Koniec meczu. Real przegrał z Atletico w derbach Madrytu.

Kibice Realu zaczęli opuszczać stadion.

88'
Danilo uderzył po ziemi lewą nogą w kierunku dalszego słupka. Nieznacznie chybił.

86'
Z narożnika pola karnego uderzał Griezmann, ale piłka przeleciała nad poprzeczką.

84'
Ronaldo oddał strzał, który nie mógł przynieść gola.

81'
Angel Correa zastąpił Fernando Torresa.

80'
Real przeważa.Czy zdoła wyrównać?

77'
Matias Kranevitter zastąpił Augusto Fernandeza.

75'
Poważny błąd arbitra. Realowi należał się rzut karny!

72'
Jose Maria Gimenez ukarany żółtą kartką.

71'
Oblak obronił groźny strzał Mayorala.

70'
Jese Rodriguez zastąpił Isco.

*'
Mieliśmy małe problemy techniczne, ale już wracamy.

66'
Groźnie pod bramką Realu, ale Navas uchronił drużynę przed stratą bramki.

62'
Vazquez ukarany żółtą kartką.

60'
Bramka nie ożywiła spotkania. Obraz gry się nie zmienił.

57'
Vazquez zastąpił bardzo słabo grającego Jamesa Rodrigueza.

53'
Goool! Wydawało się, że to Real ma przewagę i będzie bliższy gola, ale na prowadzenie wyszło Atletico! Po dobrej kontrze strzałem lewą nogą z dwunastu metrów gola zdobył Griezmann..

48'
Ronaldo znalazł się w sytuacji sam na sam z Oblakiem, ale fatalnie spudłował!

46'
Mayoral wszedł za Benzemę. Gra wznowiona.

45'
Koniec pierwszej połowy. Jak na razie bez bramek.

42'
Lepszy okres gry Atletico. Teraz z ostrego kąta po ziemi uderzył Kokę, ale znów skutecznie interweniował bramkarz Realu.

40'
Ależ sytuacja Atletico! Griezmann uderzył z dystansu, ale świetną interwencją popisał się Navas, który przeniósł piłkę nad poprzeczką.

38'
Torres wywalczył rzut rożny, który nie przyniósł jednak zagrożenia.

36'
Filipe Luis ukarany żółtą kartką.

32'
Z rzutu wolnego uderzał Ronaldo, ale Oblak zdołał odbić piłkę. Dobijał jeszcze Benzema, ale piłka minęła bramkę.

31'
Żółta kartka dla Godina.

29'
Nuda. Na boisku nie dzieje się nic ciekawego.

26'
Torres przyjął piłkę w polu karnym, ale jego strzał został zablokowany.

26'
Chwilowa przerwa w grze, ponieważ ucierpiał Diego Godin.

24'
Real prawie cały czas utrzymuje się na połowie rywala.

21'
Ronaldo uderzył sprzed pola karnego. Płasko, ale bardzo niecelnie.

20'
Za nami 20 minut gry. Spodziewano się wielkich emocji, ale póki co ich brakuje.

19'
Przed meczem kibice Realu Madryt zaprezentowali oprawę.

17'
Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego minimalnie niecelnie uderzał Varane. Było groźnie.

14'
Real dłużej utrzymuje się przy piłce, ale nic z tego nie wynika.

11'
Atletico podeszło teraz wyżej.

10'
Augusto Fernandez uderzył płasko z dystansu. Piłka wyraźnie minęła bramkę.

10'
Było groźnie pod bramką Realu, ale ostatecznie jeden z obrońców wybił piłkę na rzut rożny.