Mecze na żywo: Schalke - Bayern Monachium
FT'
Naprawdę pięknie Państwu dziękuję za wspólnie spędzony czas. Życzę spokojnej nocy.

FT'
Bayern znów zwycięski! Oczywiście, że będą pretensje o styl, ale kogo to będzie obchodziło kilka dni później.
Żal mi gospodarzy, którzy dzisiaj wykazali się fantastyczną ambicją, jednak zabrakło skuteczności.
Schalke po dwóch kolejkach bez gola i bez punktów.

90+6'
Ostatni gwizdek!

90+5'
Sympatycy z Gelsenkirchen reklamowali zagranie piłki ręką przez gracza Bayernu. Arbiter nie przychylił się do ich próśb.

90+3'
0:2! Lewandowski zaliczył asystę!
Świetny przechwyt w środku pola. Potem Lewandowski wykazał się sprytem, zagrywając do wbiegającego Kimmicha, a ten z dogodnego miejsca umieścił futbolówkę w siatce.

90+2'
żółta kartka Kartkę z tego samego tytułu dostał Thiago.

90+1'
żółta kartka Baba został upomniany kartonikiem za bardzo niesportowe zachowanie.

90'
Aż 5 minut doliczono.

89'
Pudło Lewego!
Napastnik stanął w wybornej sytuacji na podwyższenie i strzelenie drugiego gola w tym meczu. W indywidualnej rywalizacji lepszy był Fahrmann, który wybitnie wyszedł i utrudnił zadanie Lewandowskiemu.

88'
Obraz gry niejako kształtuje się tak, że to ekipa z Bawarii jest bliższa gola, niż dzisiejsi przeciwnicy.

86'
Ostatnia zmiana w szeregu gospodarzy. Kolasinac wydelegowany za Stambouliego.

85'
Fahrmann otrzymał prezent od Mullera. Pomocnik Bayernu kompletnie spalił dogranie z prawego sektora boiska.

84'

83'
Dla Roberta Lewandowskiego był to 4.gol w aktualnym sezonie Bundesligi.

81'
0:1! Robert z GOLEM!
Profesorskie prostopadłe podanie wykonał Javi Martinez. Z zagrania kapitalnie skorzystał Lewandowski, który świetnie przyjął piłkę, a potem w sytuacji sam na sam z bramkarzem, nie dał mu najmniejszych szans.

80'
Vidal już końcówkami sił uderzał głową. Z linii końcowej piłkę centrował Lahm.

79'
Kibice Bayernu nie afiszują się z radością. Ich pupile dzisiaj grają zupełnie inny futbol, niż prezentowali go w poprzednim meczu.

77'
Lahm również ma problem ze wstrzeleniem się w tym meczu! Doświadczony zawodnik z głębi pola karnego posłał futbolówkę na trybuny stadionu w Gelsenkirchen.

76'
Zaostrzył się nam mecz! Przed chwilą oglądaliśmy soczystą dyskusję dwóch zawodników.

76'
Chorągiewka sędziego liniowego poszła w ruch! Choupo - Moting schwytany na pozycji spalonej.

75'
Co zrobił Robert?!
Polski napastnik zaprzepaścił idealną szansę! Nasz rodak zamykał akcję z lewej flanki. Ale zrobił to bardzo nieudolnie, bo z paru metrów kopnął wysoko nad bramką!

73'
Ma czego żałować Costa! Zawodnik został kapitalnie obsłużony podaniem na jeden kontakt przez Vidala. Ostatecznie, piłka po strzale zza pola karnego, powędrowała wysoko nad poprzeczką.

72'

71'
żółta kartka Vidal nie dowierzał własnym oczom! Piłkarz z Chile ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

70'
Manuel Neuer pewnie wychwycił piłkę po zgraniu jej przez Nastaricia.

69'
żółta kartka Jest premierowy żółty kartonik dla Sanchesa. Nowy zawodnik goście na oczach arbitrach z pełną premedytacją zatrzymał rozpędzonego piłkarza Schalke.

68'
Walkę z czasem powoli toczy Bayern Monachium. Przyjezdnym remis jest w niesmak.

67'
I jest ta zmiana. Max Meyer za niżej wspomnianego Holendra.

66'
Napastnik w asyście medyków opuścił plac gry. Czy doczekamy się zmiany?

65'
Na plac gry wkroczył sztab medyczny gospodarzy. Celem tej wizyty jest udzielenie pomocy Huntelaarowi.

