Neuer - Rafinha, Hummels (50' Bernat), Martinez, Alaba - Thiago (71' Sanches), Vidal, Muller, Costa (65' Ribery), Kimmich - Lewandowski
Dzhanaev - Kalachev, Mevlja, Navas, Granat - Terentjev, Gatcan, Noboa, Erokhin, Poloz (46' Doumbia) - Azmoun (64' Prepelita)

Mecze na żywo: Bayern Monachium - FK Rostov
FT'
Dziękuję uprzejmie Państwu za uwagę.

90+3'
Koniec!
Bayern Monachium spełnił oczekiwania swoich kibiców. W pełni zasłużona wygrana niemieckiego klubu. Cieszy fakt, że Robert Lewandowski po raz kolejny wpisał się na listę strzelców.

90+2'
Alaba bliski celu po bezpośredniej próbie od rzutu wolnego. Piłka pofrunęła blisko prawego słupka bramki.

90'
5:0!
Bernat świetnie zaczął akcję ofensywną swojego klubu. Potem wyłożył piłkę do Ribery'ego, a ten z ogromną precyzją piłkę mu oddał. Bernatowi z paru metrów pozostawało jedynie ulokować futbolówkę do siatki.

89'
Za chwilę dowiemy się, o ile arbiter przedłużył drugą odsłonę meczu.

88'
Ribery zablokowany zza szesnastki. Francuz wdał się w drybling z dwoma interweniującymi defensorami gości.

87'
Terentjev w ocenie sędziego, nie zbyt czysto atakował rywala. Rzut wolny dla Niemców.

86'

84'
Kalachev wyśmienicie wrzucił piłkę z rzutu wolnego. Mevlja wyskoczył najwyżej i oddał mocny strzał głową z paru metrów. Do interwencji został zmuszony Neuer, który jakoś na raty złapał futbolówkę.

83'
Doumbia sprowokował Vidala do popełnienia faulu w pobliżu pola karnego.

82'
Chyba pierwszy strzał na bramkę Neuera. Próbował Kalachev. Bramkarz gospodarzy nie miał szans interweniować, bo futbolówka powędrowała na trybuny.

80'
Dobra akcja gości. Javi Martinez musiał popracować wślizgiem, bo bliski zamknięcia dośrodkowania Erokhina z prawego skrzydła był Prepelita.

78'
Sanches trafił w mur. Bayern w poszukiwaniu gola na 5:0!

77'
Erokhim pomagał sobie ręką podczas walki o pozycję. Gracz nie miał szczęścia i został dostrzeżony przez zespół sędziowski.

75'
Muller z Rafinhą. Obaj gracze mieli pomysł na akcję na jeden kontakt, lecz Muller nie zrozumiał intencji bocznego obrońcy. Niemiec kopnął piłkę poza plac gry.

74'
Mistrzowie Niemiec już w tym momencie bawią się w okolicach pola karnego FK Rostov.

72'
W równolegle rozgrywanym spotkaniu tej grupy, Atletico prowadzi 1:0 z PSV Eindhoven.

71'
Zmiana. Renato Sanches wydelegowany przez swojego trenera. Z boiska zszedł Thiago Alcantara.

69'
Żyją kibice gospodarzy na trybunach. W tej chwili wykonują oprawę.

68'

66'
Oryginalnie rozegrany rzut wolny przez gości. Kalachev mógł oddać strzał z dobrej pozycji, ale zamiast tego, to wybrał próbę dryblingu... Decyzja z perspektywy czasu bardzo nieudana.

65'
Kolejne zmiany w tym meczu. Douglas Costa już poza murawą, a w jego miejsce został wpuszczony Franck Ribery.

64'
Zmiana. Prepelita za Azmouna.

63'
Dzhanaev miał okazję do pokazania swoich umiejętności! Bramkarz fenomenalnie jedną ręką wyciągnął jakże precyzyjny strzał Vidala z kilkudziesięciu metrów. Gdyby nie robinsonada, to piłka wpadłaby w prawe okienko.

61'
4:0! Kimmich show?!
Wyżej wymieniony kapitalnie wyszedł w powietrze, aby domknąć głową zagranie z dalszej odległości. Futbolówka po jego dotknięciu głową poszybowała tuż przy prawym słupku.

60'
Kolejny kiks defensora Rostova. Kolejny przypadkowy korner dla Bayernu.

