Real Betis
6 : 2

Mecze na żywo: Barcelona - Real Betis
'
Przepraszamy, ale z przyczyn technicznych relacja LIVE nie może być kontynuowana. KLIKNIJ TUTAJ, ABY ŚLEDZIĆ MECZ NA ŻYWO.

23'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego główkował Busquets, ale bramkarz wypiąstkował piłkę po jego zagraniu.

21'
Gool! Nic na to nie wskazywało, ale jest remis! Castro zdobył bramkę kapitalnym strzałem z rzutu wolnego.

18'
Posiadanie piłki: 75% - 25%.

16'
Barcelona cały czas utrzymuje się przy piłce.

15'
Messi znów zagrał za plecy obrońców, ale Luis Suarez nie trafił w piłkę.

10'
Messi dośrodkował do Alby, ten zgrał piłkę głową do Suareza, ale ten nie zdołał oddać strzału.

9'
Barcelona dłużej utrzymuje się przy piłce.

6'
Gooll! Leo Messi dobrze dośrodkował w pole karne, Denis Suarez przepuścił piłkę do zamykającego akcję Alby, który podał do Ardy Turana, a temu nie pozostało nic innego niż umieścić piłkę w bramce. Interweniować próbował jeszcze obrońca, ale nieczysto trafił w futbolówkę i nie wybił jej z linii bramkowej.

4'
Messi zagrał piłkę do Suareza, ale jego strzał został zablokowany.

3'
Ładna akcja Barcelony, ale wmieszał się w nią jeden z obrońców.

2'
Goście od początku odważnie zaatakowali. Gra toczy się w obrębie pola karnego Barcelony. Defensywa jest jednak czujna.

1'
Początek meczu.

'
Zawodnicy Barcelony zaprezentowali wywalczony Superpuchar Hiszpanii. Pamiątkowe zdjęcie i zaraz początek meczu.

'
Piłkarze są już na murawie.

'
Skład Betisu: Adan; Bruno, Mandi, Pezzella; Cejudo, Martin, Petros, Gutierrez, Durmisi; Sanabria, Castro.

'
Skład Barcelony: Bravo; Roberto, Pique, Umtiti, Alba; Busquets, Rakitic, Denis; Messi, Suarez, Arda.

'
Barcelona ma za sobą już dwa oficjalne mecze. W dwumeczu o Superpuchar Hiszpanii dwukrotnie wygrała z Sevillą i sięgnęła po to trofeum.

'
Zapraszamy do śledzenia meczu Barcelona - Real Betis na żywo. Początek o godzinie 18:15.