Mecze na żywo: Zagłębie Lubin - Legia Warszawa
90+4'
Dziękuję ślicznie Państwu za wspólnie spędzony czas.

90+4'
Koniec meczu!
Zagłębie z sensacyjnym zwycięstwem! Gospodarze w perfekcyjny sposób wypunktowali drużynę z Warszawy, która dzisiaj wyglądała mizernie.
Piast może odrobić stratę do Legii, która przed tą kolejką wynosiła trzy oczka.

90+3'
żółta kartka Kolejny kartkowicz wśród przyjezdnych. W samej końcówce nim został Hlousek.

90+2'
Nieudane uderzenie Dudy. Strzał pomocnika lidera poleciał daleko od światła bramki.

90'
Sędzia dodał cztery minuty do podstawowego czasu.

89'
Zagłębie coś jeszcze próbuje zbudować. Przed chwilą akcja na lewym skrzydle została powstrzymana.

87'
Zmiana. Krzysztof Piątek dzisiaj pokazał klasę na boisku. Trener Stokowiec dał szansę Papadopulosowi.

85'

82'
Chos w polu karnym Zagłębia podczas rzutu rożnego dla Legii. Dobrą pracę wykonał świeżo wprowadzony Zbozień.

81'
Polacek znów pokazał klasę. Goalkeeper doskonale wyciągnął piłkę, którą w prawy, dolny róg posłał Aleksandrov.

79'
żółta kartka Ariel Borysiuk z przewinieniem w środku pola. Żółta kartka w pełni zasłużona za niesportowe zachowanie.

78'
Zmiana. Rakowski za Starzyńskiego.

76'
Zmiana. Michał Pazdan zastąpił Łukasza Brozia.

74'
Polacek umiejętnie przechwycił prostopadłe podanie w kierunku Nikolicia.

71'

68'
Guilherme prostopadle w stronę Aleksandrova. Jednak zmiennik Kucharczyka dał się ubiec bramkarzowi Zagłębia Lubin.

67'
Naprawdę ciężko mi przypomnieć mecz, w którym Legia byłaby tak bezradna.

65'
Zmiana. Aleksandrov w miejsce Kucharczyka.

63'
Soczyste huknięcie Kubickiego z kilkudziesięciu metrów. Piłkę zmierzającą w lewe okno, skutecznie na bok sparował Malarz.

62'
Artur Jędrzejczyk pociągał za koszulkę Krzysztofa Piątka.

61'
Polacek z genialną interwencją! Bramkarz perfekcyjnie zatrzymał strzał Nikolicia z bliskiej odległości. Węgierski napastnik pierwszorzędnie minął obrońców rywali.

59'
Zmiana. Hamalainen zastąpił Prijovicia.

58'
Lewczuk umiejętnie wbiegł w rozpędzonego Starzyńskiego. Gdyby nie ta interwencja, to skrzydłowy miałby sytuację sam na sam.

57'
Ariel Borysiuk dwa razy próbował z dystansu. Ale dwa razy był skutecznie powstrzymany.

56'
żółta kartka Kucharczyk z żółtą kartką.

54'
Woźniak zaliczył niezły przechwyt w środku pola. Napastnik poleciał z piłką, a następnie sprytnym podaniem próbował obsłużyć Piątka. Całą akcję w odpowiednim momencie rozczytał Malarz, wychodząc do piłki.

52'
Nieudany strzał Janoszki zza pola karnego. Futbolówka uderzona z dwudziestu metrów powędrowała nad poprzeczką bramki.

51'

49'
Dąbrowski skutecznie przerwał wgranie Brozia. Dobre opanowanie piłki w jego realizacji.

48'
Ładna akcja na obieg w wykonaniu Legii. Hlousek nieźle wrzucił z lewego skrzydła, jednak w porę zainterweniował obrońca i przeciął tor lotu podania.

47'
K.Piątek złapany na pozycji spalonej. Podawał do niego Filip Starzyński.

46'
II połowa spotkania!

