Mecze na żywo: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Lech Poznań
90+4'
Dziękuję serdecznie Państwu za uwagę.

90+3'
Koniec meczu!
Adam Mójta - MVP dzisiejszego dnia. Trzy asysty w jednym meczu to wyczyn wybitny. Lech Poznań dzisiaj nie odpalił. Brakowało ekipie Jana Urbana piłkarskiej jakości w każdym aspekcie.

90+2'
Jasmin Burić wyłapał dośrodkowanie Mójty z lewej flanki.

90'
3 minuty doliczone do dzisiejszych zawodów.

89'
5:1! Jednak nie! Adam Mójta mógł mieć następną asystę, ale Tarnowski w momencie podania znajdował się na spalonym.

87'
4:1! Mójta z kolejną asystą. Boczny obrońca zagraniem z lewego skrzydła uruchomił Kowalskiego, który świetnie wszedł w akcję, a potem zabójczym zagraniem z lewy dolny róg dobił przeciwnika.

86'
Dawid Kownacki efektowną przewrotką usiłował przelobował Zubasa.

85'
Paweł Tarnowski na wyraźnym ofsajdzie. Zmiennik Szczepaniaka nie kontrolował ustawienia obrońców.

83'
Za chwilę Paweł Tarnowski wejdzie na murawę. Z boiska zdjęty zostanie Szczepaniak.

81'
3:1! Stefanik świetnie dostrzegł Mójtę na lewym skrzydle. Ten niedługo myśląc wyłożył piłkę Szczepaniakowi, który nie miał innego wyjścia jak tylko zdobyć gola z kilku metrów.

79'
Zmiana. Robert Podolińskiego na boisko wysłał Stefanika. Podziękowania za grę od kibiców dostał Robert Demjan.

77'
Zubas pokazał klasę! Litewski bramkarz przeniósł futbolówkę nad poprzeczkę po uderzeniu głową przez Kamińskiego.

76'
Marek Sokołowski nieprzepisowo zaatakował Macieja Gajosa. Faul miał miejsce tuż przy linii bocznej.

75'
5012 widzów zjawiło się na stadionie Podbeskidzia.

74'
Kędziora w kierunku Kownackiego. Popularny "Kownaś" na nieszczęście kibiców Lecha Poznań przegrał pojedynek powietrzny.

72'
Mocno niecelne zagranie Pawłowskiego zza pola karnego. Futbolówka zbyt bardzo odchodziła od zamierzonego celu.

70'
Szymon Pawłowski niczym Suarez padł w polu karnym rywala. Paweł Raczkowski połapał się w planach pomocnika i pokazał mu żółtą kartkę za symulowanie.

69'
Jakub Kowalski doznał jakiegoś urazu. Zawodnik ucierpiał w starciu z Kamińskim.

68'

67'
Darko Jevtić próbował piętką zdobyć gola. Zabrakło jednak mocy.

65'

Kownacki strzałem głową był bliski wyrównania wyniku.

64'
Mega szybka odpowiedź gospodarzy! Adam Mójta perfekcyjnie dograł z rzutu rożnego. Do wybitej piłki znakomicie wyskoczył Marek Sokołowski i uderzeniem główką skierował ją w prawe okienko.

62'
1:1! Co za akcja Lecha! Kadar kapitalnie rozegrał piłkę z Jevticiem na jeden kontakt. Ten pierwszy później doskonale obsłużył dobrze ustawionego Kownackiego, który musiał wpakować piłkę do bramki z najbliższej odległości.

61'
Do głosu doszli gospodarze. Szczepaniakowi udało się jakoś strzelić z niełatwej pozycji. Dobry pressing obrońcy spowodował, że uderzenie snajpera "Górali" poleciało obok bramki.

60'
Kolejny raz zablokowana próba Pawłowskiego z dystansu. Skrzydłowy przyjezdnych jakoś nie ma szczęścia.

