Mecze na żywo: Real Madryt - Legia Warszawa
FT'
Dziękuję uprzejmie Państwu za uwagę. Życzę spokojnego wieczoru.

FT'
Legia musi szukać punktów z innymi rywalami. Za dwa tygodnie odbędzie się spotkanie w Warszawie (bez kibiców).
Real Madryt wykonał swoją pracę. Jestem ogromnie zaskoczony tym, że klub z Warszawy postawił jakikolwiek opór.

FT'
KONIEC ZAWODÓW!

90+3'
Dwukrotnie próbowano wrzucić piłkę z prawego skrzydła. Za każdym razem radę dawała obrona Realu Madryt.

90+2'
Piłkarze Legii oczekują już ostatniego gwizdka.

90+1'
Ofsajd odnotowano u Benzemy.

90+1'
Trzy minuty dorzucił arbiter do regulaminowego czasu.

90'
Hlousek na linii kopnięcia piłki przez pomocnika Realu. Korner.

89'
Nie wcelował Ronaldo! Piłka mu zeszła z nogi w ostatniej chwili. Jego kropnięcie z osiemnastego metra, poszybowało daleko od prawego słupka bramki Malarza.

88'
Brawa dla Malarza! Przepiękna robinsonada po kapitalnym huknięciu Ronaldo z okolic szesnastki. Bramkarz zbiera owacje do kibiców.

87'
Brawa otrzymał Nemanja Nikolić! Węgierski snajper dosyć słabym strzałem ze stojącej piłki usiłował zaskoczyć bramkarza. Nagrodą za jego starania będzie rzut rożny, bo Navas odbił piłkę poza boisko.

85'
5:1! CR7 się doczekał!
Stało się! Portugalczyk idealnie sfinalizował podanie na obieg od Moraty. Arkadiusz Malarz próbował skrócić kąt, ale przy zagraniu CR7 w bliższy róg był bezradny.

83'
Karim Benzema bardzo chce, aby Ronaldo skończył ten mecz ze zdobyczą bramkową! Portugalski zawodnik miał na to szansę, ale kompletnie skiksował z ostrego kąta. Futbolówka powędrowała minimalnie obok lewego słupka.

81'
Moulin dzisiaj był ogromnie zapracowany. Na płycie murawy Santiago Bernabeu zameldował się Michał Kopczyński.

80'
Dziesięć minut gry od swojego szkoleniowca otrzymał Kovacić. Podziękowania otrzymał Asensio.

79'
Cristiano Ronaldo chce gola w tym meczu! Przed momentem, miał na to okazję! Nieprzygotowany strzał z bliskiej odległości powędrował obok prawego słupka bramki.

78'
Adam Hlousek na ofsajdzie. Spalony nie był zbyt duży. Musi uważać w przyszłości na swoje ustawienie.

77'
Nemanja Nikolić pomiędzy dwójką stoperów. Węgrowi jednak udało się oddać strzał głową. Snajper Legii nie miał szans, aby umiejętnie nakryć futbolówkę głową.

76'
Obrońcy tytułu w poszukiwaniu kolejnej bramki w tym meczu.

74'
Podwójną zmianę przygotował Jacek Magiera. Kazaishvili za Guilherme oraz Nikolić w miejsce Radovicia.

72'
Arkadiusz Malarz ponownie został sprawdzony przez Asensio. Nasz bramkarz tym razem nie dał się oszukać debiutantowi. Gracz Realu, dzisiaj debiutuje w rozgrywkach LM.

71'
Kolejny raz "Królewscy" od rzutu rożnego.

69'
Adam Hlousek nie miał chyba żadnego pomysłu na zakończenie akcji ofensywnej swojego zespołu. Kropnięcie oddane z ostrego kąta powędrowało bardzo daleko od prawego słupka bramki Navasa.

68'
4:1! "Wejście Smoka" pokazał Lucas!
Wyśmienicie rozprowadzona akcja na lewej flance. Morata wybornie wrzucił na nogę wyżej wymienionego. Lucas popisał się potężnym strzałem! Niefortunnie piłka przeleciała między nogami Malarza.

66'
Moracie długo nie wystarczyło, aby strzelić na bramkę Malarza. Uderzenie nieczyste oczywiście, ale to była lekcja dla Legii Warszawa.

65'
Potwierdzenie

64'
Podwójną zmianę w składzie zaproponował Zinedine Zidane. Morata zastąpił Bale'a, a Jamesa zastąpił Lucas.

63'
żółta kartka Oooooo Cristiano Ronaldo z żółtą kartką na koncie. Gwiazdor w nieprawidłowy sposób zatrzymał Bereszyńskiego.

62'
żółta kartka Kartka dla Radovicia. Strzelec gola dla Legii w tym meczu popisał się mocno nieudolnym wślizgiem na nogi Kroosa.

