał do Kante, ale potem wróciła do niego piłka po podaniu z lewej strony boiska. Kante znakomitym obrotem zwiódł Celebana i uderzył tuż przy słupku! Co za końcówka! .

90+4'
Roman zastąpił Picha.

90+2'
Ilev mógł doprowadzić do wyrównania, ale świetnie interweniował Pawełek.

90+2'
Morioka zagrał na prawą stronę pola karnego do Bilińskiego, a ten w dobrej okazji uderzył prosto w obrońcę.

90'
Mecz potrwa jeszcze trzy minuty.

88'
Stjepanović zastąpił Madeja.

85'
Gol dla Śląska najprawdopodobniej padł po spalonym.

82'
Goool! Morioka zagrał na lewą stronę boiska do Picha, a ten technicznym strzałem umieścił piłkę w bramce bezradnego Kiełpina .

81'
Kolejna kapitalna szarża Merebaszwiliego! Mijał kolejnych obrońców i bramkarza jak tyczki, ale w kluczowym momencie skiksował i nie trafił w piłkę!

79'
Merebaszwili przebiegł z piłką dużo metrów, wpadł w pole karne, ale jego strzał został zablokowany.

78'
Piotrowski zastąpił Recę.

77'
Zamieszanie w polu karnym Wisły, ale ostatecznie piłkarze Śląska nie zdołali oddać strzału.

75'
2 117 widzów pojawiło się na stadionie Wisły Płock.

72'
Kriwiec zastąpił Rogalskiego.

72'
Ilev uderzył sprzed pola karnego, ale ta trafiła w Recę i opuściła boisko.

69'
Kante wyłożył piłkę Merebaszwiliemu, ale jego strzał z prawej strony pola karnego był niecelny.

66'
Alvarinho zastąpił Rierę.

64'
Morioka tym razem uderzał sprzed pola karnego, ale piłka po plecach Bozicia wyszła na rzut rożny.

62'
Kante zastąpił Piątkowskiego.

58'
Wisła oddaliła grę od własnej bramki i stara się atakować.

52'
Powinno być 1:0 dla Śląska. Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska w polu karnym niepilnowany był Morioka, który z sześciu metrów uderzył bardzo wysoko nad bramką. Fatalne pudło.

50'
Madej ładnie uderzył z dystansu i piłka przeleciała tuż nad poprzeczką!

48'
Śląsk ma przewagę.

46'
Groźna okazja. Riera zagrał do Morioka, który miał dużo miejsca, ale niepotrzebnie przyjmował piłkę, a potem oddał za lekki strzał, aby zaskoczyć Kiełpina.

46'
Początek drugiej połowy. Obie drużyny bez zmian.

'

45+1'
Koniec pierwszej połowy. Jak na razie bez bramek, ale mecz toczony jest w dobrym tempie.

45'
Merebaszwili uderzył płasko lewą nogą z linii pola karnego i świetnie interweniował Pawełek, który wybił piłkę poza boisko. Nie dostrzegł tego sędzia i nakazał wznowić grę od bramki.

44'
Sylwestrzak dopadł do piłki, chciał oddać strzał do bramki, ale posłał piłkę w aut.

43'
Kiełpin dobrze uprzedził Bilińskiego poza polem karnym i wybił piłkę na aut.

40'
Kovacević uderzył z rzutu wolnego tuż sprzed linii pola karnego, ale prosto w ręce Kiełpina.

39'
żółta kartka Iliev ukarany żółtą kartką za faul przed polem karnym. Będzie dobra okazja dla Śląska.

35'
Groźna akcja Śląska. Dankowski dośrodkował w pole karne, do strzału doszedł Biliński, ale nie zdołał umieścić jej w bramce.

33'
Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego w pole karne Śląska skutecznie interweniowali obrońcy.

31'
żółta kartka Włazło ukarany żółtą kartką.

30'

28'
Po dośrodkowaniu z lewej strony boiska w ekwilibrystyczny sposób próbował uderzać Wlazło, ale nie trafił w piłkę. Akcję zamknął Merebaszwili, który uderzył jednak bardzo niecelnie.

26'
Morioka uderzał z 16 metrów i w ostatniej chwili został zablokowany. Było groźnie.

24'
Kontra Wisły zakończona niecelnym strzałem Merebaszwiliego z dystansu.

20'
Defensywy obu zespołów na razie skutecznie przerywają ataki.

16'
Gra toczy się w środku pola. Jedni i drudzy starają się atakować, ale brakuje sytuacji strzeleckich.

11'
Reca sprzed pola karnego uderzył bardzo niecelnie.

11'
Piątkowski dośrodkował z lewej strony, ale prosto na nogę obrońcy.

8'
Teraz mogło być 1:0 dla Wisły. Prostopadłe zagranie do Merebaszwiliego, który chciał przerzucić piłkę nad Pawełkiem, ale ten zdołał odbić piłkę. Gruzin sugerował, że był jeszcze faulowany w polu karnym, ale sędzia słusznie nie podyktował rzutu karnego.

6'
Wisła miała rzut wolny, ale dośrodkowanie trafiło prosto w ręce Pawełka.

3'
Po dośrodkowaniu z lewej strony boiska do piłki doszedł Morioka, który od razu oddał strzał, futbolówkę trącił Biliński i ta trafiła w słupek!