64'
Fahrmann zabawił się w swojego rywala. Bramkarz gospodarzy idealnie wyszedł daleko z własnej bramki, aby przeciąć groźną kontrę.

63'
Huntelaar znowu nie miał szczęścia w pojedynku powietrznym. W walce ucierpiał również Vidal.

61'
Podwójna zmiana u gości. Costa za Ribery'ego oraz Vidal w miejsce Alonso.

60'
Dosyć chaotycznie atakują dwa teamy. Muller zagrał zawiesinę na pole karne, ale nikt z jego partnerów nie sfinalizował akcji.

59'
Holenderski snajper szybko wstał z murawy i oznajmił, że jest gotowy do kontynuacji gry.

58'
Kontuzja piłkarza Schalke. Huntelaar poturbowany w powietrznej batalii o piłkę.

56'
Manuel Neuer został zmuszony do pokazania jakże wysokich umiejętności bramkarskich. Uznany goalkeeper przepięknie sparował futbolówkę po fantastycznym strzale Huntelaara z dystansu. Piłka mogła wylądować w prawym oknie bramki.

55'
Zmiana w składzie gospodarzy. Embolo wpuszczony na plac gry za Konoplyankę.

54'
Lewandowski sprytnie z rzutu wolnego. Piłka po kopnięciu przez Polaka wylądowała blisko lewego słupka bramki. Kandydatem do wykonania stałego fragmentu był Alaba.

53'
Ribery podcięty przez Stambouliego w bardzo bliskiej odległości od bramki Schalke 04.

51'
Reprymenda coacha gości chyba zaczyna przynosić efekty. Bayern przejął inicjatywę.

49'
Fahrmann sprawnie zatrzymał piłkę po centrze jej przez Ribery'ego. Podanie było stanowczo zbyt głęboko posłane, by ktoś z Bayernu zdołał je zamknąć.

48'
Alcantara na spółkę z kolegą z defensywy zatrzymał skaczącego przeciwnika. Był bity rzut wolny, który przed kilkoma chwilami sprokurował Sanches.

46'
Ribery wrócił do defensywy. I wrócił chyba po to, aby sfaulować szybszego rywala.

46'
Z analizy składów wynika, że żaden ze szkoleniowców nie dokonał zmian.

46'
Gra wznowiona!

W taki sposób zostali ocenieni gracze po I połowie zawodów

Schalke zadziwiło ekspertów, którzy skazywali je na pożarcie. Mogę nawet zaryzykować stwierdzenie, że pierwsza odsłona należała do gospodarzy.
Trener Bayernu, Carlo Ancelotti, ma co przekazywać swoim podopiecznym w przerwie. Liczymy również na to, że Robert Lewandowski zdobędzie kolejnego gola w niemieckiej Ekstraklasie.

45+4'
Koniec I połowy spotkania!

45+3'
Wreszcie akcja na jeden kontakt u gości! Alaba próbował ją finalizować po podaniu od Ribery'ego, ale w końcowej fazie, strzał zablokował obrońca.

45+2'
Ogromna niedokładność w ekipie Bayernu.

45'
Z tablicy sędziego technicznego wynika, że I połowa potrwa o trzy minuty dłużej.

44'
Próba Lewandowskiego z niemal ekstremalnej pozycji. Brawa dla Polaka za podjęcie trudu zza pola karnego, lecz jego próba w żaden sposób nie zakłóciła spokoju defensywie gospodarzy.

44'
Kompletnie nieudany przerzut piłki w wykonaniu Ribery'ego. Lahm, adresat zagrania, mógł jedynie się uśmiechnąć.

43'

41'
Kontrowersja w polu Neuera. Bramkarz wykłócał się z sędzią, bo uważał, że w trakcie interwencji był faulowany. Sędzia puścił grę dalej.

40'
Robert Lewandowski tańczył z piłką w pobliżu bramki Fahrmanna. Ostatecznie usłyszeliśmy gwizdek sędziego, który sygnalizował faul w realizacji naszego napastnika.

38'
żółta kartka Żółta kartka dla Hoewedesa. Kara została przyznana w ramach nieudanego wejścia na lecącą futbolówkę.

37'
Neuer po raz kolejny dobrze na posterunku. Genialny rajd Konoplyanki na lewej flance, a potem któryś z jego kolegów próbował zaskoczyć bramkarza. Jemu pomógł Alaba, ofiarnie blokując zagranie rywala.

35'
Ribery bardzo ambitnie na lewym skrzydle. Piłka nie doszła do kolegów, ale Bayern będzie miał korner. Futbolówka odbiła się od nóg jednego z rywali.

