Płaski strzał z dystansu Jevticia przeleciał obok bramki.

Plizga niecelnie uderzył z rzutu wolnego.

Juhar zastąpił Biskupa.

77'
Gajos zastąpił Tetteha.

75'
Z dystansu uderzał Ziajka, Burić niepewnie odbił piłkę, ale Tomasz Kędziora zdołał ją wybić poza boisko.

73'
Słabszy okres meczu. Sporo walki, mnie sytuacji strzeleckich.

71'
Żółta kartka dla Linettego.

65'
Jevtić zastąpił Lovrencsicsa.

65'
Linetty urwał się obrońco, ale jego strzał z dystansu był niecelny.

61'
Sprzed pola karnego niecelnie uderzał Babiarz.

59'
Linetty oddał mocny strzał z pola karnego, ale został zablokowany.

57'
3:2! Kolejne kapitalne podanie Linettego! Pawłowski znalazł się w sytuacji sam na sam z Pilarzem, minął go i umieścił piłkę w pustej bramce.

51'
Mocny, ale niecelny strzał Pawłowskiego.

49'
Gool! Remis! Z lewego skrzydła dośrodkował Biskup, a Wojciech Kędziora zdobył swojego drugiego gola.

46'
Początek drugiej połowy. Misak zastąpił Foszmańczyka.

45'
Koniec pierwszej połowy.

44'
Nicki Bille strzałem głową umieścił piłkę w bramce, ale podający mu Volkov był na spalonym.

43'
Goool! 2:1! Płaskie zagranie w pole karne LEcha. Piłkę przyjął Wojciech Kędziora i płaskim strzałem pokonał Buricia..

42'
Goool! Linetty podał do Nicki Billego, a ten mocnym strzałem z pola karnego zdobył bramkę

37'
Żółta kartka dla Trałki.

33'
Lekki strzał W. Kędziory bez problemów obronił Burić.

28'
Bardzo niecelny strzał Babiarza.

27'
Nieporozumienie defensywy Lecha. Strzał Plizgi zdołał odbić Burić.

24'
Pawłowski technicznie uderzał z pola karnego, ale Pilarz zdołał odbić piłkę.

22'
Kamiński z rzutu wolnego uderzył tuż nad bramką.

21'
Znów pojedynek szybkościowy Pilarza z Nickim Bille. Bramkar Termaliki zdołał wybić piłkę na aut. Było groźnie.

19'
Dobra akcja Lecha zakończona fatalnym uderzeniem Linettego.

*'

17'
Złe zachowanie defensywy Termaliki. Piłkę przejął Nicki Bille, ale nie zdołał utrzymać równowagi i obrońca zdołał ją wybić.

13'
Mógł być remis! W polu karnym piłka spadła na nogę Wojciecha Kędziory, a ten uderzył w słupek!

11'
Goool! Ładna akcja Lecha. Linetty sprzed pola karnego zagrał do Pawłowskiego, a ten w sytuacji sam na sam z Pilarzem umieścił piłkę w bramce.

9'

5'
Volkov zagrał do Lovrencicsa, ten uderzył z ok. 20 metrów, ale prosto w ręce Pilarza.

2'
Groźnie pod bramką Lecha. Sprzed pola karnego uderzał Biskup i Burić wybił piłkę na rzut rożny.