Kelemen- Burliga, Runje, Guti, Tomasik - Góralski, Grzyb, Romanczuk (46' Szymański) - Frankowski, Mackiewicz (46' Świderski) - Cernych
Kudła - Lewandowski, Rudol, Fojut, Rapa - Piotrowski (64' Obst), Murawski, Gyurcso, Drygas, Frączczak (68' Akahoshi) - Zwoliński (81' Kitano)

Mecze na żywo: Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin
FT'
Dziękuję ślicznie Państwu za wspólnie spędzony czas. Życzę spokojnego wieczoru.

FT'
Gospodarze awansowali na "czoło" ligowej tabeli. W mojej ocenie byli dużo lepsi po przerwie, jednak Pogoń miała Kudłę na linii. Goście zrobili malutki krok od strefy spadkowej.

FT'
KONIEC ZAWODÓW!

90+3'
Szymański potężnie zza pola karnego! Piłkę wypruł przed siebie bramkarza! Do niej dopadł Grzyb, ale w momencie zagrania był na ofsajdzie.

90+2'
Kudła musiał się popisać refleksem! Bramkarz zatrzymał bardzo sprytny strzał głową Tomasika.

90+2'
Rudol sprokurował korner. Okazja dla Jagiellonii.

90+1'
Drygas taktycznie. Rzut wolny dla gospodarzy.

90'
Już wiemy: 3 MINUTY

90'
Kudła dobrze wychwycił piłkę po stałym fragmencie gry. Za chwilę się dowiemy, o ile zostanie przedłużony mecz.

89'
Problemy zdrowotne po stronie "Jagi". Michał Probierz bardzo ostro reaguje na zdarzenia.

88'
Jagiellonia Białystok przy takim rezultacie wskakuje na 1.miejsce w ligowej tabeli.

87'
Przy piłce utrzymują się gracze Kazimierza Moskala.

85'
Sędzia liniowy wskazał na ofsajd. Na nim został złapany Kamil Drygas.

85'
Pogoń Szczecin trochę więcej zaangażowała się w ofensywę.

83'
Kudła bardzo asekuracyjnie. Naciąg piłkarzy Jagiellonii trwa.

81'
Kolejny piłkarz z Japonii na płycie boiska. Z placu gry został zdjęty Łukasz Zwoliński.

80'
Piotr Tomasik zahaczył Drygasa. Faul był, ale pomocnik Pogoni też dużo dał od siebie.

79'
Jagiellonia w natarciu. Gospodarzom dużo bardziej zależy na zgarnięciu kompletu punktów.

77'

75'
żółta kartka To musiało zakończyć się kartką. Adam Gyurcso wślizgiem przerwał kontrę rywala. Ale jak się patrzy na powtórki, to okazuje się, że Węgier trafił w piłkę.

74'
Gutieri wykonał ładną przewrotką. Obrońca jednak bardzo niefortunnie upadł na murawę.

73'
Cernych zmarnował kolejną okazję! Snajper w polu karnym przeciwnika postawił na siłę. Piłka po bardzo mocnym kopnięciu, poleciała tuż obok bramki. Dobrą presję wywarł Lewandowski.

71'
Dobry wślizg Fojuta. Mamy piłkarski bilard pod bramką "Portowców".

70'
Akahoshi szybko zadomowił się na boisku. Soczyste huknięcie futbolówki przez Japończyka było bliskie sukcesu. Ostatecznie piłka wylądowała tuż obok prawego słupka.

68'
Popularny "Aka" na murawie. Ją opuścił Adam Frączczak.

67'
Karol Świderski zaliczył niezły odbiór przed polem karnym rywala, a potem poszukał strzału. No i nie było to dobre. Piłka wylądowała za bramką Kudły.

65'
Rozkręciło się nam widowisko. Cernych bardzo ambitnie walczył o pozycję z Rudolem. Wygrał piłkarz Pogoni Szczecin.

64'

62'
Cernych efektownym szczupakiem próbował domknąć genialną wrzutkę z lewego skrzydła w wykonaniu Tomasika. Zabrało kilku centymetrów do realizacji celu.