58'
Kownacki mocno z ostrego kąta. Sisi ładnie podał, lecz napastnik "Kolejorza" był dobrze naciskany przez defensora Podbeskidzia.

57'
Robert Demjan ładnie przyjął piłkę na klatkę piersiową, a potem huknął na bramkę. Słowacki zrobił wszystko dobrze, ale zabrakło trochę dokładności do pełnego sukcesu.

57'

55'
Dawid Kownacki próbował się obrócić z piłką, ale został sfaulowany przez Mójtę. Za ten czyn piłkarz "Górali" obejrzał żółty kartonik.

53'
Faul w ofensywie popełnił Kadar. Marek Sokołowski został brutalnie zaatakowany wślizgiem przez pomocnika. Nie możemy mówić o jakieś premedytacji.

51'
Maciej Gajos przewrócił się w 16-ce Podbeskidzia. Nie ma mowy o rzucie karnym dla jego ekipy.

50'
Burić zmuszony do interwencji w stylu Neuera, Bośniak dobrze uprzedził Demjana, który wystartował do zagrania od Deji.

48'
Darko Jevtić ukarany żółtą kartkę. Pomocnik poznańskiej drużyny popełnił przewinienie taktyczne w centralnej części boiska. Faulowany bodajże był Chmiel.

46'
Szymon Pawłowski sprytnie próbował uruchomić Kownackiego. Pomysł kapitalny, ale we wszystko wmieszał obrońca i przeciął zagranie.

46'
Wróciliśmy!

Jak to wyglądało pod kątem cyferek...

45+2'
Koniec I części meczu!
Podbeskidzie jak na razie błyszczy. Ciężko w szeregach tej drużyny wskazać jakieś mankamenty. Lech ma problemy ze skutecznością i dokładnością wrzutek w pole karne.

45+2'
Adam Deja złamał przepisy. Piłkarz dotknął futbolówkę ręką.

45+1'
Indywidualna akcja Sisiego. Nowy nabytek gości zakończył swoją akcję niecelnym uderzeniem. Ale brawo za pomysł.

44'
2 minuty dłużej potrwa pierwsza odsłona.

42'
W równolegle rozgrywanym spotkaniu Cracovia na wyjeździe remisuje bezbramkowo z Termaliką.

40'
Mateusz Możdzeń bliski celu! Pomocnik "Górali" oddał kapitalny strzał z pół woleja. Jego płaskie zagranie zza pola karnego skierowane w lewy sektor pewnie wyłapał Jasmin Burić.

39'
Zablokowany strzał Gajosa z dystansu. Tor lotu piłki przeciął Adam Deja.

38'
Mistrzom Polski brakuje postawienia kropki nad "i". Dużo wrzutek z obu stron, ale nie ma kto ich kończyć w kulminacyjnych momentach.

36'
Soczyste huknięcie Mateusza Szczepaniaka z ostrego kąta. Futbolówka jednak powędrowała obok prawego słupka bramki.

35'
Jasmin Burić niepewnie na przedpolu. Bośniak minął się z piłką, która została kopnięta z prawego skrzydła. Fartownie dla bramkarza jego klubowi partnerzy oddalili zagrożenie.

33'
Jakub Kowalski usiłował minąć Kadara. Pomocnik "Górali" padł na murawę, lecz sędzia nie zdecydował się na odgwizdanie faulu.

32'
Mocno nieudane dośrodkowanie Szymona Pawłowskiego z lewego skrzydła. Centra w biegu nie mogła dotrzeć do żadnego z graczy Lecha Poznań.

30'
Jevtić koszmarnie chybił. Kownacki perfekcyjnie zgrał piłkę w kierunku kolegi, ale ten z kilkunastu metrów posłał ją daleko od światła bramki. Zbyt dużo siły w tej próbie, a za mało precyzji.

29'
Maciej Gajos faulowany w starciu powietrznym. Od rzutu wolnego klub z Poznania.