60'
Sytuacja dla Legii, która zakończyła się oddaniem strzału na bramkę. Jakub Czerwiński najwyżej wyskoczył w polu karnym Realu po wrzutce ze stałego fragmentu. Uderzenie piłki głową - raczej do zapomnienia...

59'
Dobry okres gry w wykonaniu graczy ze stolicy Polski. James, po raz kolejny dał się złapać na faul. Przechytrzył go Bartosz Bereszyński.

58'
Gwizdy na stadionie. Sędzia główny doszukał się przewinienia na Moulinie. James był tym, który niewłaściwie odebrał mu futbolówkę.

56'
Przekombinowali podopieczni Jacka Magiery. Zbyt wolno budowana akcja ofensywna przy polu karnym Realu Madryt. Cała sytuacja została zakończona wielce niecelnym uderzeniem w realizacji Ofoe z dystansu.

55'
Arek Malarz, goalkeeper "Wojskowych", został zahaczony nogą przez Cristiano Ronaldo, który próbował wygarnąć niebezpiecznie lecącą piłkę w polu karnym przeciwnika.

54'

52'
Potężny strzał zaprezentował Nam przed chwilą CR7! Arkadiusz Malarz miał powody do strachu, ale w jego obronie stanął kapitalnie ustawiony mur.

51'
żółta kartka Bez pardonu wślizg wykonał obrońca Legii - Moulin. Kompletnie spóźnione wejście w jego wykonaniu. Wszystko tuż przed jego szesnastką.

50'
Arek Malarz! Genialna, instynktowna interwencja na linii uchroniła Legię od utraty gola! Karim Benzema był chyba zaskoczony tym, że dostał tak świetną sposobność na gola!

49'
Bereszyński nie pozwolił na to, aby Bale zacentrował z lewego skrzydła boiska. Gospodarze zaczną od narożnika boiska.

48'
Pepe taktycznie faulował. Jego ofiarą został Miroslav Radović. Wszystko miało miejsce na połowie Realu Madryt.

47'
Odjidja skutecznie, ale nieprzepisowo zatrzymał dobrze obiecującą się kontrę. Marcelo został powalony na murawę.

46'
Legia wznowiła drugą odsłonę!

Muszę napisać, że jestem pozytywnie zaskoczony postawą polskiego klubu. Wiem, że wynik jest daleki do zadowolenia, ale nie przewidywałem tak dobrej gry w działaniu ofensywnych graczy.
Real Madryt, oczywiście, dzisiaj gra swój futbol, do którego przyzwyczaił kibiców na całym świecie.

KONIEC I POŁOWY SPOTKANIA!

44'
Piękna wymiana na linii BBC. Ronaldo jednak zbyt szybko podał do Francuza, który nie zrozumiał intencji Mistrza Europy.

43'
Radović ponownie napsuł krwi swoim oponentom. Serb był bardzo bliski wykończenia akcji z lewego skrzydła.

42'
Chorągiewka sędziego liniowego w górze. Danilo nie utrzymał dobre ustawienia w stosunku do rywali z linii defensywnej.

40'
Odjidja - Ofoe w ocenie arbitra głównego faulował zawodnika ekipy przeciwnej. Było to przewinienie w ofensywie.

39'
Nasze szczęście, że niedokładnie kontrę zakończyli piłkarze z Madrytu. James zbyt bardzo ekstrawagancko próbował zagrywać na jeden kontakt z Benzemą, który w ogóle zainicjował sytuację.

38'

37'
3:1! Malarz po raz trzeci pokonany...
Katem okazał się Marco Asensio. Techniczny strzał tuż przy prawym słupku był nie do obrony dla Malarza. W roli asystenta przy zdobyciu gola wystąpił Cristiano Ronaldo.

35'
Ajjj.... Genialny odbiór piłki przez Hlouska na wysokości pola karnego przeciwnika. Boczny obrońca wyłożył futbolówkę do niekrytego Kucharczyka, a ten przy oddawaniu strzału, wziął zbyt duży zamach... Futbolówka powędrowała w okolice trybun.

34'
Nieudane dośrodkowanie w wykonaniu Varane'a. Obrońca Realu Madryt przeprosił swoich partnerów z drużyny za zmarnowanie sytuacji. Piłkę przejął Arkadiusz Malarz.

32'
Dobre, techniczne uderzenie od rzutu wolnego pokazał nam Cristiano Ronaldo. Piłka bez problemu minęła ustawiony mur. Ta już zmierzała w lewe okno, jednak w doskonałym momencie zainterweniował Malarz, fachowo piąstkując piłkę.

31'
Benzema został faulowany tuż przed polem karnym Legii Warszawa. Będzie świetna okazja na bezpośrednie zagranie w kierunku bramki przeciwnika.

30'
Solidne uderzenie z dystansu przedstawił nam jeden z piłkarzy obrońcy tytułu. Arkadiusz Malarz, bramkarz, spokojnie odprowadził piłkę wzrokiem.

