Rui Patricio; Vierinha, Pepe, R.Carvalho, Guerreiro; Moutinho, Gomes (83' Eder), W.Carvalho; Nani (89' Rafa Silva), Quaresma (71' Mario), Ronaldo.
Almer; Klein, Hinteregger, Prödl, Fuchs; Baumgartlinger, Ilsanker (87' Wimmer), Alaba (65' Schopf); Harnik, Arnautović, Sabitzer (85' Hinterseer).

Hinteregger (78.) żółta kartka
Schöpf (86.) żółta kartka

Mecze na żywo: Portugalia - Austria
'
Dziękujemy za śledzenie relacji LIVE i zapraszamy na kolejne mecze na żywo już w niedzielę.

90+3'
Koniec meczu. Portugalia - Austria 0:0.

'

90+2'
Zablokowany strzał Ronaldo sprzed pola karnego.

90'
Sędzia doliczył trzy minuty.

89'
Rafa Silva zastąpił Naniego.

87'
Wimmer zastąpił Ilsankera.

86'
Schöpf ukarany żółtą kartką

85'
Ronaldo umieścił piłkę głową w bramce, ale gol nie został uznany, bo Portugalczyk był na spalonym.

85'
Hinterseer zastąpił Sabitzera.

83'
Eder zastąpił Gomesa.

79'
NIE MA GOLA!!! RONALDO ZMYLIŁ BRAMKARZA, ALE TRAFIŁ W SŁUPEK!

78'
żółta kartka Hinteregger sfaulował Ronaldo w polu karnym i sędzia dyktuje jedenastkę. Obrońca Austrii ukarany żółtą kartką.

76'
Nie klei się gra Portugalii w ostatnich minutach.

74'
Austria miała rzut wolny z 26 metrów, ale przekombinowali z rozegraniem i nic z tego nie wyszło.

72'
Mario uderzał z woleja sprzed pola karnego, ale został zablokowany.

71'
Mario zastąpił Quaresmę.

67'
Quaresma dośrodkował prosto w ręce Almera.

65'
Ronaldo z rzutu wolnego uderzył tuż nad poprzeczką.

65'
Schopf zastąpił Alabę.

62'
Dziesiąty rzut rożny dla Portugalii! Fuchs oddala jednak zagrożenie.

60'
żółta kartka Żółta kartka dla Fuchsa za faul na Quaresmie.

60'
Zablokowany strzał Gomesa sprzed pola karnego.

59'
Fatalne dośrodkowanie Fuchsa lewej strony boiska wyszło poza plac gry.

56'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego najwyżej wyskoczył Ronaldo i oddał groźny strzał głową. Znów dobrze interweniował Almer.

55'
Huknął sprzed pola karnego ROnaldo, ale znakomicie interweniował Almer.

54'
Sporo rzutów rożnych mają Portugalczycy, ale nie przynosi to wielkiego zagrożenia.

49'
Ronaldo uderzał z rzutu wolnego z dużej odległości prosto w mur.

48'
żółta kartka Harnik ukarany żółtą kartką.

48'
Płaski strzał Ilsankera z trudem obronił bramkarz Portugalii.

46'
Początek drugiej połowy.

45'
Koniec pierwszej połowy. Jak na razie nie doczekaliśmy się bramek.
Mecze na żywo
44'
Za mocne dośrodkowanie Vierinhy w pole karne.

41'
Groźny strzał z rzutu wolnego Alaby, ale ostatecznie nie ma gola, bo świetnie interweniował Vierinha.

40'
Faul tuż przed polem karnym Portugalii. Będzie rzut wolny z boku pola karnego. żółta kartka Żółta kartka dla Pepe.

38'
Ronaldo otrzymał piłkę w polu karnym, ale z jedenastu metrów uderzył za lekko i pewnie interweniował Almer.

35'
Po dośrodkowaniu Naniego głową groźnie uderzał Ronaldo. Almer z trudem odbił piłkę, ale sędzia dopatrzył się spalonego.

31'
Ronaldo za długo zwlekał z oddaniem strzału z dystansu i piłkę zdołali zablokować obrońcy.

31'
żółta kartka Żółta kartka dla Quaresmy za dyskusje z sędzią.

29'
Kolejna groźna akcja Portugalii. Po dośrodkowaniu z lewej stron boiska mocny strzał głową oddał Nani, a Austrię uratował słupek! Dobijał jeszcze niecelnie Moutinho.

27'
Posiadanie piłki: 61% - 39%

25'
Quaresma za mocno dośrodkowywał z rzutu rożnego.

22'
Cudowna kombinacyjna akcja Portugalii zakończona minimalnie niecelnym strzał Ronaldo. To byłby piękny gol.

21'
Przeważa Portugalia, często dośrodkowuje w pole karne, ale obrona Austrii jak na razie gra bardzo dobrze.

19'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niecelnie głową uderzał R. Carvalho.

19'
Błąd obrony Austrii. Hinteregger zagrywał do Almera, a ten próbując wybić piłkę trafił w swojego kolegę i piłka wyszła na rzut rożny.

18'
Gomes dośrodkował prosto pod nogi obrońcy.

15'
Portugalia przeważa, ale Austria również stara się atakować.

12'
Mogło być 1:0 dla Portugalii. Najpierw Nani ładnie minął obrońców i wpadł w pole karne, ale w sytuacji sam na sam lepszy okazał się Almer. Potem uderzał jeszcze Vierinha z dystansu i znów dobrze interweniował bramkarz Autrii.

10'
W ostatnich minutach dużo gry w środku pola.

7'
Brzydki faul Ricardo Carvalho, ale skończyło się na upomnieniu słownym.

6'
Akcja Portugalii zakończona niecelnym strzałem głową Naniego.

3'
Groźnie pod bramą Portugalii. KLein dośrodkował z prawej strony boiska, obrońcom urwał się Harnik, ale jego strzał głową z kilku metrów był niecelny.

2'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka spadła na nogę Ricardo Carvalho, ale jego strzał był bardzo niecelny.

1'
Dobre dośrodkowanie w kierunku Ronaldo, ale Almer zdołał wypiąstkować piłkę na rzut rożny.