Mecze na żywo: Zagłębie Lubin - Korona Kielce
FT'
Dziękuję pięknie Państwu za wspólnie spędzony czas.

90+3'
Koniec spotkania!
Zagłębie Lubin zdeklasowało dzisiejszego przeciwnika. Tomasz Wilman ma dużo materiału do przeanalizowania w przyszłym tygodniu.
Kapitalny start "Miedziowych".

90+1'
Diaw doskonale wyszedł do piłki, która została wyrzucona z autu. Senegalczyk przeniósł futbolówkę nad poprzeczkę.

90'
Dwie minuty dzielą "Miedziowych", aby w świetle prawa mogli dopisać sobie trzy punkty.

88'
Genialna robinsonada Polacka. Goalkeeper w fantastycznym stylu sparował bardzo groźne uderzenie głową jednego z zawodników Korony Kielce.
Futbolówka leciała w lewe okno.

86'
Vlasko bardzo dobrze kropnął na bramkę z dalszej odległości. Pesković mógł odetchnąć z ulgą, ponieważ piłka poleciała obok światła bramki.

85'
Przybyła gorszy w indywidualnym starciu z Dąbrowskim. Doświadczony stoper najpierw odebrał piłkę, a następnie sam został faulowany.

83'
Diaw z faulem podczas walki o górną piłkę. Senegalski stoper w ocenie sędziego w niedozwolony sposób oparł się na skaczącym przeciwniku.

82'
Kilka fotografii z meczu

80'
Efektowny wolej Rymaniaka z kilkunastu metrów. Defensor usiłował zakończyć niezłe dośrodkowanie z narożnika boiska. Piłka poleciała w bezpiecznej odległości od lewego słupka.

78'
Grzelak postawił na moc przy wykonaniu rzutu wolnego. I to w tej sytuacji się nie sprawdziło, bo futbolówka po próbie wylądowała na trybunach.

77'
Marković wzięty w kleszcze przez dwóch rywali. Rzut wolny dla Korony Kielce. Odległość bardzo obiecująca.

76'
5073 widzów na stadionie w Lubinie.

75'
Wszystkie roszady w składach zostały dokonane. Dziwniel zmienił Cotrę.

73'
Pesković dostał podanie od Cotry. Boczny obrońca gospodarza kopnął piłkę z rzutu wolnego zbyt głęboko.

71'
żółta kartka Jarosław Kubicki otrzymał żółtą kartkę od arbitra. Ten zdecydował się na taki krok, widząc przewinienie taktyczne.

69'
Komplet zmian u gości. Michał Przybyła w miejsce Łukasza Sekulskiego.

68'
Papadopulos mógł jeszcze dobić rywala. Jego strzał głową ze stosunkowo bliskiej odległości powędrował nad bramką Peskovicia.

66'
Podopieczni Piotra Stokowca zamieniają dużo krótkich podań. W ogóle widać ogromny luz w ich działaniach.

64'
Tempo zawodów uległo pogorszeniu. Ale przy takim wyniku, to ciężko, aby było inaczej.

62'
Korner dla gości. Rymaniak ambitnie próbował ratować sytuację po nieudanej centrze z rzutu wolnego.

60'
Korona Kielce po godzinie gry ma... 0 celnych uderzeń na bramkę.

59'
Krzysztof Piątek wylądował na ławce rezerwowej. Na placu gry zameldował się Papadopulos.

57'
Zmiana. Marković zastąpił na boisku Pylypchuka.

55'
Chaos w szesnastce "Koroniarzy". Piłka finalnie powędrowała wprost w rękawice Peskovicia.

54'

52'
Możdżeń dobrze ustawiony w okolicach własnego pola karnego. Pomocnik bardzo dobrze zablokował dośrodkowanie z lewego skrzydła.

50'
Kallaste zbyt przewidywanie wrzucił piłkę ze stałego fragmentu gry. Obrona Zagłębia Lubin spokojnie oddaliła zagrożenie.

49'
żółta kartka Sekulski popychany przez Woźniaka. Sędzia upomniał zawodnika żółtą kartką.

47'
Rzut rożny dla Korony. Defensywa Zagłębia nieźle zachowała się podczas stałego fragmentu gry.

46'

46'
Druga połowa meczu!

45+2'
Koniec I części gry!
Tomasz Wilman ma trudne zadanie. Ciężko motywuje się swoich graczy w takich sytuacjach.
Zagłębie Lubin będzie dążyło do strzelenia jeszcze kilku goli.

45+1'
Bliski podwyższenia był Arkadiusz Woźniak. Technicznie uderzona piłka powędrowała minimalnie obok lewego słupka bramki.

45'
Pierwsza połowa został przedłużona o jedną minutę.

44'
Sekulski próbował kończyć zbyt głębokie dośrodkowanie. Dobry powrót zaliczył Tosik, umiejętnie zatrzymując uderzenie głową.

