Mecze na żywo: Korona Kielce - Lech Poznań
FT'
Dziękuję Państwu za ten wspólnie spędzony czas.

FT'
Koniec! Korona deklasuje Lecha 4:1. Pozycja Jana Urbana jest coraz bardziej zagrożona.

90+4'
żółta kartkaA teraz taką samą karę otrzymuje Trałka.

90+3'
żółta kartkaWilusz otrzymuje żółtą kartkę.

90+2'
Cebula! Próbował uprzedzić Kędziorę i zdobyć gola, ale ta sztuka mu się nie udała.

90+1'
Sędzia doliczył trzy minuty.

90'
Ostatnia korekta składu w drużynie Korony. Schodzi Możdżeń, wchodzi Cebula

90'
Faul na Bille Nielsenie, stały fragment gry dla gości.

89'
Niesamowicie bezradny jest Kolejorz, kolejna strata.

87'
Nic nie wskazuje na to, aby Lech był w stanie zdobyć drugiego gola. Podopieczni Jana Urbana grają bardzo słabo.

86'
żółta kartkaŻółta kartka dla Ukraińca.

85'
Faul Pylypchuka na Formelli.

84'
Zmiana w drużynie gospodarzy. Plac gry opuszcza Kiełb, a w jego miejsce wchodzi Gabovs.

83'
Kolejna strata zawodników Lecha.

82'
żółta kartkaOstre wejście Majewskiego w Aankoura. Żółta kartka dla pomocnika gości.

80'
4:1! Grzelak pakuje piłkę do siatki po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Nieprawdopodobnie bierne zachowanie defensorów Lecha...

79'
Ostatnia zmiana w Kolejorzu. Opuszcza boisko Robak, a na boisku pojawia się Bille Nielsen

78'
Korona była bardzo bliska zdobycia czwartej bramki! Strzały Kiełba jak i Palanci zostały jednak w ostatniej sekundzie zablokowane.

77'
Podanie Jevticia zostało zablokowane i koroniarze wychodzą z kontrą.

76'
Bardzo niecelny strzał Kiełba.

75'
Faul Palanci na Gumnym. Młody obrońca przez chwilę nie mógł się podnieść, ale pozbierał się i zaraz znowu pojawi się na boisku.

74'
Majewski decyduje się na strzał z dystansu. Były piłkarz Nottingham Forest pomylił się wyraźnie.

73'
Już pierwsza groźna wrzutka Jevticia, ale wprost w ręce golkipera gospodarzy.

72'
Druga zmiana w Lechu. Boisko opuszcza Makuszewski. Na placu gry melduje się Jevtić.

70'
3:1! Co za gol Palanci! Doskonały strzał zza pola karnego. Były zawodnik Realu Madryt wykorzystał bierne zachowanie defensywy Kolejorza i zdobył fantastycznego gola.

69'
Do piłki z rzutu wolnego podchodzi Kiełb, ale jego wrzutka trafia na głowę Marcina Robaka. Lech wychodzi z kontrą, ale Makuszewski za długo prowadził piłkę i ją stracił.

68'
Strata Kadara i kontra Korony, którą zespół z Kielc nie wykorzystał.

67'
Palanca sfaulował w ofensywie Wilusza.

66'
Faulowany Możdżeń przez Majewskiego.

65'
Ostro walczył o piłkę Gumny, ale grę od bramki wznowi golkiper "Żółto-krwistych".

64'
Zmiana w zespole gospodarzy. Schodzi Sekulski, a w jego miejsce pojawił się Palanca.

63'
Majewski wpadł w szesnastkę, lecz jego uderzenie było zbyt słabe, aby mogło zaskoczyć Peskovicia.

62'
Strzał Robaka znów niecelny.

61'
Wilusz główkował wysoko ponad bramką.

60'
Rzut rożny dla Lecha.

59'
Niedokładne podanie Kędziory do Majewskiego i strata.

58'
Możdżeń! Strzał pomocnika Korony trafia w słupek i wychodzi poza plac gry.

57'
Kiełb zatrzymany przez Kadara.

56'
Zablokowany strzał Formelli.

55'
Aut dla Lecha przed polem karnym Korony.

54'
Zawodnicy gości starają się odwrócić negatywny dla nich wynik spotkania.

52'
Robak! Napastnik Kolejorza był bardzo bliski wyrównania. Jego strzał minął jednak bramkę Peskovicia.

51'
Ależ zagubiony jest teraz Lech. Sekulski był bliski zdobycia hat-tricka, ale sędzia zauważył faul napastnika na Kadarze i słusznie odgwizdał rzut wolny.

50'
2:1! Sekulski uderzeniem głową wyprowadza gospodarzy na prowadzenie! Napastnik Korony wykorzystał świetne dośrodkowanie Kiełba.

49'
Zbyt silne podanie Kiełba do Możdżenia. Od bramki wznowi grę bramkarz Kolejorza.

47'
Ładna akcja Lecha została zatrzymana przez Koronę. Z boku boiska Kędziora.

46'
Za mocne podanie Dejmka do Możdżenia i grę od autu wznowi Lech.

45'
Druga połowa rozpoczęta!

