Cierzniak - Bereszyński, Czerwiński, Rzeźniczak, Hlousek - Guilherme, Moulin, Odjidja (88' Kopczyński), Radović - Nikolić, Prijović (52' Jodłowiec)
Sandomierski - Deleu (70' Wdowiak), Wołąkiewicz, Malarczyk, Wójcicki - Budziński, Dąbrowski - Cetnarski (74' Adamczyk) - Brzyski, Jendrisek - Piątek (77' Steblecki)

Mecze na żywo: Legia Warszawa - Cracovia
FT'
Naprawdę ślicznie dziękuję Państwu za wspólne przeżywanie emocji podczas niedawno zakończonego starcia. Życzę miłego wieczoru.

FT'

FT'
Legia zwycięska na zakończenie 15.kolejki LOTTO Ekstraklasy sezonu 2016/17! Klub z Warszawy okazał się dużo bardziej konkretny w atakach na bramkę.
Podopieczni Jacka Zielińskiego mieli również swoje akcje, lecz w dniu dzisiejszym brakowało postawienia kropki nad "i".

90+2'
2:0! Radović!
Kolejny gol "Rado"! Fantastyczne, techniczne uderzenie z dwudziestego metra. Futbolówka odbiła się od prawego słupka i wpadła do siatki bramki bezradnego Sandomierskiego.

90+1'
Jedna z trzech minut dodatkowych za nami. Faul na Kopczyńskim w szesnastce Mistrza Polski.

90'
Przynajmniej trzy minuty dłużej pograją piłkarze obu ekip.

89'
Nic nie wyszło po rzucie rożnym dla Legii.

88'
Michał Kopczyński wydelegowany na ostatnie minuty. Z boiskiem pożegnał się Odjidja Ofoe.

87'
Sandomierski na medal! Goalkeeper wykonał wybitną robinsonadę, powstrzymując uderzenie głową w realizacji Michała Kucharczyka. Ten usiłował efektownym szczupakiem zakończyć sytuację z prawego skrzydła.

86'
Słupek! Steblecki bliski skarcenia Legii! Przy minimalnie lepszym strzale pomocnika Cierzniak byłby bez szans!

84'
Marcin Budziński nie ustaje w działaniach. Kolejne huknięcie ze znacznej odległości.

83'
Interwencja Rzeźniczaka. Doświadczony obrońca perfekcyjnie rozczytał pomysł rywala na rozegranie piłki w jego polu karnym.

82'

80'
Przewinienie Wdowiaka. Młody gracz jakoś nawet nie protestował ws. werdyktu Mariusza Złotka.

79'
Zapowiada się Nam emocjonująca końcówka. Jeżeli goście chcą zdobyć punkt w Warszawie, to muszą podjąć dużo większe ryzyko.

77'
Wszystko na jedną kartę... Sebastian Steblecki dał zmianę za Krzysztofa Piątka.

75'
Michał Kucharczyk na płycie murawy. Guilherme odbiera podziękowania od sztabu szkoleniowego.

74'
Kolejna roszada w realizacji Jacka Zielińskiego i spółki. Adamczyk w miejsce Cetnarskiego.

73'
Ponownie Dąbrowski....Ponownie z dystansu. Kropnięcie troszeczkę lepsze od tego poprzedniego, jednak do pełni uszczęśliwienia swoich kibiców nadal daleko...

72'
Spokój na murawie. Brakuje Nam czystej sytuacji na gola.

70'
Zmiana w szeregach "Pasów". Za Deleu na placu gry pojawił się Mateusz Wdowiak.

70'
żółta kartka Jakub Czerwiński z kartką na koncie.

69'
Krótko rozegrany korner przez Ofoe. Jego partnerzy próbowali coś zrobić w szesnastce Krakowian, lecz... zabrakło dokładności.

67'
Sztab szkoleniowy Cracovii ma komplet zmian do dyspozycji.

66'
Nie zrozumieli się: Radović z Nikoliciem. Węgier nie potrafił odczytać intencji swojego kolegi z klubu. Jacek Magiera ma prawy do posiadaniu żalu, bo sytuacja była na gola.

64'
żółta kartka "Skandal", "skandal" - wykrzykiwał Deleu, który miał wielkie pretensje do sędziego głównego. Jacek Zieliński w następnej serii gier będzie musiał sobie radzić bez Brazylijczyka.

