Zubas - Sokołowski, Baranowski, Piacek, Mójta - Kowalski (60' Tarnowski), Kato, Możdżeń, Chmiel (90+1' Veretilo) - Szczepaniak - Demjan (62' Stefanik)
Bartkus - Mierzejewski, Pruchnik, Bozić, Jakubik - Bogusławski, Danielewicz (78' Tymiński) - Bonin, Pitry (84' Śpiączka), Piesio (40' Marquitos) - Świerczok

Mecze na żywo: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Górnik Łęczna
90+4'
Dziękuję Państwu za uwagę.

90+4'
Koniec meczu!
Podbeskidzie po raz trzeci z rzędu zwycięskie! Piłkarze trenera Podolińskiego awansowali na 9.miejsce w ligowej tabeli, strącając z niego dzisiejszego rywala.

90+3'
2:0! Co za błąd Bartkusa! Adam Mójta otrzymał ładne zagranie na obieg. Boczny obrońca postanowił dośrodkować w pole karne, na jego szczęście bramkarz Górnika nieudolnie odbił futbolówkę i ta wpadła do siatki.

90+2'
Grę na aferę stosują piłkarze Jurija Szatałowa. W tym momencie ważne dla nich jest to, by posłać futbolówkę w pobliże bramki Zubasa.

90+1'
Zmiana. Damian Chmiel zastąpiony przez Veretilo.

90'
180 sekund szans na odmienienie losu dla gości.

89'
1:0! Zawodnicy gospodarzy nieźle przedarli się z piłką. Do niej dopadł Mateusz Szczepaniak i płaskim uderzeniem z dystansu zmienił rezultat. Futbolówka po drodze odbiła się od jednego z obrońców.

87'
3829 widzów na stadionie.

85'
Słupek uratował Podbeskidzie! Mierzejewski strzałem głową był bliki szczęścia. Jednak sytuację kontrolował stojący blisko Kato.

84'
Zmiana. Przemysław Pitry zesłany na ławkę rezerwową. Na boisko wkroczył Śpiączka.

83'
Dobra próba Możdżenia zza pola karnego. Piłka kopnięta z kilkudziesięciu metrów powędrowała blisko prawego słupka bramki.

81'
Grzegorz Bonin mógł stanąć przed szansą strzelecką, lecz pomocnik minął się z futbolówką zagraną przez Pitrego.

79'
Kolejne uderzenie po stronie "Górali". Ale kropnięcie Stefanika z bardzo daleka nie mogło zagrozić Bartkusowi.

78'

77'
Inicjatywę przejęli goście. Ich akcje w ostatnich minutach naprawdę wyglądają nieźle.

74'
Faul taktyczny w wykonaniu Bonina. Arbiter okazał się łaskawy, bo nie wyciągnął kartonika z kieszonki.

72'
Co moment oglądamy dośrodkowania w pobliże bramki. Ale jak na razie nie przyniosły one większego zagrożenia.

70'
Zagotowało się w polu karnym Podbeskidzia. Pitry posłał miękką centrę w kierunku Świerczoka. Napastnik był bliski finalizacji akcji, lecz w porę zainterweniował Piacek.

69'
Bartkus umiejętnie wyłapał dośrodkowanie Adama Mójty z rzutu wolnego. Piłka bardziej podana do bramkarza.

68'
Pruchnik znów lepszy w powietrzu od obrońców. Gracz przyjezdnych jednak oddał strzał głową w sam środek bramki.

67'
Rzut wolny dla łęcznian. Pitry był faulowany przez Tarnowskiego.

65'
Bogusławski z żółtym kartonikiem. Piłkarz nie mógł się dziwić, bo jego faul taktyczny był klasyczny.

64'
Pitry przebojem wdarł się w pole karne rywala. Mimo wielkich ambicji, zawodnik musiał uznać wyższość jednego z obrońców.

