Oblak - Juanfran, Giménez, Savic, Filipe Luis - Saul (84' Partey), Gabi, Augusto, Koke - Griezmann, Torres
Neuer - Lahm, Martínez, Alaba, Bernat (77' Benatia) - Alonso, Vidal, Thiago Alcântara (70' Muller), Coman (64' Ribery), Costa - Lewandowski

Mecze na żywo: Atletico Madryt - Bayern Monachium
90+5'
Dziękuję pięknie Państwu za uwagę.

90+5'
Koniec meczu!
Atletico bliżej finału LM! Dzisiaj gospodarze dali świetny pokaz konsekwencji w działaniu. Jedno jest pewne - w następny wtorek czeka nas świetne widowisko.

90+3'
Oblak ponownie zdał egzamin. Nie do końca czysty strzał Vidala z kilkunastu metrów wpadł w rękawice goalkeepera.

90+3'
Benatia błysnął efektownym "szczupakiem". Jedynie, czego tu zabrakło to moc.

90+1'
Dobry blok stosuje klub z Hiszpanii. Przed momentem udało się zblokować dwa zagrania z dystansu.

90'
4 minuty - tyle dłużej potrwa pojedynek w Madrycie.

89'
Augusto z woleja. Uderzenie zaskakujące, lecz niestety bardzo nieudolne. Kibice oraz piłkarze Bayernu nie mogli się przestraszyć tego.

88'
żółta kartka Kolejna kartka po stronie Bayernu. Arthuro Vidal upomniany nią przez arbitra.

86'
Centrostrzał Costy z prawego skrzydła. Futbolówka mogła zaskoczyć niezbyt dobrze ustawionego Oblaka.

84'
Partey wprowadzony na plac gry. Na ławkę został zesłany Saul - strzelec gola

82'
żółta kartka Za swoje przewinienie kartkę otrzymał Benatia. Jednak za dyskusję z arbitrem żółty kartonik dostał również Neuer.

81'
Mamy kontrowersję na murawie! Benatia popisał się kompletnie spóźnionym wślizgiem na nogi Koke.

80'
Alaba po raz kolejny spróbował szczęścia. Ta próba okazała się dużo gorsza od tej poprzedniej, gdzie austriacki obrońca trafił w poprzeczkę.
Piłka poszybowała nad poprzeczką.

79'

77'
Zmiana. Benatia w miejsce Bernata.
Jest to ostatnia roszada trenera Guardioli.

75'
Torres zmarnował wyborną okazję! Snajper najpierw zgrabnie zwiódł rywala, a potem w końcowej fazie trafił jedynie w lewy słupek bramki.
Potem próbował dobijać jeden z jego kolegów, ale piłkę zatrzymał Neuer.

73'
Oblak z doskonałą robinsonadą. Bramkarz perfekcyjnie wyciągnął strzał w lewe okno, który oddał Vidal zza pola karnego. Piłka po drodze dostała lekkiego rykoszetu.

71'
Efektowna próba lobu w realizacji Costy. Pomysł rozwiązania był świetny, ale zabrakło nutki precyzji. Futbolówka minimalnie przeleciała nad poprzeczką.

70'
Zmiana. Thomas Muller zastąpił Thiago Alcantarę.

69'

66'
2-3 podania wystarczą, aby zawodnicy Atletico mogli się urwać rywalowi.

64'
Zmiana. Ribery pierwszym wprowadzonym graczem w tym spotkaniu. Pep Guardiola podziękował Comanowi.

63'
Lewandowski groźnie z ostrego kąta. Strzał z niełatwego miejsca poleciał minimalnie obok światła bramki.

61'
Lewandowski w pojedynku z Gimenezem. Ten drugi w czasie swojej interwencji doznał jakiegoś urazu.

59'
Genialny rajd Comana przez środek. Skrzydłowy już składał się do uderzenia, ale w porę wślizgiem go zablokowali defensorzy. Wszystko zakończy się na kornerze.