63'
Nikolić oddał rzut wolny Miroslavowi Radociowi. Nie była to trafna decyzja, bo serbski pomocnik zbyt silnie kopnął futbolówkę ze stałego fragmentu. Ta minęła światło bramki strzeżonej przez Sandomierskiego.

62'
Zagranie piłki ręką. Piotr Malarczyk niewłaściwie zagrał.

60'
Jakub Wójcicki popracował głową. Nieprzyjemnie dotknięta futbolówka przez pomocnika powędrowała obok lewego słupka bramki Cierzniaka.

59'
Tomasz Jodłowiec próbuje zaistnieć w tym spotkaniu ligowym. Defensywny pomocnik pokusił się o silne uderzenie zza pola karnego. Brawa za trud i ambicje, ale wykonanie mocno nieudane.

57'
Radović dobrze w polu karnym Cracovii. Dobrze, ponieważ Serb groźnie nękał rywali z obrony. Jednak zagranie piętką było średnio udane.

56'

54'
Hubert Wołąkiewicz znów z klasą! Obrońca kapitalnie w ostatniej chwili zablokował uderzenie z wybornego miejsca w wykonaniu Guilherme.
Wszystko zakończyło się na kornerze.

53'
Mieliśmy brazylijski pojedynek. Guiherme w starciu z Deleu. Sędzia rozstrzygnął, że winowajcą w tej akcji był ten drugi.

52'
Zmiana dokonana przez Jacka Magierę. Trener gospodarzy z boiska zdjął Prijovicia, a swoją szansę dostał Tomasz Jodłowiec.

51'
Erik Jendisek ma czego żałować! Napastnik z dosyć ostrego kąta trafił w boczną siatkę po strzale głową. Niezbyt udolną interwencję na przedpolu zaliczył Radosław Cierzniak.

49'
Hubert Wołąkiewicz wyśmienicie powstrzymał bardzo groźny kontratak ze strony "Wojskowych". Zablokowany został Nemanja Nikolić.

48'
Sędzia liniowy wyciągnął pozycję spaloną zawodnika "Pasów". Nową akcję ze swojej strefy rozpocznie Radosław Cierzniak.

47'
Po raz kolejny blokowi obronnemu Legii udało się powstrzymać atak Cracovii po stałym fragmencie gry.

46'
Drużyny do drugiej części gry przystąpiły w niezmienionych składach.

46'
Czas na drugą połowę!

Czas na zapoznanie się ze statystykami

1:0 DO PRZERWY!
Wyrównane widowisko na stadionie w Warszawie. Cracovia nie oddawała pola Legii. Swój dorobek strzelecki w tym sezonie podreperował Nemanja Nikolić.

44'
1:0! LEGIA!
Kapitalna akcja ofensywna gospodarzy! Radović wybitnie dograł do wbiegającego na prawym skrzydle Bereszyńskiego. Ten dostrzegł fenomenalnie ustawionego Nikolicia, a napastnik z Węgier takich sytuacji nie marnuje - dobre kropnięcie z kilkunastu metrów!

42'
Nemanja Nikolić nie ustrzegł się kolejnego spalonego. Ofsajd Węgra był naprawdę minimalny.

41'
Damian Dąbrowski zaryzykował mocno, wykonując wolej z ogromnej odległości boiska. Jego efektowną próbę zatrzymał kolega z drużyny. A potem już piłkę przejęli gospodarze.

40'
2:7 - statystyka "ilość strzałów".

39'
Deleu z faulem. Brazylijczyk złamał regulamin w środkowej strefie boiska.

38'
Szybko rozegrany rzut wolny przez gospodarzy. Groźnym podaniem z prawego skrzydła szukany był Nemanja Nikolić, jednak Węgrowi do zagarnięcia piłki zabrakło parę centymetrów.

37'
Goście zaczęli śmielej operować futbolówką na połowie Legii.

36'
Marcin Budziński przewrócony przez Odjidje Ofoe. Belgijski pomocnik otrzymał ostrzeżenie od arbitra, że następne takie przewinienie spotka się już z karą w postaci żółtej kartki.

35'
Damian Dąbrowski klasowo naprawił błąd swoich partnerów klubowych. Dobrze przerwa akcja.

34'

32'
Marcin Budziński przegrał rywalizację ze skutecznie interweniującym Cierzniakiem. Ten dobrze ustawiony na linii, wyłapał bardzo silny strzał z dystansu. Popularny "Budzik" posłał piłkę w centralną część bramki.

