90+4'
Dziękuję ślicznie Państwu za wspólne przeżywanie emocji.

90+3'
Koniec spotkania!
Kadra Węgier wychodzi z 1.miejsca! Dzisiejszy pojedynek bez zwątpienia przejdzie do historii futbolu!
Portugalczycy muszą czekać na meldunek z meczu: Islandia - Austria

90+1'
Słychać doping węgierskich kibiców. Tak długo czekali na sukces ich reprezentacji na wielkiej imprezie.

90'
Ten jakże emocjonujący mecz został przedłużony o trzy minuty.

89'
Zdecydowanie za mocno piłkę kopnął Cristiano Ronaldo. Bezpośrednie zagranie z rzutu wolnego pofrunęło wysoko nad poprzeczką bramki.

88'
Będzie możliwość do bezpośredniego uderzenia na bramkę. Ronaldo nieczysto zaatakowany.

86'
CR7 niecelnie z dystansu. Portugalia za wszelką cenę szuka gola, który by dał pewność awansu z grupy.

84'

82'
Zmiana. Stieber zameldował się na boisku. Na ławkę rezerwową wylądował Lovrencsics.

81'
Zmiana. Ostatnia korekta u gości. Nani zmieniony przez Danilo.

79'
Ronaldo błagał arbitra o rzut wolny. Według sędziego Cristiano Ronaldo zostało powstrzymany zgodnie z obowiązującymi przepisami.

77'
Kolejna próba Portugalczyków ze znacznej odległości. Przed chwilą ową próbę podjął Quaresma, ale kompletnie bez powodzenia. Silnie kopnięta przez niego futbolówka poszybowała daleko od światła bramki.

75'
Na ofsajdzie Bese. Szybko decyzję o zakończeniu akcji podjął sędzia główny z sędzią liniowym.

73'
Nieudana "główka" Ronaldo. Napastnik w bardzo ekwilibrystyczny sposób wyskoczył do lecącej futbolówki, jednak o parę metrów się pomylił z uderzeniem.

72'
Rui Patricio najlepszy w powietrznym starciu. Bramkarz z ogromna pewnością wyszedł do wrzutki z prawego skrzydła boiska.

70'
Zmiana. Szalai zdjęty z murawy przez selekcjonera. Wprowadzony został Nemeth.

68'
Gdyby taki rezultat się utrzymał do końca, to Portugalia wychodzi z drugiego miejsca.

66'
Spalony CR7! Mimo braku podniesionej chorągiewki, to i tak napastnik nie potrafił opanować prostopadłego podania.

64'
Lewy słupek uratował Portugalię!
Szalai uderzeniem z pierwszej piłki próbował zaskoczyć goalkeepera. Dzieje się, dzieje...
Napastnik kończył podanie z lewej flanki boiska.

62'
3:3!
Ronaldo wykorzystał kapitalną centrę Quaresmy z lewego skrzydła boiska. CR7 idealnie wyszedł w powietrzu i pewnym strzałem głową pokonał bramkarza.

62'
Nani miał problem z przyjęciem piłki od Quaresmy.

61'
Zmiana. Quaresma w miejsce Gomesa.

60'
Bardzo korzystna sytuacja Węgrów w grupie nie przeszkadza im w budowaniu zagrożenia pod bramką Rui Patricio.

58'
No i Cristiano Ronaldo miał sposobność do huknięcia. Próba z bardzo dalekiej odległości poszybowała daleko od zamierzonego celu.

56'
Mario skiksował z kilkunastu metrów. Portugalska kadra stworzyła świetny kontratak, ale zabrakło postawienia kropki nad "i". Lepiej może, gdyby CR7 uderzał z tej pozycji.

54'
3:2! Niewiarygodny mecz!
Dzsudszak zdobył jedną z najpiękniejszych bramek w swojej karierze. Kapitan Węgrów zza pola karnego posłał piłkę w lewe okno bramki.

51'
Nani o włos od sfinalizowania mocnego wgrania z prawej flanki. Skrzydłowemu zabrakło naprawdę niewiele, by wślizgiem umieścić piłkę w świetle bramki.

49'
2:2! Ronaldo z premierowym trafieniem!
Portugalska gwiazda efektowną piętką zakończyła akcję na prawym skrzydle boiska. Strzał z paru metrów nie do obrony dla bramkarza.

47'
2:1! Węgrzy ponownie na prowadzeniu!
Gol bezpośrednio z rzutu wolnego. Dzsudzsak huknął ze stałego fragmentu, piłkę po drodze odbił jeden z Portugalczyków w murze, a ta kompletnie zaskoczyła pogubionego Patricio.

46'
II połowa spotkania!

45+1'
Koniec I połowy meczu!
Portugalia dalej w grze! Selekcjoner gości musi w przerwie przemówić do piłkarzy, aby ci się jeszcze bardziej zaangażowali w akcje ofensywne.

44'
Kiraly również ze skuteczną interwencją. Goalkeeper pewnie wyłapał soczyste uderzenie zza pola karnego.

44'
Niebezpieczna próba Szalaia z podbitej piłki. Zawiesina mogła sprawić trochę problemów Patricio. Ostatecznie zagranie wylądowało w rękawicach bramkarza.

