Mecze na żywo: Pogoń Szczecin - Cracovia
Dziękuję pięknie Państwu za wspólną uwagę.

90+3'
Koniec spotkania w Szczecinie!

90+2'
Gyurcso mógł zostać bohaterem dzisiejszego wieczoru. Węgier z kilkunastu metrów umieścił futbolówkę tuż obok prawego słupka bramki.

90'
Trzy bonusowe minuty od arbitra.

88'
Murawski obok bramki. Naprawdę nieźle wyglądała akcja "Portowców". Dużo podań, jednak próba defensywnego pomocnika poszybowało daleko od zamierzonego celu.

86'

85'
Dobry strzał Covilo z dystansu. Soczyste kropnięcie skutecznie zatrzymał Kudła.

84'
Pogoń Szczecin zmuszona do gry w osłabieniu. Uraz Czerwińskiego okazał się poważniejszy.

82'
Murawski ponownie dobrze dograł do kolegów. Miłosz Przybecki pokazał swoje szybkie bieganie, a potem w okolicach szesnastki posłał płaskie uderzenie na bramkę. Jednak z pełnym spokojem piłkę wyłapał Sandomierski.

80'
Czerwiński z urazem. Na boisko wkroczył sztab medyczny.

79'
Czerwiński skakał do dośrodkowania ze stałego fragmentu gry. Obrońcę skutecznie zablokował blok defensywny.

77'
Łukasz Zajdler w miejsce Pawła Jaroszyńskiego.

76'

75'
Jaroszyński w porę zainterweniował w pobliżu własnej bramki. Obrońca dobrze przeciął groźne podanie Gyurcso w kierunku Dawida Korta.

74'

72'
Kort niecelnie z okolic pola karnego. Uderzenie poszybowało wysoko nad poprzeczką.

70'
Vestenicky z jakimś urazem. Znów Mateusz Lewandowski się przyczynił do problemów zdrowotnych rywala.

69'

66'
Kudła znów dobrze broni. Goalkeeper doskonale zatrzymał kąśliwe zagranie Jendriska z kilkunastu metrów. Rzut rożny dla "Pasów".

64'
Wyśmienita "podkrętka" w wykonaniu Vestenicky'ego. Piłkę zmierzającą w prawy sektor bramki, perfekcyjnie wyciągnął Dawid Kudła.

63'
Zablokowana wrzutka Pawła Jaroszyńskiego z lewej flanki. Korner dla przyjezdnych.

61'
Łukasz Zwoliński wziął odwet na obrońcach Cracovii. Ale tym razem napastnik przesadził, ponieważ z bólu zwija się Covilo.

59'
Dwie piłki znalazły się na placu gry. Sędzia przerwał na chwilę mecz.

57'
Zaledwie minuty wystarczyły, aby Dawid Kort znalazł się na liście strzelców. Młody napastnik kapitalnie sfinalizował wgranie Zwolińskiego z lewego skrzydła boiska.

55'
Zmiana. Kort w miejsce nieskutecznego Dvalishviliego.

54'
Piotr Polczak poturbowany przez Lewandowskiego.

52'
Sandomierski na posterunku. Bramkarz perfekcyjnie przeniósł futbolówkę nad poprzeczką po uderzeniu z rzutu wolnego.

50'
Gyurcso faulowany tuż przed szesnastką Cracovii. Żółtą kartkę dostał Bejan.

48'
Festiwal pięknych goli trwa! Mateusz Wdowiak uderzył genialnie z bardzo dalekiej odległości. Futbolówka po tym strzale poleciało w lewe okienko bramki. Kudła bez szans.

46'
Dvalishvili nie może się wstrzelić. Przed chwilą bliski był gola, ale jego uderzenie zza pola karnego poszybowało obok lewego słupka.

46'

46'
Wróciliśmy!

45'
Koniec I połowy meczu

44'
To powinno być 2:1! Rafał Murawski po profesorsku dograł do Gyurcso. Nowy nabytek Pogoni znalazł się w idealnym położeniu do gola, ale w końcowej fazie koszmarnie spudłował. Jego podcinka poleciała tuż obok lewego słupka.

43'
Czerwiński trzymał rywala za koszulkę. Futbolówkę zagraną przez Jednriska dobrze wyłapał Kudła.

40'
Dvalishvili naprawdę aktywny w pobliżu bramki gości. Tym razem gruziński napastnik niedokładnie opanował spadającą piłkę.