60'
Co się działo w polu karnym Pogoni... Szymański zupełnie przypadkiem uderzył z bliskiej odległości. Piłkę instynktownie wybronił Kudła. Bramkarzowi na ratunek stanął również... słupek.

59'
Inicjatywę przejęli podopieczni trenera Probierza. Pogoń Szczecin w tej chwili działa jedynie w defensywie.

57'
Frankowski całkiem zgrabnie na prawym skrzydle. Jego wrzutkę mógł wykończyć głową Guti, ale stoper przesadził z mocą uderzenia na piątym metrze od bramki.

55'
Kolejne pretensje miał Michał Probierz. W jego ocenie Kamil Drygas nie został nieczysto powstrzymany przez piłkarza Jagiellonii.

53'
Cernych poszukał szczęścia zza pola karnego. Litewski snajper z większej odległości kopnął w punkt, gdzie stał Dawid Kudła. Bramkarz dostał szansę na skuteczną interwencję.

52'
Daleki przerzut w stronę Gyurcso. Węgierski pomocnik już był gotów z przyjęciem piłki, ale w ostatniej chwili został uprzedzony przez defensora.

51'
Przewinienie w centrum boiska. Autorem jego został Kamil Drygas.

49'
Guti postraszył Kudłę. Obrońca posłał futbolówkę tuż obok lewego słupka bramki. Sytuacja wzięła się od niezłego wgrania piłki przez Tomasika od rzutu wolnego.

47'
W przerwie doszło do dwóch zmian: Szymański za Romanchuka oraz Świderski za Mackiewicza.

46'
Kamil Drygas bardzo silnie z dystansu. Soczystą próbę w środek bramki pewnie wyłapał Kelemen.

46'
Gramy dalej!

Zawody naprawdę bardzo waleczne! Sytuacja z 4.minuty wprowadziła ogromnie dużo emocji z obu stron. Gracze mieli swoje sytuacje, które oglądaliśmy w końcówce pierwszej połowy.
Druga część zapowiada się bardzo dobrze.

KONIEC I ODSŁONY MECZU!

45+2'
Mackiewicz miał zamiar pokonać Kudłę, strzelając z powietrza. Jego zagranie powędrowało minimalnie nad poprzeczką bramki.

45'
Trzy minuty bonusu. Wszystko z racji licznych przerw.

44'
Szybka reakcja! Łukasz Zwoliński miał dużo miejsca i czasu tuż przed polem karnym gospodarzy. Jego mocne uderzenie z dwudziestu metrów pewnie zatrzymał Kelemen, broniąc na raty.

43'
Jakże blisko gola na 1:0! Cernych przepięknymi nożycami z paru metrów trafił w lewy słupek bramki. Ważną rolę odegrał Romanchuk, który wygrał rywalizację powietrzną i był ogromnie bliski asysty.

42'
Rapa z ogromnym temperamentem. Boczny obrońca konkretnie ściął zawodnika drużyny przeciwnej.

41'
Faul po stronie gości. Kamil Drygas złamał przepisy podczas walki o górną piłkę.

40'
Zwoliński blisko gola w ogromnym zamieszaniu. Napastnika w odpowiedniej chwili powstrzymał jeden z obrońców Jagiellonii Białystok.

39'
Rykoszet uratował Kelemena! Łukasz Zwoliński idealnie podanie z lewego skrzydła boiska. Będzie korner.

39'
Gospodarze jeszcze bez strzału na bramkę.

37'
Fojut w odpowiednim momencie i miejscu zareagował. Stoper przyjezdnych doskonale głową przeciął centrę Tomasika z lewego skrzydła boiska.

36'
Tempo zawodów uległo trochę regresowi.

34'
Niebezpiecznie po rzucie rożny dla Białegostoku. Dosyć chaotycznie, ale dobrze sytuację wyjaśnił Mateusz Lewandowski.

33'
Jest reakcja sędziego głównego. Dawid Kudła nieprzepisowo blokowany we własnej strefie przez Runje.