62'
Zmiana. Robert Demjan opuścił plac gry. W miejsce snajpera wszedł Stefanik.

60'

60'
Grzegorz Bonin zmarnował świetną kontrę. Pomocnik gości niedokładnie podał w kulminacyjnym momencie do klubowych partnerów. W całą akcję wmieszał się Piacek.

58'
Niedokładna centra Szczepaniaka z dalszej odległości.

57'
Niebezpieczny strzał Pitrego z okolic pola karnego. Płaskie uderzenie poleciało tuż obok prawego słupka bramki.

56'
Groźna akcja na prawym skrzydle w wykonaniu gości. Jednak mocne wgranie Danielewicza dobrze wybili obrońcy Podbeskidzia poza plac gry

54'
Żółta kartka dla Jakuba Świerczoka. Faul taktyczny na Kato w pełni zasługiwał na karę.

53'
Wiele dośrodkowań w tym meczu po obu stronach. Przed chwilką dwukrotnie wrzucali "Górale" z prawego skrzydła boiska.

52'
Nieudana próba Bonina zza pola karnego. Techniczne kopnięcie w bezpiecznej odległości minęło światło bramki.

51'
Przemysław Pitry zablokowany. Od rzutu rożnego rozpoczną przyjezdni.

50'
Zubas w opałach! Goście mieli dobre szanse na gola. Najpierw znakomitą okazję miał Świerczok, lecz został skutecznie zblokowany. Drugą szansę na zmianę wyniku miał Pruchnik, ale również i jego uderzenie zostało wybite przez obronę.

48'
Marquitos dość niebezpiecznie zaatakował futbolówkę, przy której był Sokołowski. Tym razem jeszcze bez kartki.

47'
Kowalski próbował przedrzeć się na prawej stronie. Plan dobry, jednak Jakubik zainterweniował bez większego zarzutu.

46'
II połowa spotkania!

45+2'
Koniec I części gry!
Warunki atmosferyczne nie są idealne. W moim przekonaniu ciut lepsze wrażenie sprawia Podbeskidzie, które częściej widujemy na połowie gości.

45+1'
Goście próbuje zmienić wynik jeszcze w pierwszej odsłonie. Ale dwukrotnie skutecznie we własnej strefie zadziałali gospodarze.

45'
Dwie minuty doliczone do I połowy.

43'
Zamieszanie w 16-ce gospodarzy. Niebezpiecznie rozegrany rzut rożny jednak nie przyniósł większego efektu.

41'
Mateusz Szczepaniak wygrał pozycję i oddał celny strzał na bramkę. Ale zagranie głową okazało się łatwe do obrony dla Bartkusa.

40'

38'
Marquitos już przygotowuje się do gry.

36'
Grzegorz Piesio z urazem. Na plac gry wkroczył sztab medyczny.

35'
Bartkus z kolejnym niezłym odbiorem. Wrzutkę z prawego skrzydła próbował kończyć m.in. Demjan.

33'
Podbeskidzie w gazie! Marek Sokołowski mógł zmienić wynik meczu, jednak uderzenie z kilkunastu metrów w ostatniej chwili zostało zablokowane przed stoperów.

31'
Jakub Świerczok zatrzymany. Snajper znalazł sobie miejsce do uderzenia, lecz próba groźnego kopnięcia zablokowana przez defensorów.

30'
Kolejna centra do zapomnienia. "Górale" zbyt głęboko posyłają futbolówkę. Ponownie skuteczną interwencję zaliczył Bartkus.

28'
Bartkus znów dobrze na przedpolu. Goalkeeper przyjezdnych w porę zatrzymał wgranie Roberta Demjana z prawej flanki.

27'
Świerczok padł w polu karnym Podbeskidzia. Jednak starcie z Baranowskim nie wpisywało się na rzut karny.

25'
Dobry powrót Pruchnika. Stoper Górnika w odpowiednim momencie przeciął dośrodkowanie Mójty z lewego skrzydła boiska.