28'
Rzut rożny dla gości. Naprawdę groźną centrę z prawej flanki posłał Ofoe. Jeden z defensorów Madrytu asekuracyjnie wybił piłkę poza plac gry.

27'
Jakub Rzeźniczak z bardzo ofiarną interwencją w obronie! Nasz obrońca fenomenalnie zablokował uderzenie Ronaldo z bardzo bliskiej odległości. Gdyby nie Rzeźniczak, to najprawdopodobniej Malarz wyciągałby piłkę z siatki.

26'
65%:35% - stosunek posiadania piłki.

25'
Marcelo na lewym skrzydle. Dobra asekuracja ze strony Bartosza Bereszyńskiego.

23'
Kapitalną robinsonadą błysnął Arkadiusz Malarz! Polski goalkeeper w bardzo efektowny sposób powstrzymał nieźle kopniętą piłkę przez Kroosa. Futbolówka zmierzała w lewy sektor bramki.

21'
2:1! JEST!
Miroslav Radović wykazał się wielkim opanowaniem przy egzekucji jedenastki. Piłka posłana w prawy dolny róg bramki. Nic nie dał taniec Navasa.

20'
RZUT KARNY DLA LEGII! RADOVIĆ SPROWOKOWAŁ RYWALA DO FAULU!

19'
2:0! Niestety...
Kolejny gol! Dość pechowo stracona bramka przez Legię. Benzema rozkręcił akcję na lewej flance, a potem dograł do Marcelo, który bez przyjęcia oddał strzał. Futbolówka po jego zagraniu odbiła się od obrońcy i wpadła do bramki zaskoczonego Malarza.

18'
Przewaga Realu narasta z ogromną częstotliwością! Przed chwilą, oglądaliśmy próbę kombinacyjnej akcji w wykonaniu gospodarzy. Ciut niecelne podanie na prawe skrzydło zamienił Ronaldo.

16'
1:0! Udało się przetrwać kwadrans...
Zbyt dużo miejsca i swobody na prawym sektorze boiska otrzymał Gareth Bale. Walijski piłkarz bez większego problemu zszedł do środka i uderzył futbolówkę tuż przy lewym słupku bramki.

15'

14'
Pozycja spalona. Na niej w momencie wgrania piłki przez Jamesa znalazł się Cristiano Ronaldo.

12'
Jaką sytuację miała Legia! Kompletne zaskoczenie z kilkunastu metrów! Ofoe spróbował skutecznie wykorzystać podanie z prawego skrzydła od Guilherme. Nowy nabytek ekipy z Warszawy trafił w lewy słupek bramki!

11'
Miroslav Radović dał się oszukać blokowi defensywnemu Realu Madryt. Sędzia liniowy z ogromną szybkością zareagował.

10'
Karim Benzema z zamiarem groźnego dośrodkowania z lewej flanki boiska. Na zakończenie akcji łakomili się jego koledzy z ofensywy, ale wrzutkę na bliższy słupek wyłapał Arkadiusz Malarz.

9'
Legia przed szansą po dobrze skonstruowanej kontrze! Tomasz Jodłowiec pokusił się o zagranie z okolic pola karnego. Piłkę instynktownie nogami zatrzymał Keylor Navas.

8'
Błąd w ustawieniu obrońców Legii mógł, a nawet powinien ukarać Gareth Bale. Walijczyk bez większego namysłu zakończył akcję z lewego skrzydła boiska. Uderzenie piłki przez gwiazdora poszybowała bardzo daleko od światła bramki strzeżonej przez Malarza.

7'
Przyjezdni z celnym uderzeniem na bramkę Navasa. Sygnalizowany strzał z dalszej odległości oddał Moulin. Futbolówka posłana w centrum bramki.

6'
Pierwsze ostrzeżenie dla Legii ze strony Realu. W odpowiednim momencie udało się powstrzymać soczysty strzał Ronaldo zza pola karnego.

5'
Silnie z rzutu wolnego kopnął Cristiano Ronaldo. Potężną próbę udało się spacyfikować defensywie gości.

4'
CR7 faulowany w niebezpiecznej odległości dla polskiego zespołu. Niewykluczone, że to on będzie wymierzał sprawiedliwość.

3'
Danilo próbował dłuższym zagraniem uruchomić partnera klubowego na prawym skrzydle. Brazylijczykowi do realizacji celu zabrakło nutki precyzji.

2'
Błąd na własnej połowie popełnili "Królewscy". Danilo nie popisał się crossem do kolegi.

1'
Pepe z długim przerzutem piłki. Sytuację w pobliżu własnego pola karnego uspokoił jeden z obrońców Legii Warszawa.

*'
Gramy!

*'
Obie drużyny ustawiły się do pamiątkowej fotografii. Cristiano Ronaldo miał transparent zatytułowany: "No to Racism"