34'
Mamy dość zaskakujący obraz, ponieważ większą pracę w ofensywie wykonują piłkarze z Gelsenkirchen.

32'
Zaostrzył się nam mecz. Bentaleb wyraźnie ciągnął przeciwnika za koszulkę.

31'
Sędzia liniowy zasygnalizował złamanie gry. Stambouli nie zbyt dynamicznie rozwiązał sytuację, w której miał przejąć piłkę.

30'
Ribery klasowo zatrzymany na lewej flance boiska. Chwileczkę wcześniej, Francuz, otrzymał genialne, prostopadłe podanie.

29'
Gramy dalej!

28'
Sędzia techniczny się rozgrzewa.

26'
Chyba będzie potrzeba zmiana... arbitra. Chwilę przerwy wykorzystują trenerzy, rozmawiając ze swoimi piłkarzami.

25'
Niedokładne dośrodkowanie Ribery'ego. Francuski skrzydłowy posłał piłkę poza boisko. Widać było gest przepraszający.

24'
"Lewy" z okazją bramkową! Muller perfekcyjnie urwał się na prawym skrzydle, po czym na nos dograł Lewandowskiemu. Ten w znakomitej okazji spudłował, technicznie kończąc sytuację. Futbolówka minęła lewy słupek bramki.

24'
Konoplyanka przed chwilą wykonał przewinienie taktyczne w środkowej strefie.

22'
Stambouli przepięknym wślizgiem przerwał groźny atak Bayernu. Ciekawe, co by było, gdyby Francuz nie wyrobił się ze wślizgiem i nie zablokował wrzutki z prawego skrzydła.

21'
Gospodarze w natarciu! Niecelny strzał Stambouliego. Na usprawiedliwienie trzeba brać pod uwagę to, że gracz strzelał niemal z wślizgu. W momencie uderzenia stracił równowagę.

20'
Trzech graczy Schalke 04 złapanych na ofsajdzie.

19'
Zablokowany został Konoplyanka. Soczystą próbę zaprezentował Pan z Ukrainy.

18'
Alaba poniekąd uratował Bayern! Austriak w ostatniej chwili swoim ciałem zatrzymał soczysty strzał głową Gotetzki z kilkunastu metrów. Piłka zmierzała w prawy, dolny róg.

17'
Konoplyanka zawiódł swoich kolegów. Jego wrzutka ze stałego fragmentu w żaden sposób nie mogła do nich dotrzeć i sprawić problem defensywie rywala.

15'
żółta kartka Faul w wykonaniu Hummelsa. Nowy nabytek bez pardonu wślizgiem zatrzymał rozpędzonego przeciwnika.

14'
Jakiegoś przewinienia w polu karnym Schalke doszukał się arbiter główny.

14'
Renato Sanches na granicy nakładki. Arbiter puścił grę.

13'
Xabi Alonso zdecydował się siłą rozwiązać sytuację z rzutu wolnego. Bezpośrednia próba z rzutu wolnego odbiła się... od Ribery'ego.

12'
Polski napastnik dał się sfaulować w niezłym miejscu dla jego ekipy. Bentaleb za kompletnie spóźnioną interwencję powinien otrzymać kartkę.

12'
Robert Lewandowski próbuje ambitnie wywrzeć pressing.

10'
Gra toczy się w bardzo spokojnym tempie.

8'
Konoplyanka przebojem szarżował na prawej flance, a potem zdecydował się na centrę. Spokojnie zachowali się obrońcy Bayernu, pewnie przejmując piłkę.

7'
Ribery dryblował w polu karnym, ale jego strzał został zablokowany.

3'
Lewandowski zagrał do Muellera, ten efektownie chciał odegrać do Thiago, ale piłkę przejęli obrońcy.

3'
Bayern od początku dłużej utrzymuje się przy piłce.

2'
Robert Lewandowski walczył o piłkę w polu karnym, ale faulował rywala.

1'
Pierwsze dośrodkowanie w pole karne Schalke i Naldo wybił piłkę na rzut rożny.

1'
Początek meczu.

'
Piłkarze są już na boisku.

'

'
Skład Bayernu. Oczywiście nie mogło zabraknąć w nim Roberta Lewandowskiego.

'
W pierwszej kolejce Bayern pokonał Werder Brema 6:0, a Schalke przegrało 0:1 z Eintrachtem Frankfurt.

'
Początek meczu Schalke - Bayern o godzinie 20:30. Zapraszamy na śledzenia go na żywo w serwisie AllMecz.pl.