23'
Możdżeń przed szansą. Defensywny pomocnik znalazł się w odpowiednim momencie, ale płaski strzał poleciał tuż obok lewego słupka.

22'
Niebezpieczne wgranie Kowalskiego z prawego skrzydła. Obrońcom udało się wyjaśnić sytuację, wybijając piłkę na korner.

20'
Strzał na vivat pokazał nam Kato. Japoński piłkarz spróbował wykorzystać warunki, lecz jego kopnięcie w bezpiecznej odległości minęło światło bramki.

19'
Zbyt głęboka wrzutka Mójty z lewego sektora. Piłkę z ogromną łatwością przechwycił Bartkus.

18'
Pruchnik niecelnie głową po dośrodkowaniu Piesio od rzutu wolnego. Uderzenie z powietrza powędrowało wysoko nad poprzeczką.

17'
Piesio faulowany w niebezpiecznej strefie.

16'
Gwizdy na stadionie. Kibice gospodarzy uważają, że jej ekipie należał się rzut rożny. Sędzia Musiał podjął inną decyzją.

14'
Kolejny faul po stronie gospodarzy. Ze stałego fragmentu rozpoczną piłkarze Jurija Szatałowa.

12'
Nieudane dośrodkowanie zaprezentował nam Grzegorz Bonin. Gwiazdor gości z prawego skrzydła posłał piłkę poza plac gry.

11'
Soczysta próba Mójty z dalszej odległości. Mocne uderzenie z ogromnym problemem zatrzymał Bartkus. Bramkarz musiał odbić zagranie przed siebie.

10'
Mateusz Szczepaniak na pozycji spalonej. Kowalski dobrze zagrywał w pobliże bramki, ale jego kolega klubowy nie dopilnował linii.

9'
Celny strzał w wykonaniu Demjana. Słowacki snajper próbował sfinalizować długie podanie Sokołowskiego ze stałego fragmentu gry.

7'
Futbolówka splata figle bohaterom dzisiejszego starcia. Przed momentem przeliczył się Bozić.

5'
Przewinienie taktyczne w wykonaniu Roberta Demjana. Zawodnik ,który był przewracany - Pruchnik.

3'
Faul w środku pola zaliczył Mateusz Możdżeń. Od rzutu wolnego rozpoczną goście.

2'
Kapitalna centra Nowaka z prawego skrzydła. Wrzutkę z tego sektora doskonale przechwycił Bartkus, który uprzedził napastnika Podbeskidzia.

1'
Już od samego początku warunki atmosferyczne dają o sobie znać. Nie łatwo jest rozgrywać piłkę na grząskiej murawie.

*'
Zaczynamy!

*'
Na stadionie rozbrzmiał przed chwilą motyw z serialu pt. "Janosik".

*'
Informacje dot. dzisiejszego starcia w ładnej pigułce

*'
Odpowiedzialny za właściwy przebieg meczu będzie Tomasz Musiał.

*'
Dość nietypowa seria gier...

*'
W poprzedniej kolejce podopieczni Roberta Podolińskiego wygrali na wyjeździe z Wisłą Kraków (1:2). Z kolei przyjezdni ograli 3:2 Koronę Kielce.

*'
W Bielsku murawa na 5+

*'
Obsada ławki rezerwowej gości: Prusak, Bielak, Nikitović, Bednarek, Tymiński, Marquitos, Śpiączka

*'
Obsada ławki rezerwowej "Górali": Kaczmarek, Veretilo, Pazio, Sloboda, Stefanik, Tarnowski, Kolčák

*'
Startujemy z 25.kolejką Ekstraklasy! Na początek zrelacjonujemy Państwu spotkanie: Podbeskidzie Bielsko - Biała vs. Górnik Łęczna.
Obie ekipy są na fali wznoszącej, dlatego ciężko mi wskazać wyraźnego faworyta.
Początek naszej relacji o 18:00