39'
Dvalishvili bliski wykorzystania ogromnego błędu Polczaka. Stoper Cracovii zbyt lekko główkował do bramkarza. Ten fakt próbował wykorzystać Gruzin, lecz w ostatnim momencie zbyt słabo kopnął futbolówkę, ale również przeszkodził Sandomierski, wychodząc do napastnika.

37'
Adam Frączczak został upomniany kartonikiem przez sędziego Kwiatkowskiego. Soczysty wślizg w nogi przeciwnika klasyfikował się na pokazanie żółtej kartki.

36'
Remis mamy także w statystyce ilości uderzeń na bramkę. Na ten moment (4-4).

34'
Bejan błysnął nadmierną agresją przy próbie odbioru. Za naprawdę groźne wejście Rumun powinien otrzymać karę.

33'
Powstrzymane zagranie Akahoshiego z dalszej odległości. Obrońca rywali nie dał złudzeń Japończykowi.

32'
Zamieszanie w polu karnym Pogoni. Chyba jakiś spalony po stronie Cracovii. Arbiter przerwał grę.

31'
Zablokowane uderzenie Wdowiaka z głębi pola karnego. Będzie korner dla krakowskiej ekipy.

29'
Gyurcso zbyt głęboko zacentrował piłkę z lewego skrzydła. Futbolówkę skutecznie przechwycił Sandomierski, który uprzedził m.in. Zwolińskiego.

26'
1:1! Co za gol, co za gol...! Vestenicky w przepięknym stylu doprowadził do wyrównania. Zmiennik Wołąkiewicza kopnął piłkę w lewe okno bramki. Strzał był oddany zza pola karnego.

24'
Frączczak sprytnie zagrał na wolne pole do Łukasza Zwolińskiego. Snajper Pogoni zobaczył wysuniętego bramkarza i spróbował go przelobować. Owa próba okazała się troszeczkę nieudolna, bo piłka powędrowała daleko od światła bramki.

22'
Uraz nie da pograć Wołąkiewiczowi dalej w tym spotkaniu. Za kontuzjowanego kolegę na plac gry wszedł Vestenicky.

20'
Sandomierski dobrze na przedpolu. Bramkarz doskonale wyszedł do prostopadłego podania. Jednak wcześniej rozległ się gwizdek sędziego - Zwoliński na pozycji spalonej.

19'
Gyurcso wystąpił w roli winowajcy. Sędzia odgwizdał faul taktyczny w środku pola.

17'
"Pasy" bez werwy w poczynaniach ofensywnych. Za to gospodarze starają się spokojnie budować akcję.

14'

12'
Adam Gyurcso mógł zaliczyć ładną asystę. Jego podanie powinien skutecznie zakończył Dvalishvili, lecz w kulminacyjnym momencie minął się minimalnie z piłką.

11'
Murawski o włos od przejęcia doskonałego podania od Dvalishviliego. Ale do zagrania nieźle wyszedł Sandomierski.

9'
Soczysta próba z dalszej odległości po stronie Cracovii. Huknięcie Jaroszyńskiego z kilkudziesięciu metrów skutecznie zatrzymał Kudła, łapiąc piłkę.

7'
1:0! Gyurcso perfekcyjnie wykonał rzut wolny! Strzał posłany w lewy dolny róg okazał się nie do wyciągnięcia dla Grzegorza Sandomierskiego.

4'
Zawodnicy już od początku walczą o każdy metr murawy.

2'
Zapasy w polu karnym Cracovii. Ostro walczył Dvalishvili, ale w pojedynku z obrońcą był gorszy.

1'
Zablokowany strzał z dystansu Frączczaka. Piłkę ofiarnie wyblokował Covilo.

*'
Startujemy!

*'
Dziś na ławce trenerskiej Cracovii zabraknie Jacka Zielińskiego. Jest to efekt kary, którą dostał szkoleniowiec za uwagi skierowane w arbitra podczas ostatniego spotkania ligowego.

*'
Będzie widoczny jego brak w obronie Pogoni?

*'

*'
Rezerwa "Portowców": Słowik, S. Murawski, Przybecki, Piotrowski, Lewandowski, Kort

*'
Rezerwa "Pasów": Stępniowski, Dialiba Diabang, Zejdler, Karachanakov, Pyrdek, Vestenicky

*'
Kończymy 28.kolejkę polskiej Ekstraklasy. A finisz będzie w Szczecinie, gdzie Pogoń będzie próbowała zapewnić sobie miejsce na podium. Na drodze tego celu stanie Cracovia, czyli ekipa również mająca wysokie aspiracje.
Zaczynamy o 18:00