Mecze na żywo: Borussia Dortmund - Liverpool
90+3'
Dziękuję ślicznie Państwu za wspólną uwagę.

90+2'
Koniec spotkania!
Kwestia awansu do następnej rundy jest nadal otwarta. Dzisiaj ogromną pracę wykonali bramkarze obu ekip. Szczególnie wysokie umiejętności pokazał Weidenfeller, ratując swój klub w kłopotliwych sytuacjach.

90'
Sędzia zdecydował się przedłużyć hit o dwie minuty.

89'
Sokratis musi uważać. Przed chwilą pociągał za koszulkę Coutinho.

87'
Mignolet wykazał się dobrym odczytem gry. Bramkarz umiejętnie wyszedł do długiego dośrodkowania w kierunku Reusa.

86'

84'
Origi zrobił dzisiaj dobrą robotę. Na kilka minut na plac gry został wprowadzony Sturridge.

82'
Dosyć chaotycznie wygląda sytuacja Liverpoolu we własnej strefie. Ostatnio piłkarze trenera Kloppa dają możliwość do wykonywania łatwych wrzutek w pole karne.

80'
żółta kartka Klasyczny faul taktyczny w realizacji Sokratisa. Szybka reakcja arbitra w postaci żółtej kartki.

78'
Moreno powinien obejrzeć żółtą kartkę za atak wyprostowaną nogą. Sędzia jednak oszczędził Hiszpana.

76'
Na boisko wszedł Firmino. Jurgen Klopp ściągnął Lallanę.

75'
Podwójna zmiana. Sven Bender zastąpiony przez Sokratisa. Purisić w miejsce Aubameyanga.

73'
Sahin popisał się pięknym crossem w kierunku Schmelzera. Akcja układała się znakomicie, ale boczny defensor ciut niedokładnie opanował futbolówkę.

71'
Na ofsajdzie złapany Origi. Coutinho błysnął niezłym przeglądem pola.

69'
Origi starał się błyskotliwie przedrzeć lewą stronę. Ambitne plany pokrzyżowali obrońcy BVB, spychając go z piłką poza plac gry.

68'

65'
Mignolet skutecznie na przedpolu. Dobrze przechwycona centra Castro z prawego skrzydła boiska.

63'
W natarciu gracze Tuchela. Reus chciał zbyt efektownie zagrać w polu karnym gości. Ich defensorzy szybko połapali się w zamiarach Niemca.

61'
Ofsajd wskazany po stronie z Dortmundu. Najbliżej bramki Mignoleta w momencie podania był Aubameyang.

59'
Soczyste huknięcie Reusa ze stałego fragmentu gry. Efektowną robinsonadą błysnął Mignolet, który na notę zatrzymał strzał.

58'
Schmelzer przebojem próbował się przedrzeć pod pole karne. Boczny obrońca został nieprzepisowo zatrzymany tuż przed szesnastką.

57'
Dobry strzał Sahina z dalszej odległości. Ale dobrze na posterunku zachował się Mignolet, łapiąc futbolówkę.

55'

53'
Lallana dał się nabrać obrońcom niemieckiej ekipy. Sędzia liniowy szybko zareagował na niewłaściwe ustawienie piłkarza.

51'
Weidenfeller czyni cuda w bramce BVB!
Doświadczony zawodnik dwukrotnie z rzędu zatrzymał groźne uderzenia w wykonaniu Coutinho. Goalkeeper musiał za każdym razem popisywać się ogromnym refleksem.

50'
Mocno niedokładne dośrodkowanie Allena z prawej flanki. Piłka po jego dotknięciu opuściła boisko.

48'
1:1! Mkhitaryan zaliczył genialną wrzutkę z prawego skrzydła. Pojedynek powietrzny wygrał Hummels i efektowną główką z paru metrów nie dał szans Mignoletowi.

47'
Lovren po raz któryś jest dobrze ustawiony. Dużo podań udało się przerwać stoperowi "The Reds".

46'
Zmiana w składzie gości. Allen w miejsce Hendersona.

46'
Zmiana w BVB. Sahin zastąpił Durma.

46'
II część meczu!

Wynik z innych boisk

45+4'
Koniec I połowy spotkania.

45+4'
żółta kartka Za dyskusję z arbitrem do notesu trafił Roman Weidenfeller.

45+4'
Origi przegrał rywalizację z Weidenfellerem. Bramkarz fenomenalnie skrócił kąt i zatrzymał kąśliwą podcinkę belgijskiego napastnika.

