Polacek - Todorovski (46' Tosik), Guldan, Dąbrowski, Cotra - Janus, Kubicki, Starzyński, Ł. Piątek, Janoszka (73' Woźniak) - K. Piątek (81' Papadopulos)
Budziłek - Wojtkowiak (68' Kovacević), Janicki, Maloca, Wawrzyniak - F. Paixao, Łukasik (83' Buksa), Krasic, Mak - Kuświk (56' Stolarski), M. Paixao

Mecze na żywo: Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk
90+4'
Dziękuję ślicznie Państwu za wspólnie spędzony czas.

90+4'
Koniec meczu!
Zagłębie Lubin wygrało arcyważny mecz. W tym momencie podopieczni Piotra Stokowca wskoczyli na 5.lokatę w ligowej tabeli. Z kolei Lechia Gdańsk dzisiaj zawiodła w poczynaniach ofensywnych.

90+3'
Polacek daleko wyszedł z bramki, by złapać wrzutkę z rzutu wolnego.

90+3'
Dąbrowski z pełną premedytacją przerwał akcję Lechii.

90+1'
Niezbyt przemyślany faul w wykonaniu Stolarskiego. Cenne sekundy zarobione przez "Miedziowych".

90'
Trzy minuty - czas, który doliczył Szymon Marciniak.

88'
Sygnalizowany strzał Woźniaka głową. Próbę zmiennika Janoszki z pełnym spokojem wybronił Budziłek.

87'
Michal Papadopulos ukarany żółtą kartką.

86'
Krasić z faulem w ofensywie. Pomocnik gości w niedozwolony sposób walczył o górną piłkę. Sędzia Marciniak wychwycił złamanie przepisów.

85'
Nieudany strzał Pawła Stolarskiego z dystansu. Uderzenie w bezpiecznej odległości minęło światła bramki.

83'
Zmiana. Buksa w miejsce Łukasika.

82'
Co za kiks Malocy w polu karnym Zagłębia. Defensor chciał technicznie zakończyć centrę Stolarskiego z prawego skrzydła, lecz zrobił zbyt duży zamach.

81'
Zmiana. Krzysztof Piątek już poza placem gry. W jego miejsce zameldował się Papadopulos.

80'
Polacek w porę wyszedł z bramki. Goalkeeper na spółkę z obrońcą przerwał groźny kontratak przyjezdnych.

78'
Ostry pressing Zagłębia Lubin na połowie Lechii.

75'

72'

71'
Janoszka z jakimś urazem po starciu z Krasiciem. Gwiazdor Lechii pomógł przeciwnikowi podnieść się z boiska.

70'
Flavio na wolne pole do Michała Maka. Zagranie naprawdę błyskotliwe, lecz zdecydowanie niedokładnie. Od sześciu metrów grę wznowi Polacek.

68'

67'
Polacek świetnie na posterunku! Bramkarz Zagłębia idealnie wyciągnął strzał Marco Paixao z bliskiej odległości.

65'
Przepraszamy Państwa za problemy techniczne. Kontynuujemy naszą relację.

61'
Rajd Krzysztofa Piątka w 16-ce Lechii Gdańsk. Łukasz Janoszka posłał kapitalne prostopadłe podanie od klubowego kolegi, a ten mimo wielkich chęci nie zdołał wypracować sobie miejsca do strzału.

59'
Krzysztof Piątek bliski przechwycenia genialnej piłki. Strzał z końcówki palców skutecznie zatrzymał Budziłek.

58'
Cotra bez pardonu potraktował Flavio. Od kolejnego rzutu wolnego grę wznowią gdańszczanie.