30'
Dwa kwadranse gry za nami! Oprócz sytuacji Nikolicia, to próżno szukać innych groźniejszych akcji podbramkowych.

28'
Nic nie wyszło z rzutu rożnego, którego z prawego narożnika boiska wykonał Tomasz Brzyski. Obrona Legii Warszawy skutecznie zneutralizowała zagrożenie.

27'

25'
żółta kartka Tomasz Brzyski, były piłkarz Legii, z całą premedytacją, nieprzepisowo zatrzymał szarżującego Guilherme. Sędzia musiał podjąć taką decyzję.

24'
Zasygnalizowany ofsajd przez arbitra liniowego. Będzie rzut wolny dla gości z Krakowa.

23'
Damian Dąbrowski spróbował swojego szczęścia z naprawdę dalszej odległości. Radosław Cierzniak asekuracyjnie odprowadził piłkę wzrokiem, ponieważ defensywny pomocnik kompletnie skiksował.

22'
Trochę śmielej do działań w ofensywie przystąpili gracze Jacka Zielińskiego.

20'
Dużo prostopadłych piłek zagrywają pomocnicy warszawskiego teamu. Przed chwilą, Nikolić, napastnik, został skutecznie uprzedzony przez rywali z defensywy.

19'
Nie za bardzo dobrze piłkę z lewego narożnika boiska wybił Odjidja Ofoe. Zbyt krótkie zagranie szybko przechwycili obrońcy "Pasów".

17'
Sandomierski musiał daleko wyjść z bramki! Prostopadłe podanie mogło zrobić wiele szkody jego drużynie. Dobra obrona na przedpolu - pewne wybicie piłki.

16'
Grzegorz Sandomierski uratował Cracovię! Bramkarz wykonał doskonałą interwencję, zatrzymując strzał Nikolicia, który próbował z bliskiej odległości od bramki. Parada kolejki Nam się szykuje!

15'
Szukają pomysłu na Cracovię podopieczni Jacka Magiery. Coraz swobodniej operuje w strefach pola karnego Grzegorza Sandomierskiego.

13'
Jakub Rzeźniczak trafił wślizgiem w nogę Marcina Budzińskiego. Zespół sędziowski nie mógł nie dostrzec zdarzenia ze środka pola.

12'
Futbolówkę pomiędzy sobą pewnie rozgrywają piłkarze ze stolicy Polski.

10'
Bardzo dobra próba prostopadłego podania w wykonaniu Nikolicia. Węgierski napastnik usiłował znaleźć wbiegającego Prijovicia. Wszystko szło dobrze, ale zagranie okazało się zbyt mocne dla Szwajcara.

8'
Nikolić domagał się odgwizdania rzutu wolnego dla jego ekipy. Węgier liczył na przechylną decyzję sędziego, bo odległość była dobra do bezpośredniej próby.

7'
Grzegorz Sandomierski bardzo pewnie wychwycił futbolówkę. Za bardzo głęboko z lewego skrzydła boiksa ją wgrywał Odjidja Ofoe.

6'

4'
Kibice Legii wstali z krzesełek! Sędzia nie uznał gola, którego zdobył piłkarz gospodarzy. W górę powędrowała chorągiewka arbitra liniowego.

3'
Michał Pazdan faulował w środkowej strefie boiska.

3'
Legia od samego początku próbuje grać "piłką".

1'
Klub z Krakowa jeszcze bez zwycięstwa na wyjeździe w tym sezonie ligowym.

*'
START!

*'
Na stadionie w stolicy Polski nie mogło zabraknąć piosenki - "Sen o Warszawie"

*'

*'
Ostatni pojedynek w tej serii gier poprowadzi Mariusz Złotek.

*'

*'
Gospodarze do tego starcia podejdą podbudowani ostatnim sukcesem w Lidze Mistrzów. Na tym stadionie udało się w środę zatrzymać wielki Real Madryt. Wynik spotkania 4.kolejki fazy grupowej: 3-3.

*'
W takim składzie wyjdą "Legioniści"!

*'
Zestawienie "Pasów" na mecz w Warszawie!

*'
Witam Państwa na naszym portalu! Mamy hit 15.kolejki LOTTO Ekstraklasy! Legia Warszawa, aktualny Mistrz Polski, podejmie Cracovię, czyli czwartą ekipę poprzedniego sezonu.