Buffon - Barzagli, Bonucci, Chiellini, Candreva - Parolo, De Rossi (74' Motta), Giacherrini, Florenzi (85' Sturaro), Pelle (59' Zaza) - Eder
Isaksson - Johansson, Lindelöf, Granqvist, Olsson - Larsson, Ekdal (79' Lewicki), Källström, Forsberg (78' Durmaz), Guidetti (86' Berg) - Ibrahimović

Mecze na żywo: Włochy - Szwecja
90+5'
Dziękuję Państwu za uwagę.

90+5'
Włosi po zaciętym boju wywieźli komplet punktów. Sześć oczek daje im prawie pewny awans do fazy pucharowej EURO 2016. Z kolei Szwecja zagra mecz o życie z Belgią.

90+4'
Ibrahimović padł w polu karnym Włoch! Szwedzi domagają się karnego, a sędzia nie jest wzruszony.

90+2'
żółta kartka Żółta kartka dla Buffona. Tej kary domagali się kibice ze Szwecji, którzy oskarżyli gwizdami bramkarza za przeciąganie gry.

90+1'
Faul Zazy. Reprezentacja Szwecji walczy o każdą sekundę, która daje jej nadzieję na odmienienie losu.

89'
Isaksson na notę!
Bramkarz kapitalnie sparował silne uderzenie przeciwnika z ostrego kąta. Podwyższyć wynik próbował Candreva. Kolejny rzut rożny.

88'
1:0! One man show zaprezentował Eder!
Napastnik gospodarzy minął trzech rywali, a następnie technicznie wpakował piłkę w prawy, dolny róg bramki. Za dużo miejsca dali rywalowi szwedzcy obrońcy.

86'
Zmiana. Berg w miejsce Guidettiego. Wcześniej roszada w składzie Włoch: Sturaro zastąpił Florenziego.

84'
Przewinienie Granqvista w polu karnym rywala. Obrońca zbyt agresywnie walczył o piłkę, która była zagrywana z rzutu rożnego.

82'
Parolo w poprzeczkę!
Kapitalne dośrodkowanie z lewego skrzydła zaprezentował Eder. Gol dla kogoś wisi w powietrzu.

81'
Niecelny strzał Ekdala z dalszej odległości. Szybkie uderzenie nie sprawiło problemu bramkarzowi.

79'
Zmiana. Ekdal już na ławce rezerwowej. Na końcówkę został desygnowany Lewicki.

78'
Zmiana. Durmaz za Forsberga.

76'
Chiellini poturbowany w powietrznym starciu. Obrońca gospodarzy musi skorzystać z pomocy sztabu medycznego swojego kraju.

74'
Zmiana. De Rossi zastąpiony przez Thiago Mottę.

73'
Gwizdek sędziego. Zaza faulował w trakcie stałego fragmentu gry.

71'
Ibrahimović spudłował z paru metrów! Napastnik przeniósł piłkę nad poprzeczką bramki w 200% sytuacji!
Całe szczęście dla Szweda jest takie, że sędzia liniowy podniósł chorągiewkę.

69'
żółta kartka Kartkę ujrzał De Rossi. Defensywny pomocnik wszedł nakładką. Ucierpiał w tej sytuacji Kallstrom.

67'
Buffon zatrudniony. Uznany goalkeeper musiał wyjść do piłki zagranej z rzutu rożnego. Bramkarz Juventusu popisał się niezłym piąstkowaniem futbolówki.

65'
Minimalny spalony Ibrahimovicia. Nawet po powtórkach tv ciężko mi ocenić sytuację związaną z napastnikiem. Musimy zaufać arbitrowi liniowemu.

64'
Mocny strzał Candrevy z bardzo ostrego kąta. Płaskie kropnięcie pewnie wyłapał Isaksson. Włoski pomocnik zamykał akcję z lewego skrzydła boiska.

62'
Kim Kallstrom w chwili interwencji nabawił się jakiegoś małego urazu.

61'
Kallstrom na medal w defensywie! Defensywny pomocnik w ostatnim momencie zablokował zmierzającego do uderzenia Giacherriniego w polu karnym.

59'
Zmiana. Simone Zaza wpuszczony na murawę, a zdjęty został Pelle.

57'
Bonucci wbrew przepisom zatrzymywany przez Guidettiego. Sędzia dość szybko podjął decyzję o przerwaniu gry.

55'
Zbyt głęboko piłkę wgrał Barzagli z prawego sektora boiska. Do kończenia akcji ruszył Eder, ale szybciej do futbolówki dopadł Isaksson.

53'
Lindelof koszmarnie zacentrował futbolówkę z prawego skrzydła. Miało być dośrodkowanie do m.in. Ibrahimovicia, a wyszedł zupełnie nieudolny strzał na bramkę.

51'
Faul na Isakssonie. Bramkarz Szwecji próbował wznowić grę, ale któryś z rywali jego szybko zablokował i przewrócił.

50'
Dobrze ustawiony Granqvist świetnie wyjaśnił sytuację we własnym polu karny, zagrywając piłkę głową. Od rzutu rożnego zaczną Włosi.

49'
Pelle posłał futbolówkę wysoko nad poprzeczką! Dobre podanie Edena z głębi pola karnego. Strzał zdecydowanie za mocny.