58'
Robert Lewandowski wykonał ogromny sprint pod bramkę Rosjan. Polakowi udało się sfinalizować sytuację, ale zrobił to bardzo nieudolnie. Koszmarny kiks polskiego napastnika z paru metrów. Lewandowski uderzał z trzech metrów!

57'
Bernat dobrze przerwał wgranie piłki z rzutu wolnego.

56'

54'
Bayern przyśpieszył! Dzhanaev skutecznie odbił piłkę po centrze z lewej flanki boiska. Na zakończenie akcji czekał Robert Lewandowski. Ponownie wrzucał Douglas Costa.

53'
3:0! Kimmich z bramką!
Douglas Costa niebezpiecznie wgrał piłkę na szósty metr od bramki. Wślizgiem, piłkę do bramki umieścił Kimmich. Gracz zachował się niczym rasowy napastnik.

52'
Strzał celny po stronie gości. Szczęścia spróbował Navas. Piłkę spokojnie wyłapał Neuer.

50'
Zmiana przeprowadzona przez Ancelottiego. Hummels zastąpiony przez Bernata.

48'
Arthuro Vidal zbyt dużo siły użył w trakcie wrzutki z prawej flanki boiska. Piłka poleciała nad bramką Dzhanaeva.

47'
Thiago otarł się na nakładkę. Ale Hiszpan jest zbyt zaawansowany technicznie, aby popełnił takie przewinienie.

46'
Zmiana w składzie FK Rostov. Doumbia na placu gry w miejsce Poloza.

46'
II część gry!

Pierwsza połowa nie zaskoczyła. Ekipa z Niemiec w pełni kontroluje przebieg dzisiejszych zawodów. Myślę, że podopieczni Ancelottiego jeszcze bardziej dobiją rozbitych już rosyjskich piłkarzy.
Ci mogą liczyć na wyprowadzenie jakiegoś kontrataku. Widać ogromną różnicę piłkarską.

45+2'
2:0! Jest i gol!
David Alaba z chirurgicznym dośrodkowaniem z lewego skrzydła boiska. Na piłkę kapitalnie naszedł Thomas Muller i pewnym uderzeniem z kilkunastu metrów wpakował ją do bramki zaskoczonego goalkeepera.

45+1'
Ostra wrzutka z lewego skrzydła w wykonaniu Costy. Piłka zagrana jednak trochę za głęboko.

45'
2 minuty dorzucone do czasu gry w I połowie.

44'
Douglas Costa w opinii sędziego faulował. Widać było pociąganie za koszulę piłkarza FK Rostov.

43'

42'
Thiago z faulem taktycznym. Na boisku pojawił się Hummels.

41'
Hummels poza placem gry jest opatrywany przez medyków.

40'
100% dla Bayernu!
Mats Hummels był ogromnie bliski podwyższenia wyniku. Obrońca Bayernu nadział się jednak na interwencję obrońcy Rostova, Mevlji.
Piłka po uderzeniu głową została sparowana przez goalkeepera.

39'
Kiks jednego z obrońców. Mevlja o mało, co, by nie zaskoczył swojego bramkarza.

37'
Thiago bez przygotowania zza pola karnego. Piłka po nieoczekiwanym strzale wylądowała nad poprzeczką bramki Rostova.

35'
Niemal cała jedenastka przyjezdnych skupiona w szyku obronnym. Gościom nie pozostaje nic innego, jak tylko czyhać na możliwość wyprowadzenia kontrataku.

33'
Zablokowany strzał z rzutu wolnego. Bezpośrednią próbę podjął Noboa. Futbolówka nie przedostała się pod bramkę Neuera.

32'
Źle wykonany wyrzut piłki z autu w wykonaniu Alaby. Nawet przy takim poziomie mogą się pojawić proste błędy.

30'
Cross w kierunku Costy. Pomysł nawet niezły, ale podanie zdecydowanie za mocne, aby skrzydłowy mógł podjąć próbę przyjęcia piłki.

29'
Thomas Muller upomniany przez sędziego za faul w polu karnym Rostova.

29'
Teraz gospodarzom powinno być dużo łatwiej.

27'
1:0! Kolejny gol Lewandowskiego w LM!
Polak wykazał się wielką profesją podczas wykonania rzutu karnego. Piłka kopnięta z jedenastego metra poleciała w lewy sektor bramki. Dzhanaev poszedł w innym kierunku.