43'
1:1!
Genialne, prostopadłe podanie CR7 do wbiegającego Naniego! A ten z ostrego kąta umieścił piłkę w krótki róg bramki.

41'
Strzał na vivat oddał kapitan węgierskiej reprezentacji. Rui Patricio raczej nie mógł się zbytnio zamartwiać po tej próbie.

39'
Gol dla Portugalii! Ale sędzia przerwał zawody, bo Pepe był w momencie podania najbliżej bramki.

37'
Kiraly świetnie na przedpolu. Doświadczony bramkarz nie pozwolił, aby któryś z rywali zamknął dośrodkowanie z rzutu rożnego.

35'
Kiks Ronaldo ze stałego fragmentu gry. Futbolówka portugalskiej gwieździe kompletnie zeszła z nogi. Ostatecznie wylądowała daleko od światła bramki.

34'
żółta kartka Gera dziś z golem, ale również i z kartką. Pomocnik rękami przetrzymywał nogę biegnącego przeciwnika.

33'
Tak wyglądała radość strzelca gola!

30'
Gra przerwana. Mario, który odebrał piłkę na prawym skrzydle, w momencie zagrania od kolegi znajdował się na spalonym.

29'
Naprawdę dobre uderzenie Ronaldo z rzutu wolnego. Piłka kopnięta z kilkudziesięciu metrów jeszcze przed bramkarzem wpadła w kozioł, ale Kiraly sprawnie ją sparował na rzut rożny.

27'
żółta kartka Żółta kartka dla Juhasza. Nieprawidłowy blok w ocenie sędziego klasyfikował się na kartkę.

25'
Elek bliski podwyższenia wyniku! Zawodnik węgierski z głębi pola karnego uderzył w miejsce, gdzie ustawiony był Patricio. Portugalski bramkarz dość łatwo sparował futbolówkę przed siebie.

23'
Słaby rzut wolny zaprezentował Ronaldo! Soczyste kropnięcie odbiło się od jednego z piłkarzy z muru i powędrowało wprost w rękawice węgierskiego goalkeepera.

21'
Rui Patricio faulowany we własnej strefie przez Szalaia. Sędzia główny musiał przerwać grę.

20'
1:0!
Fenomenalne uderzenie Gery z kilkudziesięciu metrów! Pomocnik dopadł do futbolówki, która była wybita przez portugalskich obrońców, a następnie przyzwoicie huknął w prawy, dolny róg.

19'
Lovrencsics groźnie zagrywał z prawej flanki. Akcję usiłował sfinalizować Szalai, lecz w ostatnim momencie przegrał rywalizację z obrońcą.

17'
Różne warianty kornerów proponują goście. Ale jak na razie żaden z nich nie przyniósł upragnionego gola.

15'
Cristiano Ronaldo w momencie podania ze stałego fragmentu gry był na ofsajdzie.

14'
żółta kartka Zawodnik Wisły Kraków się nie popisał. Guzmics za kompletnie spóźniony wślizg ujrzał żółtą kartkę.

13'
Nieudolnie wybity rzut wolny przez Dzsudzsaka. Piłka przez niego kopnięta nie minęła pierwszego z ustawionych rywali w polu karnym.

12'
Nani kompletnie spudłował głową. Skrzydłowy był niekryty, ale podanie w jego kierunku zdecydowanie za wysokie. Pomocnik posłał futbolówkę nad bramką.

11'
Portugalia w natarciu! Tym razem próby skonstruowania groźnej akcji odbywały się na lewej flance.

9'
Celne uderzenie głową w wykonaniu Pepe. Stoper nieźle wyszedł do centry Moutinho z narożnika boiska. Jednak środkowy obrońca trafił wprost w ustawionego Kiraly'ego.

7'
Pepe w ostatniej chwili uprzedził Szalaia do piłki posłanej przez Eleka z lewego skrzydła boiska.

6'
Niecelna próba Mario zza pola karnego. Pomocnik posłał piłkę tuż obok bramki. Wcześniej wywiązało się duże zamieszanie po stałym fragmencie gry dla gości.

5'
Nani przewrócony przez Juhasza. Defensor z pełną premedytacją faulował rozpędzonego Portugalczyka.

3'
Nani zagrał piłkę ręką. Arbiter meczu wychwycił niewłaściwe zachowanie skrzydłowego.

2'
Rzut rożny dla Portugalii. Kapitan Węgrów głową wybił piłkę poza plac gry.

*'
Rozległ się gwizdek sędziego! Możemy zaczynać!

*'
Węgry już mają zapewniony udział w fazie pucharowej.

*'
Wiemy, kto poprowadzi nadchodzące widowisko!

*'
Czy dziś pokaże prawdziwy kunszt? Wszyscy w Portugalii na to liczą.

*'
Stawka dzisiejszego pojedynku bardzo duża! Zwłaszcza dla gości.

*'
Obaj selekcjonerzy już przedstawili wyjściowe jedenastki na ten mecz.

*'
Witamy Państwa serdecznie na naszym portalu. Na początek przygotujemy dla Państwa relację z meczu: Węgry - Portugalia
Spotkanie rozpocznie się o 18:00