47'
Chiellini poturbował Guidettiego. Sędzia jednak nie odgwizdał złamania przepisów.

46'
Możemy kontynuować grę!

45'
Koniec I połowy meczu!
Jak na razie remis ze wskazaniem na Szwecję, która była trochę bardziej aktywna w działaniach ofensywnych.

44'
Dośrodkowanie na vivat zrealizował z prawego skrzydła Larsson. Piłka po jego próbie dogrania powędrowała poza plac wyznaczony do gry.

42'
Ibra niecelnie głową. Szwed ambitnie wywalczył sobie miejsce do uderzenia, lecz pozycja była zupełnie nie na gola. Piłka poleciała bardzo daleko od światła bramki.

41'
Zamieszanie w szesnastce gospodarzy. Ibra próbował wymanewrować dwóch przeciwników w polu karnym, ale napastnik w ostatniej chwili stracił kontrolę nad piłką.

39'
Johansson popisał się przed własną bramką. Obrońca efektownym wślizgiem przeciął bardzo groźną wrzutkę z prawego skrzydła boiska.

37'
Florenzi odepchnął rywala w trakcie walki o górną piłkę.

36'
Lindelof taktycznie zatrzymał dobrze obiecująco się akcję Włoch. Poszkodowany w tej sytuacji był Giacherrini.

34'
Kolejna indywidualna akcja Olssona na lewej flance. Kąśliwe wgranie futbolówki jednak nie przyniosło efektu, bo dobrze ustawili się obrońcy, którzy dosyć szybko wyjaśnili sytuację we własnym polu karnym.

32'
Florenzi na wyraźnym ofsajdzie. Efektownym crossem w kierunku reprezentacyjnego partnera błysnął De Rossi.

31'
Idą długie zagrania w kierunku Ibrahimovicia. Pomysł niezły, ale snajper jest kapitalnie odcinany od tych prób podań.

29'
Mamy dynamiczny mecz! Piłka krąży od jednego pola karnego do drugiego. Jednak wciąż nie możemy doczekać się jakiegokolwiek zagrożenia pod którąś bramką.

27'
Ibrahimović na pozycji spalonej. Gwiazdor w momencie dośrodkowania od Kallstroma z rzutu wolnego był najbliżej bramki.

26'
De Rossi kompletnie spóźniony z próbą odbioru piłki, przy której był Ibrahimović.

24'
Granqvist nadział się na biegnącego Pelle. Zbyt wysoko nogę podniósł zawodnik ofensywny mistrzów Świata z 2006 roku.

22'
Nie wychodzą jak na razie wrzutki Kallstromowi. Wybicie futbolówki z narożnika boiska zostało spokojnie wyjaśnione przez linię defensywną Włochów.

21'
Chiellini kapitalnie zablokował centrę z prawej flanki boiska. Korner dla gości.

19'
Efektownie piąstkowanie piłki przez Isakssona po dośrodkowaniu Candrevy z prawego sektora boiska.

18'
Candreva na chwilę przebywał poza boiskiem. Powód - było widać krew na ciele włoskiego gracza.

17'
Efektowna próba Kallstrema z dystansu. Strzał z podbitej piłki skierowany w prawy, dolny róg został skutecznie zatrzymany przez Buffona.

15'

13'
Kontrowersja w polu karnym Włochów! Guidetti przypadkowo kopnął w stopę rywala. Sędzia odgwizdał faul pomocnika ze Szwecji.

10'
Pierwsza okazja Florenziego w tym spotkaniu. Skrzydłowy został nieźle obsłużony podaniem od kolegi, a następnie spróbował szczęścia z okolic pola karnego. W odpowiednim momencie obrońcy zblokowali strzał, co ułatwiło Isakssonowi skuteczną robinsonadę.

8'
Isaksson dwukrotnie zmuszony do dalszego wyjścia z bramki. Dwa razy interwencje na przedpolu okazała się skuteczne.

6'
Płaska centra z rzutu wolnego w wykonaniu Kallstroma. Z zagrożeniem spokojnie poradzili sobie defensorzy, bez większego namysłu wybijając piłkę poza swoją szesnastkę.

5'
Florenzi zaliczył bardzo nieudaną wrzutkę z lewej flanki boiska. Piłka po jego zagraniu poleciała poza boisko. Dośrodkowanie raczej do zapomnienia.

4'
Chiellini przewrócony w środkowej strefie boiska. Rzut wolny dla gospodarzy.

3'
Ibra zdecydowanie przesadził z ostrością w trakcie pojedynku powietrznego. Sędzia został zmuszony do przerwania gry.

2'
Dobry rajd Olssona na lewym skrzydle. W ostatniej chwili Bonucci przeciął tor lotu piłki.

*'
Startujemy!

*'
Z powodu kontuzji ze spotkania został wyłączony Lustig.

*'

*'

*'
To już tyle lat..

*'
W poniedziałek się nie udało, ale dzisiaj może coś strzeli?

*'
Kolejny dzień z EURO 2016! Dzisiaj zaczynamy nasze relacje od meczu: Włochy - Szwecja.
Początek spotkania o 15:00