28'
Jevtić zaaplikował kąśliwą centrę w pole karne. Futbolówka krążyła w pobliżu bramki, ale żaden piłkarz w koszulce Lecha Poznań nie zdołał jej przechwycić, a potem skierować do bramki.

27'
Burić dobrze wyłapał zagranie Szczepaniaka z okolic pola karnego. Płaskie kopnięcie nie sprawiło wielu problemów goalkeeperowi.

25'
Kontuzja nie dała dzisiaj pograć Nielsenowi. W jego miejsce Jan Urban wprowadził Dawida Kownackiego.

24'
Kibice Podbeskidzia gwiżdżą, bo w ich ocenie było zagranie piłki ręką w polu karnym przyjezdnych.

23'
Bille bliski zamknięcia dośrodkowania od Pawłowskiego. Wszystko ładnie się układało, ale napastnika Lecha uprzedził Adam Mójta, który wybił piłkę na rzut rożny.

21'
Żółta kartka dla Arajuuriego. Powód - kompletnie nieudany wślizg w nogi rywala.

20'
Kędziora zaliczył nieudany cross w kierunku Kadara. Piłka po zagraniu tego pierwszego opuściła plac gry. Naprawdę niepotrzebna strata.

18'
1:0! Damian Chmiel błysnął kapitalną asystę! Pomocnik posłał idealne prostopadłe podanie do Demjana, a ten będąc na czystej pozycji efektowną podcinką zaskoczył Buricia.

16'
Zablokowany strzał Pawłowskiego zza pola karnego. Na drodze uderzenia stanął... Jevtić.

15'
Burić z dobrą interwencją. Bramkarz Lecha uprzedził Damiana Chmiela, który już przymierzał się do strzału z bliskiej odległości.

13'
Mateusz Możdżeń mocno z dalszej odległości. Ale zagranie z rzutu wolnego dobrze wyblokował bodajże Pawłowski.

12'
Nakładka w wykonaniu Macieja Gajosa. Kolejny rzut wolny dla Podbeskidzia.

11'
Jevtić posłał kąśliwą wrzutkę z lewego skrzydła. Na piłkę czyhał Nicki Bille, lecz szybciej do niej dopadł Baranowski.

9'
Próba Demjana z kilkudziesięciu metrów. Jednak Słowak niedokładnie nakrył piłkę, co spowodowało, że futbolówka poleciała daleko od lewego słupka.

8'
Nieudana wrzutka w wykonaniu Kowalskiego. Zagranie z prawego skrzydła zbyt głębokie, by któryś z klubowych partnerów mógł zamknąć akcję.

6'
Możdzeń wzięty w kleszcze przez trzech rywali. Będzie stały fragment gry dla "Górali". Cała sytuacja miała miejsce w środku pola.

5'
Ciekawa statystyka...

4'
Kadar z celnym strzałem. Boczny defensor strzałem głową próbował sfinalizować dośrodkowanie Jevticia z rzutu wolnego. Jednak uderzenie było zbyt przewidywalne.

2'
Jasmin Burić doskonale zatrzymał centrę Roberta Demjana. Bramkarz błysnął dobrym czytaniem gry.

1'
Arajuuri w pojedynku ze Szczepaniakiem. Zawodnik Lecha odniósł mały uraz.

*'
Startujemy z meczem w Bielsku!

*'
Na stadionie rozbrzmiał motyw z serialu "Janosik". Piłkarze wychodzą z tunelu.

*'

*'

*'
Ławka rezerwowa mistrza Polski: Kotorowski, Volkov, Lovrecsics, Dudka, Ceesay, Kownacki, Kamiński

*'
Ławka rezerwowych "Górali": Kaczmarek, Veretilo, Adu, Sloboda, Stefanik, Tarnowski, Kolcak

*'
Witamy Państwa w sobotnie popołudnie. Dzisiaj będziemy zdawać Państwu relację z meczu: Podbeskidzie Bielsko - Biała vs. Lech Poznań
Zaczynamy o 18:00