45'
Koniec I części gry!
Legia kompletnie pogubiona! Ekipa Piotra Stokowca jak na razie genialnie wykorzystuje błędy swoich przeciwników.
Z ogromną niecierpliwością oczekuję na drugą odsłonę.

44'
2:0! Wzorcowa kontra gospodarzy! Starzyński wybornie zagrał do K.Piątka, a ten łatwo minął Lewczuka i sprytnym strzałem w prawy, dolny róg , podwyższył wynik.

43'
Guilherme padł w polu karnym Zagłębia. Sędzia uznał, że interwencja Dąbrowskiego była w 100% prawidłowa.

41'
Zmarnowany korner przez "Miedziowych". Maciej Dąbrowski skutecznie zablokowany.

39'
Dąbrowski przypadkowo trafiony piłką przez Kubickiego. Ale śmieszne jest to, że stoper lubinian w tym momencie był na ofsajdzie. Sędzia liniowy przerwał grę.

38'
Lewczuk przerwał groźne podanie z prawego skrzydła. Do piłki startował K.Piątek.

36'
Obrona Zagłębia nieźle w swojej strefie. Skutecznie wyjaśniona sytuacja po rzucie rożnym dla Legii.

34'
Łukasz Broź przewrócony przez jednego z przeciwników. Stały fragment gry.

33'
Todorovski z przewinieniem na Nikoliciu. Od rzutu wolnego zaczną grę Legioniści.

32'
Koszmarna wrzutka Woźniaka w kierunku kolegów. Zawodnik zdecydowanie przesadził z mocą.

30'
Starzyński z dobrą próbą z rzutu wolnego. Ale futbolówka posłana w punkt, gdzie stał Arkadiusz Malarz.

28'
żółta kartka Pierwsza kartka w tym spotkaniu. Sędzia przywołał do siebie Ondreja Dudę.

27'
Prijović nieudolnie finalizował zagranie ze stałego fragmentu gry. Uderzenie głową poleciało wysoko nad poprzeczką.

25'
Gospodarze nie spoczęli na laurach. Arkadiusza Malarz starał się zaskoczyć jeden z "Miedziowych", ale skuteczną interwencją błysnął Lewczuk.

23'
Dużo niedokładności widać w poczynaniach ofensywnych Legii. Przed chwilą kontrę swojej ekipy zmarnował Duda, niedokładnie zagrywając do kolegów.

21'
Niecelny strzał Woźniak w dobrej sytuacji. Napastnik zmarnował niezłe podanie z lewej flanki.

18'

15'

12'
1:0! Starzyński wrzucił z rzutu rożnego, piłkę głową przedłużył Wożniak, a ją z kilku metrów do bramki wpakował Jakub Tosik. Nic bardziej prostszego...

11'
Hlousek nie ryzykował i głową wybił piłkę poza plac gry. Niezłe dośrodkowanie z lewego skrzydła.

10'
Kombinacyjnymi akcja próbują zagrozić Zagłębiu piłkarze Legii. Wciąż w tych próbach brakuje dokładności.

8'

6'
Poprzeczka uratowała Malarza! Arkadiusz Woźniak próbował z niemal połowy boiska przelobować bramkarza, jednak piłka obiła poprzeczkę. Masa szczęścia przy Malarzu, który nieudolnie wybił futbolówkę.

4'
Jakub Tosik przypadkowo przejął piłkę, która była zagrana z rzutu wolnego. Ale obrońcy zabrakło dokładności przy opanowaniu futbolówki.

3'

1'
Filip Starzyński złapany na minimalnym spalonym.

*'
Startujemy!

*'
Z powodu kontuzji dzisiaj nie zagra Jakub Rzeźniczak.

*'
Dzisiaj również o 18:00 swoje spotkanie gra Lech Poznań z Lechią Gdańsk.

*'
Następny mecz ekipa Stanisława Czerczesowa zagra 2 maja, kiedy to odbędzie się Finał PP. Rywalem warszawskiej drużyny będzie Lech Poznań.