58'
W tej chwili piłkarze Simeone w opozycji. Zanosi się na to, że za chwilę będziemy mieli wyrównanie.

56'
Oblak doskonale zatrzymał zagranie głową Martineza. Niekryty pomocnik idealnie wybił się w powietrze, lecz w kulminacyjnym momencie akcji posłał piłkę w punkt, gdzie był Oblak.

54'
Cóż za huknięcie! Alaba z ogromnej odległości postanowił zaskoczyć bramkarza.
Przepiękne uderzenie z dystansu trafiło w poprzeczkę bramki!

53'
Costał zagrał zbyt przejrzyście w pobliże pola karnego. Słabe dośrodkowanie skutecznie wychwycił Oblak.

51'
Cała jedenastka Atletico skupiona na własnej połowie. Atakiem pozycyjnym coś próbują stworzyć goście.

49'

47'
Coman niecelnie głową. W polu karnym gospodarzy mieliśmy ogromny chaos.

46'
Zablokowana wrzutka Lahma przez Savicia. Rzut rożny dla Bayernu.

46'
Kontynuujemy!

Trochę statystyk...

45+2'
Koniec I części gry!
Ateltico pokazało się naprawdę z niezłej strony. Widać w ich poczynaniach wielką chęć do gry i próbę zdeterminowania faworyta. Z kolei Bayern jak na razie razi niedokładnością.

45+1'
Muszą popracować nad celnością przyjezdni. Mocno nieudany strzał oddał Bernat z kilkudziesięciu metrów. Tot lotu futbolówki spokojnie wzrokiem prowadził Oblak.

45'
O 1 minutę dłużej potrwa I odsłona.

44'
Koke efektowną piętką próbował sfinalizować podanie z lewego sektora. W ostatniej chwili zainterweniował Alonso, wybijając piłkę poza boisko.

44'
Alonso w porę przeciął tor lotu futbolówki, która była zagrywana z lewej flanki boiska.

42'
Manuel Neuer świetnie na przedpolu. Niemiecki goalkeeper umiejętnie uprzedził wbiegających rywali i złapał piłkę.

41'
żółta kartka Costa już w notatniku sędziego. Saul niezbyt czysto powstrzymany na prawym skrzydle.

40'
Koke ucierpiał w starciu z Vidalem. Obaj piłkarze są zdolni do kontynuacji gry.

39'
Po raz kolejny zbyt głęboko piłkę z rzutu wolnego posyłają goście. Tym razem Costa nie popisał się zbytnią precyzją.

38'
Costa przewrócony przez Saula w niebezpiecznym miejscu dla jego drużyny.

36'
Huknięcie na vivat w wykonaniu Vidala. Futbolówka po dotknięciu Chilijczyka poszybowała wysoko nad poprzeczką.

34'
Costa mocno wgrał piłkę z prawego skrzydła. Kąśliwe zagranie skierowane w kierunku m.in. Lewandowskiego pewnie złapał Oblak. Ta kontra naprawdę mogła być lepiej zrealizowana.

32'
Gimenez zwijał się z bólu. Stoper przypadkowo nadział się na nogę Roberta Lewandowskiego. W tej sytuacji ciężko doszukiwać się jakieś celowości.

31'
Robert Lewandowski ma jakieś uwagi do arbitra. Polak uważa, że jego ekipie należy się aut. Sędzia był innego zdania w tej kwestii.

29'
Neuer instynktownie nogami odbił piłkę, którą z ostrego kąta zagrywał Griezmann. Piłkarz gospodarzy nieźle przedarł się na prawej stronie.

28'
Lahm sygnalizował dotknięcie piłki ręką przez zawodnika Atletico.

27'
Zablokowane kropnięcie Lahma z dystansu. Doświadczony obrońca znakomicie urwał się rywalowi, jednak już ostateczna faza akcji powinna być dużo lepsza.

