Adler – Sakai, Djourou, Spahić, Santos – Jung, Holtby – Mueller, Ekdal, Bahoui – Wood.
Neuer – Lahm, Hummels, Javi Martínez, Alaba – Kimmich, Alcantara, Sanches – Mueller, Lewandowski, Coman.

Kimmich (89.)

Mecze na żywo: HSV - Bayern Monachium
'
Mecz zakończył się zwycięstwem Bayernu 1:0. Zapraszamy na kolejne relacje na żywo.

'
Przepraszamy. Z przyczyn technicznych relacja live z drugiej połowy się nie odbędzie.

45'
Koniec pierwszej połowy. Jak na razie bez bramek.

41'
Wood zgrywał piłkę głową do Muellera, ale dobrze interweniował Martinez. Mogło być groźnie!

39'
HSV nie jest dziś łatwym rywalem dla Bayernu.

36'
Mogło być groźnie pod bramką Bayernu, ale po dośrodkowaniu z prawej strony boiska nieczysto w piłkę trafił Holtby i nic z tego nie wyszło.

33'
Bardzo niecelny strzał Alaby z dystansu.

30'
Kolejne za mocne dośrodkowanie Bayernu.

29'
Znów HSV w polu karnym Bayernu. W ostatniej chwili dobrze interweniowali Hummels i Martinez. Wood nie dał rady oddać strzału.

27'
Ładna akcja HSV. Będzie jednak tylko rzut rożny.

24'
Bayernowi brakuje trochę precyzji w okolicach pola karnego.

21'
Rośnie przewaga Bayernu.

18'
Było blisko! Po dośrodkowaniu z lewej strony boiska głową uderzał Robert Lewandowski i posłał piłkę tuż nad bramką!

16'
Gra toczy się głównie w środku pola. Przeważa Bayern, ale HSV również stara się atakować. Brakuje klarownych sytuacji strzeleckich.

13'
Mueller przedzierał się prawą stroną boiska i wywalczył rzut rożny dla HSV.

11'
Coman dryblował w polu karnym, ale dobrze powstrzymał go obrońca HSV.

8'
Rozpędził się Lewandowski, padł w polu karnym, ale nie ma mowy o rzucie karnym.

5'
Ładna akcja Bayernu. Lahm dośrodkował do Alaby, ten uderzył głową z pięciu metrów prosto w Adlera! Sędzia dopatrzył się jednak faulu i grę wznowili gospodarze.

3'
Po zagraniu z prawej strony boiska Muellera piłka w rękach Adlera.

2'
Błąd Renato Sanchesa stworzył okazję dla HSV. Bahoui uderzył lewą nogą z pola karnego, ale prosto w Neuera.