*'
Jan Urban decyduje się na pierwszą zmianę. W miejsce Gajosa wejdzie Formella.

*'
Statystyki pierwszej części spotkania:

Koniec pierwszej połowy. Bardzo ciekawe spotkanie w Kielcach. Sporo sytuacji, czerwona kartka, rzut karny i dwie bramki. Drugie czterdzieści pięć minut już za kwadrans.

45+2'
żółta kartkaKallaste bardzo ostro potraktował Trałkę. Zawodnik gospodarzy otrzymuje żółtą kartkę.

45+1'
Nieporozumienie pomiędzy Majewskim, a Robakiem kończy się stratą.

45'
Sędzia dolicza dwie minuty do regulaminowego czasu gry.

44'
Aut dla Koroniarzy tuż przed polem karnym Lecha.

43'
Nieudane podanie Makuszewskiego do Robaka.

42'
Wrzutka Rymaniaka trafiła wprost w ręce Buricia.

41'
żółta kartkaSekulski faulowany przez Kadara. Węgier otrzymuje żółtą kartkę.

40'
Faul w ofensywie, grę wznowi bramkarz gości.

39'
Wilusz w ostatniej chwili wślizgiem wybija piłkę na korner.

38'
żółta kartkaŻółta kartka dla Rymaniaka po kontakcie z Gumnym.

37'
Makuszewski po raz kolejny został sfaulowany tuż obok szesnastki gospodarzy.

35'
Pylypchuk! Strzał głową tuż obok bramki.

34'
Wilusz przekroczył przepisy w polu karnym i grę wznowi golkiper Korony.

33'
Do piłki poraz kolejny podchodzi Majewski. Kolejne dobre podanie, ale ponownie futbolówka została wybita. Po chwili strzał Gajosa został zatrzymany przez Możdżenia i sędzia wskazał na narożnik boiska.

32'
Aankour sfaulował Makuszewskiego.

31'
Dośrodkowanie Gumnego sprawiło nieco problemów Peskoviciowi, choć bramkarz gospodarzy po chwili złapał piłkę.

29'
Grę wznowi Burić.

29'
żółta kartkaZa to zagranie napastnik Lecha otrzymał "żółtko".

28'
Ryzykowne wprowadzenie futbolówki przez Kadara. Ostatecznie Węgrowi udała się ta sztuka, ale po chwili Robak sfaulował Pylypchuka i grę rozpocznie Korona.

27'
Strzał Sekulskiego wysoko ponad bramką.

26'
Rzut wolny dla Kolejorza po tym, jak sfaulowany został Makuszewski. Dobra wrzutka Majewskiego, ale nikt nie doszedł do tej piłki.

25'
Korner dla "Żółto-krwistych" nie przyniósł zagrożenia pod bramką gości.

24'
Strzał Pylypchuka zza pola karnego świetnie broni Burić.

23'
Strata Gajosa, kontra Korony.

21'
1:1! Sekulski pewnie wykonał jedenastkę.

20'
Rzut karny dla Korony Kielce! Kędziora nieprzemyślanym wślizgiem nieprzepisowo zatrzymał Kallaste.

18'
Nieudane wykonanie rzutu wolnego przez Koronę Kielce.

16'
1:0 dla Lecha! Marcin Robak zdobywa swoją pierwszą bramkę w tym sezonie.
Majewski zdecydował się na uderzenie, które zostało zablokowane. Do odbitej piłki doszedł Robak i sprytnym uderzeniem wyprowadza Kolejorza na prowadzenie.

15'
Dośrodkowanie Majewskiego trafiło na głowę Robaka, ale napastnik Lecha przeniósł piłkę nad poprzeczką.

14'
Faulowany Gumny. Stały fragment gry dla "Poznanskiej Lokomotywy" w dogodnym miejscu do zdobycia bramki.

13'
Od autu Wilusz.

12'
żółta kartkaGrzelak bardzo brzydko sfaulował Makuszewskiego. Arbiter pokazuje piłkarzowi żółtą kartkę.

11'
Ładna akcja Korony zakończona nieudanym uderzeniem Aankoura.

10'
Makuszewski zbyt mocno wypuścił sobie piłkę, przejął ją zawodnik Korony, jednakże za bardzo wygonił się do boku i z boku boiska wznowią zawodnicy Lecha.

8'
Gospodarze przejęli inicjatywę.

7'
Faul w ofensywie piłkarzy Korony. Grę rozpoczną goście.

6'
czerwona kartkaTetteh otrzymuje czerwoną kartkę! Zawodnik z Ghany sfaulował wychodzącego na czystą pozycję Kiełba. Lech w osłabieniu.

6'
Nieudane dośrodkowanie Majewskiego.

5'
Teraz skrzydłowy Kolejorza został nieprzepisowo zatrzymany przez Grzelaka. Do rzutu wolnego podchodzi Majewski.

4'
Makuszewski chciał przyspieszyć grę, ale nie zrozumiał się z Gajosem i grę od autu wznowi Korona.

3'
Z rzutu rożnego Majewski wrzucił na głowę Kadara. Węgier nie trafił w światło bramki.