45+3'
Lovren w ostatnim momencie przyblokował Aubameyanga. Gabończyk sprytnym wślizgiem próbował zaskoczyć Mignoleta, jednak szybciej zareagował Lovren.

45+2'
Durm celnie na bramkę. Ale płaskie uderzenie okazało się bardzo łatwe do obrony dla Mignoleta.

45'
O 4 minuty dłużej potrwa I odsłona.

44'
żółta kartka Lallana ukarany za niebezpieczną próbę odbioru piłki. Cała sytuacja wyglądała poważnie.

43'
Lovren skutecznie oddalił zagrożenie od własnej bramki. Z lewego skrzydła wrzucał Marco Reus.

41'
Na plac gry wszedł sztab medyków angielskiego zespołu. Pomoc potrzebuje Henderson.

40'
Zablokowana próby gości. Najpierw Coutinho w odpowiednim momencie zatrzymany, a potem Henderson musiał uznać wyższość bloku defensywnego.

39'
Coutinho padł na murawę! Dobrym blokiem błysnął Łukasz Piszczek. O rzucie karnym nie możemy mówić.

37'
0:1! Błąd w ustawieniu obrony kosztował Borussię gola! Origi płaskim uderzeniem z dystansu pokonał Weidenfellera. Kropnięcie w lewy dolny róg okazało się nie do wyciągnięcia dla goalkeepera.

36'
Mamy celną próbę po stronie zawodników z Dortmundu. Słabe kopnięcie Aubamyanga zza pola karnego z pokojem wyłapał bramkarz.

34'
Nieudana próba Mkhitaryana z kilkudziesięciu metrów. Zagranie poszybowało obok prawego słupka bramki Mignoleta.

33'
Zbyt głębokie wgranie Hendersona w stronę wbiegających kolegów. Piłkę z pełnym spokojem wyłapał Weidenfeller.

31'
Sakho ponownie idealnie zainterweniował w obronie. Tym razem stoper przeciął podanie Aubameyanga w kierunku Reusa. Będzie korner.

30'
Groźne uderzenie Aubemayanga z rzutu wolnego. Po drodze jednak futbolówka otarła się od piłkarza w murze i opuściła boisko.

29'
Moreno niecelnie z dystansu. Hiszpan próbował wykorzystać wysunięcie Weidenfellera z bramki.

27'
Milner bez pardonu potraktowany przez Castro. Ostry wślizg mógł się spotkań z karą w postaci żółtego kartonika.

26'

24'
Trenerzy mają czas na przekazanie wskazówek swoim graczom.

22'
Bramkarz gospodarzy ucierpiał w trakcie interwencji. W tej chwili opatruje go sztab medyczny.

21'
Milner kapitalnie wyszedł do dośrodkowania z rzutu wolnego. Strzał głową z kilku metrów pewnie zatrzymał Weidenfeller, łapiąc na raty piłkę.

20'
Marco Reus z kolejnym przewinieniem. Znów faulowany był Clyne.

17'
Sakho uratował Liverpool! Obrońca w porę zablokował uderzenie Mkhitaryana na niemal pustą bramkę! Weigl popisał się przepięknym crossem do Schmelzera, a ten bez większego namysłu podał do zawodnika z Armenii.

15'
Pierwszy strzał Reusa w dzisiejszym spotkaniu. Gwiazdor BVB posłał piłkę obok światła bramki. Niemiec próbował zza pola karnego.

14'
Milner faulował w niebezpiecznej strefie. Będzie rzut wolny dla podopiecznych Tuchela.

11'
Hummels nieźle zagrał do Mkhitaryana. Pomocnik gospodarzy jednak w kulminacyjnym momencie akcji niechlujnie przyjął futbolówkę.

9'
żółta kartka Can szybko upomniany. Piłkarz Liverpoolu wykonał nieprzepisowy blok.

7'
Przewinienie w ofensywie popełnił Marco Reus. Gwiazdor niemieckiej kadry lekko odepchnął Clyne'a.

7'
Milner próbował efektownie zagrać do Coutinho. Na szczęście dla kibiców gospodarzy, cross pomocnika poleciał poza plac gry.

6'

4'
Durm z faulem na połowie przeciwnika. Od rzutu wolnego "The Reds".

3'
Zamieszanie w szesnastce Liverpoolu. Jednak sędzia odgwizdał przewinienie w wykonaniu zawodnika BVB.

1'
Weidenfeller zmuszony do dalekiego wyjścia z bramki. Do prostopadłego podania startował Origi.