26'
Rzut karny dla gospodarzy!

25'

23'
No i Robert Lewandowski miał swoją szansę! Kimmich wzorowo dograł z prawego skrzydła na głowę Polaka. Nasz rodak był nie zbyt dobrze ustawiony do podania, co spowodowało, że piłka poleciała minimalnie nad bramką.

21'
Kimmich huknął z dystansu. Być może jest to jakaś recepta na rozwiązanie worka z golami. W tym przypadku zabrakło trochę precyzji, ponieważ piłka przeleciała tuż nad poprzeczką bramki.

20'
Azmoun na przebój chciał minąć dwóch ustawionych obrońców Bayernu. Niestety, ale w starciu z tak doświadczoną defensywą, to był już przegrany na samym starcie.

18'
Kimmich wykonał stały fragment gry. Zawodnik próbował wkręcać z niebezpiecznej pozycji. Koniec końców, jego uderzenie bezpośrednio z rzutu wolnego, pofrunęło nad poprzeczką bramki.

17'
Ofiarnie wrzutkę zablokował Erokhin. Przez chwilę leżał na murawie, ale teraz jest już wszystko dobrze.

15'
Ogromne zainteresowanie piłką tuż przy bramce Dzhanaeva. Ostatecznie końcówkami palców futbolówkę dotknął Javi Martinez. Strzał w żaden sposób nie zrobił krzywdy bramkarzowi gości.

14'
Alaba z próbą dośrodkowania z lewego sektora boiska. Na medal spisała się defensywa, która umiejętnie zblokowała zagranie.

12'
Okrzyki kibiców na stadionie w Monachium.

11'
Kimmich popełnił przewinienie taktyczne w środkowej strefie boiska.

11'
Środek pola jakby mają opanowany goście.

9'
Alaba zagrał bardzo kąśliwie z lewego skrzydła boiska. Akcję próbował zamykać Thomas Muller, lecz w polu karnym, minął się z lecącą futbolówką.

8'
Vidal przerzucił futbolówkę na drugą flanką. Adresatem zagrania był Rafinha, jednak w kulminacyjnym momencie, futbolówka dostała kozła i wypadła poza linię boczną.

7'
Niedokładność również w szeregach Bawarczyków.

5'
Lewandowski walczył o piłkę zagraną przez Vidala. Polski napastnik wyskoczył wysoko, ale to nie wystarczyło, aby wygrać powietrzną bitwę z obrońcą.

4'
Muller efektownie zagrywał do wbiegającego w pobliże bramki, Arthuro Vidala. Ten wykonał tytaniczną pracę, jednak szybciej do piłki dopadł bramkarz.

3'
Goście mieli szanse na wyprowadzenie kontry po błędzie Mullera. Zabrakło dokładności przy drugim podaniu.

1'
Wysoko ustawienie zawodnicy z Rosji. Ich celem jest jak najbardziej utrudniać rozegranie rywalom piłki.

*'
Show na Allianz Arena rozpoczęte!

*'
Czas na hymn Ligi Mistrzów! Kibice Bayernu czekali na niego kilka miesięcy!

*'
Za dziesięć minut rozbrzmi pierwszy gwizdek sędziego!

*'
Jak ma się go w składzie, to trudno o stratę punktów. Przed piłkarzami ostatnie przygotowania.

*'
Zawody w Monachium poprowadzi Anthony Taylor.

*'
Wicemistrz Rosji z poprzedniego sezonu, zadebiutuje dziś w Champions League.

*'
Dziś wszyscy liczymy na popis formy strzeleckiej Roberta Lewandowskiego. Polak jak dotąd ma na koncie 32. gole w tych prestiżowych rozgrywkach.

*'
Tak przedstawia się program na dzisiejszy wieczór. Muszą Państwo przyznać, że jest w czym wybierać.

*'

*'
Carlo Ancelotti, szkoleniowiec mistrza Niemiec, wyjawił wyjściowy skład na mecz z rosyjskim "Leicesterem".

*'
Kolejny sezon Ligi Mistrzów przed nami! Nasz portal z myślą o kibicach piłkarskich przygotuje relacje z jakże elitarnych rozgrywek.
W ofercie m.in. relacja ze spotkania: Bayern Monachium - FK Rostov.