25'
Griezmann heroicznie próbował wywalczyć sobie pozycję do uderzenia. Napastnik silnie wojował z dwoma obrońcami, ale niestety w tym starciu był skazany na porażkę.

24'
Mało brakowało, aby Costa zaskoczył Oblaka z rzutu wolnego. Wszyscy spodziewaliśmy się dośrodkowania, a skrzydło zdecydował się na sprytny strzał. Piłka poleciała tuż obok prawego słupka.

20'
Xabi Alonso ze spóźnionym odbiorem. W roli poszkodowanego zobaczyliśmy Luisa.

19'
Oblak z wielką łatwością przechwycił centrę Alonso ze stałego fragmentu gry. Hiszpan posłał zbyt głęboko futbolówkę.

18'
Niedokładność skrada się w poczynania graczy mistrza Niemiec. Po raz kolejny możemy uświadczyć nieudolne zagrania na lewe skrzydła boiska.

17'
Odważna próba Alaby z dystansu. Austriak wziął duży zamach, jednak piłka poszybowała w bezpiecznej odległości od zamierzonego celu.

16'

15'
Wyborna szarża Luisa przez znaczny dystans. Boczny obrońca minął dwóch rywali, ale już w starciu z nadbiegającymi stoperami musiał uznać ich wyższość.

13'
Efektowna interwencja Oblaka. Bramkarz w trakcie parady trafił pięścią jednego z rywali. Z prawego skrzydła dośrodkowywał David Alaba.

12'
Gimenez doskonale interweniował we własnej strefie. Stoper w ostatniej chwili ubiegł zawodnika Bayernu i głową wybił piłkę poza plac gry.

10'
1:0! Jest sensacyjne prowadzenie! Saul posłał kapitalne uderzenie z okolic 11 metra. Piłka kopnięta w prawy sektor bramki nie do obrony dla Neuera. Futbolówka po drodze odbiła się od słupka i wpadła do siatki.
Na uwagę w tej akcji zasłużyła genialna szarża strzelca, który minął czterech rywali.

8'
Celna próba Torresa z głębi pola karnego. Snajper nieźle się przedarł na prawej stronie, a następnie oddał strzał. Niestety piłka poleciała w miejsce, gdzie ustawiony był bramkarz.

7'
Efektowna przewrotka piłkarza Atletico. Wszystko układało się dobrze, ale chorągiewkę w górę wzniósł sędzia liniowy.

6'
Manuel Neuer z ogromną łatwością schwytał wrzutkę z prawego skrzydła. Zbyt głębokie dośrodkowanie.

5'
Vidal dobrze poradził sobie z piłką zagraną z rzutu wolnego. Chilijczyk ją przechwycił, a potem wybił z dala od pola karnego.

3'
Saul spróbował z dalszej odległości. Uderzenie lecące pod poprzeczkę pewnie schwytał Manuel Neuer.

2'
Vidal z faulem w okolicach środka pola. Naprawdę nieprzemyślany wślizg w nogi przeciwnika.

1'
W poprzedniej rundzie Atletico odprawiło z kwitkiem FC Barcelonę. Z kolei podopieczni Guardioli ograli Benfikę.

*'
Startujemy!

*'
Czas na odsłuchanie hymnu Ligi Mistrzów!

*'
Ostatnie przygotowania przed nadchodzącymi zawodami!

*'

*'
Dziś też tak będzie?

*'
We wczorajszym półfinale LM Manchester City bezbramkowo zremisował z Realem Madryt.

*'
Ławka rezerwowych Bayernu: Ulreich, Tasci, Benatia, Ribéry, Götze, Müller, Kimmich

*'
Witamy Państwa na naszym portalu! Dzisiaj dla Państwa mamy relację z drugiego półfinału Ligi Mistrzów: Atletico Madryt - Bayern Monachium
Początek starcia o 20:45