Malarz - Hlousek, Lewczuk, Pazdan, Broź - Jodłowiec, Moulin, Guilherme (15' Hamalainen), Kucharczyk (84' Brzyski), Aleksandrow - Nikolić (75' Kopczyński)
Kozić - Barić, Jakovljević, Katanec (45+4' Radeljić), Stojkić - Petrak, Tomić - Peko, Bilbija (75' Żeravica), Todorović (78' Filipović)- Mesanović

Lewczuk (69.) żółta kartka
Bilbija (27.) żółta kartka

Mecze na żywo: Legia Warszawa - Zrinjski Mostar
'
Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne mecze na żywo. Już w czwartek Piast i Zagłębie walczyć będą w Lidze Europy.

'
Mistrz Polski rywala pozna w środę.

90+3'
Koniec meczu. Legia Warszawa wygrała 2:0 i awansowała do kolejnej rundy eliminacji Ligi Mistrzów. Nie było to jednak dobre spotkanie.

90+1'
Mesanović otrzymał piłkę w polu karnym, ale jego podanie wybili obrońcy.

90'
Mecz potrwa jeszcze trzy minuty.

86'
Tempo meczu spadło.

84'
Brzyski zastąpił Kucharczyka.

84'
Znów Malarz ratuje Legię! Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłkę głową trącił Filipović i bramkarz Legii kapitalnie wybił ją na rzut rożny!

82'
Płaskie dośrodkowanie w pole karne Legii, ale piłkę wybił Kopczyński.

78'
Filipović zastąpił Todorovicia.

78'
Aleksandrow dośrodkowywał w kierunku Hamalainena. Górą obrońcy.

75'
Kopczyński zastąpił Nikolicia.

75'
Bilbija opuścił boisko, a zastąpił go Żeravica.

74'
Goście sprytnie rozegrali rzut wolny, ale Todorović uderzył bardzo niecelnie.

71'
Hlousek otrzymał piłkę w polu karnym, zagrał do Nikolicia, którego strzał obronił Kozić.

69'
żółta kartka Żółta kartka dla Lewczuka

69'
Po dośrodkowaniu Aleksandrowa obrońca wybił piłkę na rzut rożny.

65'
Aleksandrow zagrywał prosto w ręce bramkarza gości.

63'
Malarz pewnie obronił strzał z dystansu Todorovicia.

63'
O sporym szczęściu może mówić Legia. To jej pierwsza akcja w tej połowie i od razu przyniosła bramkę, choć chwilę wcześniej mógł być remis.

62'
Goool! 2:0! Hamalainen przebiegł z piłką, podał do Nikolicia, ten minał obrońców i wykorzystał sytuację sam na sam. .

60'
Mógł być remis! Z prawej strony zagrywał Peko, Mesanović oddał ładny strzał z pola karnego, który kapitalnie obronił Malarz.

59'
Moulin dośrodkował z rzutu rożnego, ale dobrze zachowali się obrońcy.

58'
Nikolić wywalczył rzut rożny.

56'
Broź mógł się znaleźć sam przed bramkarzem, ale był na ewidentnym spalonym.

55'
10 minut drugiej połowy za nami. Legia wciąż gra słabo.

54'
Znów groźnie pod bramką Legii. Todorović znów zagrywał z lewej strony do środka, ale po raz kolejny skutecznie interweniował Pazdan.

51'
Ładna akcja gości. Płaskie dośrodkowanie w pole karne na rzut rożny wybił Pazdan. Byłoby groźnie.

48'
W ataku goście. Rzut rożny nie przyniósł jednak zagrożenia.

46'
Początek drugiej połowy.

45+5'
Koniec pierwszej połowy. Jak na razie Legia ma lepszy wynik niż wskazywałaby na to gra. Bramka padła po bardzo kontrowersyjnym rzucie karnym.

45+4'
Przycisnęli teraz goście, ale strzał Petraka z dystansu był niecelny.

45+4'
Radeljić zastąpił kontuzjowanego Katanca.

45+3'
Bilbija dośrodkował z rzutu wolnego i z lekkimi problemami piłkę wypiąstkował Malarz.

45'
Pierwsza połowa potrwa jeszcze cztery minuty.

45'
Hamalainen zagrał do Aleksandrowa, ten wpadł w pole karne, ale uderzył fatalnie. Będzie jednak rzut rożny.

43'
Zablokowany strzał z dystansu Peko.

43'
Pazdan położył ręce na napastniku Zrinjskiego, ten padł w polu karnym, ale sędzia słusznie nie odgwizdał jedenastki.

42'
Lewczuk dośrodkował do Hamalainena, ale jego strzał głową był zbyt lekki, aby zaskoczyć bramkarza.

40'
Pierwszy raz od dłuższego czasu zaatakowali goście, ale Lewczuk wybił piłkę po dośrodkowaniu z lewej strony boiska.

38'
Tym razem chwilowa przerwa w grze, ponieważ pomocy sztabu medycznego potrzebuje Jakovljević.

37'
Hamalainen zagrywał za plecy Nikolicia.

36'
Nikolić oddał techniczny strzał z dystansu. Prosto w ręce bramkarza.

34'
Obaj zawodnicy wrócili na boisko.

32'
Katanec i Aleksandrow zderzyli się głowami i potrzebna jest pomoc lekarzy.

28'
Gool! Nikolić kapitalnym strzałem z rzutu karnego zdobył bramkę.

28'
żółta kartka Bilbija ukarany żółtą kartką.

27'
Rzut karny dla Legii. Sędzia dopatrzył się zagrania ręką Todorovicia. Błędna decyzja sędziego.

26'
Katastrofalne dośrodkowanie Brozia.

25'
Kapitalne prostopadłe podanie Tomicia w pole karne. Obrońcy Legii dali się zaskoczyć, ale jeden z zawodników gości nie doszedł do piłki.

24'
Szansa dla gości. Pierwszy celny strzał na bramkę Malarza padł łupem golkipera Legii.

24'
Kibice Legii z pewnością martwią się o zdrowie Guilherme.

22'
W miarę dobra akcja Legii zakończona fatalnym strzałem z dystansu w wykonaniu Moulina.

22'
Wydawało się, że to Legia będzie dłużej utrzymywać się przy piłce. Tymczasem lepiej operują nią piłkarze Zrinjski.

22'

20'
Ładna akcja gości, ale ostatecznie obrońcy zdołali przejąć piłkę.

16'
Jak na razie nie jest to łatwy mecz dla Legii. Goście prezentują się dobrze.

14'
Hamalainen zastąpił kontuzjowanego Guilherme.

10'
Guilherme z urazem.

8'
Mocne wgranie futbolówki przez Aleksandrowa. Wbiegającego Nikolicia uprzedził jeden ze stoperów.

7'
Nikolić przed pierwszą szansą. Węgier próbował z bardzo niełatwej pozycji. Strzał głową poleciał obok bramki.

6'
Rzut wolny dla warszawiaków. Faul taktyczny w środku pola popełnił jeden z gości.

5'
Gospodarzom do promocji wystarczy bezbramkowy remis. Jednak wszyscy liczymy, że mistrzowie Polski powalczą dziś o pełną pulę.

4'
Todorović wywalczył pozycję w polu karnym Legii. Uderzenie piłki głową poleciało obok światła bramki Malarza.