42'
Niebezpieczne wgranie Kubickiego na piąty metr pola karnego Korony. Do finalizacji ruszył wślizgiem jeden z obrońców, ale do szczęścia zabrakło kilku centymetrów.

41'

39'
Radek Dejmek popełnił przewinienie taktyczne w środkowej strefie boiska.

38'
"Miedziowi" nękają rywala, posyłając liczne wrzutki na pole karne. Dwie najbliższe próby zostały skutecznie udaremnione.

36'
Jach nieźle zablokował silny strzał Możdżenia. Goście wszelkimi sposobami szukają gola. Próby z dystansu nie dają specjalnego efektu.

35'
Martin Polacek z ogromną łatwością wyłapał zbyt głębokie dośrodkowanie Kallaste z rzutu wolnego. Były gracz Górnika Zabrze mógł się bardziej przyłożyć do centry.

34'
Pesković z udaną interwencję. Goalkeeper pokonał Woźniaka, który został nieźle wypuszczony w uliczkę. Płaska próba zatrzymała się na rękawicach interweniującego bramkarza.

33'
4:0! To już pogrom!
Dobrze zrealizowany rzut rożny. Vlasko wrzucał z narożnika boiska, a sytuację wykończył Krzysztof Piątek, który zagrał piłkę głową z kilku metrów.

31'
Pesković nieporadnie zatrzymał techniczne uderzenie Łukasza Piątka zza pola karnego. Bramkarz sparował futbolówkę na rzut rożny.

29'
Mogło być 3:1!
Możdżeń efektownie wgrał piłkę w pobliże bramki Polacka. Futbolówkę wślizgiem próbował dotknął wbiegający Aankour, ale zabrakło mu kilku centymetrów.

27'

25'
3:0! Stały fragment przyniósł efekt!
Genialnie rozegrany rzut wolny. Kilka efektownych podań wystarczyło, aby Zagłębie powiększyło przewagę. Maciej Dąbrowski wpakował z najbliższej odległości piłkę do bramki.

23'
Vlasko pociągany za koszulkę w okolicach pola karnego gości.

21'
Potężnie piłkę kopnął Mateusz Możdżeń. Były zawodnik Podbeskidzia z dystansu posłał futbolówkę wysoko nad bramką.

19'
Janus upadł w polu karnym Korony Kielce. Jarosław Przybył uznał, że obrońca przyjezdnych nie przekroczył reguł gry.

18'
Janus podcięty przez Aankoura. Oczywista sytuacja dla arbitra.

16'
2:0! Wzorcowy karny!
Perfekcyjnie rzut karny wykonał Janus. Zawodnik gospodarzy umieścił piłkę w lewy, dolny róg. Bramkarz Korony ruszył w dobrym kierunku, ale strzał okazał się bardzo precyzyjny.

15'
Rzut karny dla Zagłębia!
Wierchowcow popchnął przeciwnika w swoim polu karnym.

14'
Janus ponownie zablokowany. Pomocnik wziął duży zamach. Futbolówka odbiła się od świetnie ustawionego przeciwnika.

13'
Vlasko chciał wykorzystać bierność defensywy rywala, oddając mocne huknięcie zza pola karnego. Piłka jednak wylądowała metr nad poprzeczką.

12'

10'
Dejmek ofiarnie stanął na linii strzału. Janus próbował finalizować akcję z lewego skrzydła boiska.

9'
Soczysta próba Możdżenia bezpośrednio z rzutu wolnego. Futbolówka uderzona z kilkudziesięciu metrów poleciała tuż obok prawego słupka bramki.

8'
Gabovs poturbowany w starciu powietrznym. Rzut wolny dla przyjezdnych.

7'
Rzut rożny dla Korony. Silne kropnięcie z dystansu zostało dobrze wyblokowane przez obrońców.

6'
Bardzo odważna decyzja Grzelaka o uderzeniu z bardzo kąśliwej pozycji. Strzał bez jakiegokolwiek przygotowania powędrował wysoko nad poprzeczką bramki.

4'
Groźne dośrodkowanie piłki przez Pylypchuka. Zagranie z lewego skrzydła skutecznie przechwycił blok defensywny Zagłębia Lubin.

2'
1:0! Co za otwarcie!
Fenomenalna asysta Janusa, który posłał kapitalne, prostopadłe podanie na pole karne. Do futbolówki dopadł Łukasz Piątek i sprytnym zagraniem z paru metrów zaskoczył Peskovicia.

*'
Start!

*'
Przed każdym spotkaniem w 1. kolejce, jest minuta ciszy poświęcona ofiarom z Nicei.

*'
Tomasz Wilman dzisiaj zadebiutuje na ławce szkoleniowej gości. Trener na tym stanowisku zastąpił Marcina Brosza.

*'
PZPN do prowadzenia tego pojedynku wyznaczył Jarosława Przybyła.

*'

*'

*'

*'
Kolejne emocje związane z LOTTO Ekstraklasą przed nami. Na początek przygotujemy dla Państwa relację z meczu: Zagłębie Lubin - Korona Kielce
Początek spotkania o 15:30