32'
Frankowski wymusił na Piotrowskim popełnienie przewinienia. Cenny rzut wolny dla gospodarzy tego meczu.

30'
Jagiellonia usiłuje dosyć szybko wykorzystać przewagę. Jarosław Fojut już na boisku.

29'
Goście przez jakiś czas będą musieli sobie radzić bez stopera.

28'
Rudol też ucierpiał. Ogromna ilość krwi na jego ciele. Musi opuścił plac gry.

27'
Zawodnikowi w tej chwili próbuje pomóc sztab medyczny Pogoni Szczecin.

26'
Stoper "Portowców" w dość niefortunny sposób zderzył się ze swoim kolegą z klubu.

26'
Fojut leży na murawie. Widzimy ogromny ból na jego twarzy.

24'
Wzięty w kleszcze został Jacek Góralski. W roli faulującego w sytuacji wystąpił Drygas.

23'
Głośno ze swojej strefy krzyczy Michał Probierz.

21'
Gyurcso posłał piłkę z lewego narożnika. Niestety, ale posłał ją wprost na głowę Gutiego.

19'
Była sytuacja dla gości. Adam Frączczak został kapitalnie wypuszczony przez Gyurcso. Pierwszy z wymienionych zamiast podania do świetnie ustawionego Zwolińskiego, to wybrał wariant indywidualnego rozwiązania. Piłka poszybowała wysoko nad bramką.

18'
Romanchuk bardzo ciekawie wgrał piłkę na pełnym biegu. Efektowny chwyt futbolówki z prawego skrzydła zaprezentował Dawid Kudła.

17'
Doping sympatyków Jagiellonii jest na wysokim poziomie.

16'
Dużo dzieje się w środku pola.

14'

12'
Gra przerwana. Piłka po zagraniu przez Frankowskiego od rzutu rożnego przekroczyła linię końcową. Szybka reakcja składu sędziowskiego.

11'
Pozycja spalona przytrafiła się Cernychowi. Litwin nie dotrzymał odpowiedniego tempa akcji swojego zespołu.

10'
Kudła popisał się na przedpolu. Młody goalkeeper fachowo przejął futbolówkę po zagraniu jej z lewego narożnika boiska.

8'
Kolejny korner dla gospodarzy. Mackiewicz został zablokowany na lewej flance boiska.

7'
Tomasik próbował dograć z lewego skrzydła. Plany pokrzyżował obrońca, który skutecznie zblokował zagranie.

6'
Sytuacja związana z Fojutem poróżniła obu szkoleniowców. Michał Probierz wdał się w dyskusję z Kazimierzem Moskalem.

5'
Zamieszanie pod bramką Kudły. W porę zareagował Rudol.

4'
żółta kartka Żółtą kartkę zarobił Jarosław Fojut. Soczysty wślizg wyprostowaną nogą w nogi Cernycha. Michał Probierz, coach Jagiellonii, domagał się czerwonej kartki.

3'
Przyjezdni przez chwilę będą musieli sobie radzić w dziesiątkę. Gyurcso jest opatrywany za linią boczną boiska.

2'
Na murawie pojawił się sztab medyczny.

2'
Łukasz Burliga zdecydowanie z Gyurcso. Węgier nie zaznał litości.

1'
Gwizdek sędziego. W centralnej części boiska faulowany był Piotrowski.

*'
Piłka poszła w ruch...

*'
Zaczną goście. Rafał Murawski, kapitan Pogoni, wygrał losowanie.

*'
Kibice "Jagi" mają swój czas.

*'
Za niecały kwadrans rozlegnie się pierwszy gwizdek arbitra!

*'
Dwa zespoły mierzyły się w środku tygodnia w rozgrywkach Pucharu Polski. Lepsi okazali się "Portowcy" (4:1).

*'
Daniel Stefański - ten Pan będzie prowadził widowisko w Białymstoku.

*'

*'
Gospodarze mogą wskoczyć na szczyt ligowej tabeli. Do tego potrzebna jest jakakolwiek zdobycz punktowa w nadchodzących zawodach.

*'

*'
Zapraszam serdeczne Państwa na śledzenie relacji z meczu: Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin